KKK

Plaanid tulla alustajate golfikursusele, aga vajad lisainfot: millal kursused toimuvad, kuidas kursusele registreeruda või mida selga-jalga panna, siis tutvu lähemalt meie korduma kippuvate küsimustega.

Alustajale

Golfidemo

Miks Niitvälja?

KKK

Alustajale » KKK

Korduma kippuvad küsimused

Millal alustajate golfikursused toimuvad?

Alustava golfari kursuse esimesel etapil läbitakse Green Cardi kursus. Kolmepäevane koolitus toimub igal nädalal – reedel kell 17:00-20:00 , laupäeval kell 10:00-13:00 ja pühapäeval kell 10:00-14:30. Vali endale sobiv nädalavahetus alustamiseks ja registreeri kursusele. Kursuse tunniplaaniga saad tutvuda siin.

Kuidas kursusele registreeruda?

Kursusele saab registreeruda meie kodulehel. Vali TUNNIPLAANIST sobiv kursuse toimumisaeg ning pane ennast kirja. Täida ja saada palun ka kursusele registreerimise ANKEET. Ankeedis sisalduvaid andmeid kasutame Green Cardi kursuse materjalide ettevalmistamiseks.

Juhul, kui sul on alustajate golfipaketi Roheline Algus kinkekaart, siis palun teavita meid sellest kursusele registreerimisel telefoni või e-kirja teel (anna meile teada kinkekaardi number).

Küsimuste korral helista palun numbril 678 0454 või saada e-kiri info@niitvaljagolf.ee.

Kuidas toimub kursuse eest tasumine?

Kursuse eest saab tasuda ülekandega AS Eesti Golfikeskuse pangakontole EE901010002019833007. Selgitusse palun lisa oma nimi (või nimed, kui tasud mitme inimese eest). Kui makse on laekunud, siis kinnitame sinu koha kursusel. Kui oled saanud meilt sooduspakkumise, siis palun lisa ülekande selgitusse ka sooduspakkumise number.

Juhul, kui sul on alustajate golfipaketi Roheline Algus kinkekaart, siis palun teavita meid sellest kursusele registreerumisel telefoni või e-kirja teel (anna meile teada kinkekaardi number).

Alustajatele mõeldud golfipaketti Roheline Algus saab osta ka kinkekaardina. Selleks saada palun oma ostusoov e-postile info@niitvaljagolf.ee.

Küsimuste korral helista palun numbril 678 0454 või saada e-kiri info@niitvaljagolf.ee.

Mida ma selga-jalga pean panema?

Golfikursusele või treeningule tulles pole vaja kohe spetsiaalset golfiriietust osta. Mänguks sobivad kõik pikad püksid, välja arvatud sinised teksased või dressipüksid. Kui ilm on vihmane või väga tuuline, siis pane selga kilepüksid ja –jakk, fliis või kapuutsiga jakk. Külmemal ajal on peas tuttmüts, suvel nokkmüts. Soojema ilma puhul võivad nii naised kui mehed kanda ka põlveni lühikesi pükse/seelikut, mille peal on tavaliselt mõni krae ja varrukatega särk. Jalanõudest sobivad igasugused spordijalanõud.

Mida kindlasti vältida: nagu juba mainitud, siis golfirajale ei minda klassikaliste siniste teksapükste ja –jakiga, väga lühikese miniseeliku või –kleidiga. Rannajalatsid, plätud ei võimalda treeningul harjutusi sooritada.

Üldiselt tasub meeles pidada, et golf on pikkade traditsioonidega mäng, millel on kindlad riietusreeglid. Rajal ollakse viisakates ja soliidsetes riietes, vältides liigset minimoodi.

Kas golfivarustus peab mul endal olema?

Golfivarustuse pärast ei pea sa muretsema, absoluutselt kõik vajaminevad asjad mängimiseks ja treenimiseks saad Niitvälja Golfist. Tule lihtsalt kohale! Alg- ja jätkukursusel on varustus hinna sees, kuid sul on võimalus soetada endale ka isiklikke esemeid Niitvälja Golfikeskuses asuvast poest.

Kas ma saan ka siis kursusel osaleda, kui mul pole võimalik kohal viibida nädalavahetuse kõigil päevadel?

Juhul kui sa ei saa Green Cardi kursuse kõigil kolmel päeval järjest osaleda, siis leiame sulle võimaluse selle puudutud koolituspäeva mõnel teisel nädalavahetusel järgi teha. Selleks aga palume sul võimalikult varakult sellest meile teada anda e-kirjaga info@niitvaljagolf.ee.

Suveperioodil korraldame suure nõudluse tõttu sageli kursuseid ka nädala sees, õhtuti teisipäevast neljapäevani.

Golfikursuse sooduspakkumine