Golfidemo

Niitvälja golfidemod ja tasuta golfipäevad sobivad ideaalselt neile, kes soovivad golfiga esialgu põgusalt tutvust teha või lihtsalt heas seltskonnas meelt lahutada. Sellelt lehelt leiad kolm erinevat golfidemo seltskondadele ning meie tasuta golfipäevade info.

Alustajale

Golfidemo

Miks Niitvälja?

KKK

Alustajale » Golfidemo

Golfidemo

Golfidemo jooksul annab kogenud treener ehk pro teie seltskonnale ülevaate golfimängust ja selle reeglitest ning õpetab tehnikat ja lööke. Iga osaleja saab harjutada erinevate golfilöökide tegemist ja teha käe valgeks juba esimesel lähimänguvõistlusel.

Niitvälja Golfi kogemustega pro’d on valmis golfidemo läbi viima lisaks eesti keelele ka inglise keeles. Ürituse tellija soovidest lähtuvalt on võimalik muuta ürituse kestust ja ülesehitust. Halva ilmaga toimub golfimäng harjutusväljakul katusega kaitstud varjualuses.

Golfidemo ja minigolf sobivad ideaalselt seminaride, koosolekute, suvepäevade ja sünnipäevade mõõdukalt sportlikuks vahepalaks või päeva põnevaks lõpetuseks. Ühine koosviibimine vabas looduses, uue oskuse õppimine ning üksteisele kaasa elamine ühendab meeskondi ja pakub meeldivat eduelamust.

Broneerimiseks ja hinnapäringuks palun saada e-kiri info@niitvaljagolf.ee või helista 678 0454. Suurematele gruppidele soodustused!

Tule tasuta golfipäevale!

Niitvälja Golfis toimub igal hooajal vähemalt üks tasuta golfipäev, millal on kõigil huvilistel võimalik tulla kohapeale golfimänguga tutvuma. Registreeru tasuta golfipäevale ja me anname aegsasti ette teada, millal golfipäev toimub.

Tule üksi, sõbraga või kogu perega.

Soovin osaleda