Broneeri aeg

Broneeri aeg

Broneeri aeg

Oleme kasutusele võtnud green fee dünaamilise hinnastamise.  Green fee hind sõltub sellest, kui varakult broneering tehakse, mis kellajal ja nädalapäeval mängida soovitakse ning  missugune on sel hetkel väljaku täituvus.

Mänguringi broneerimine gruppidele (alates üheksast mängijast) on võimalik caddiemasteri kaudu info@niitvaljagolf.ee

Info

Kuidas broneerida tiiaega?

Saad tutvuda lähemalt tiiaja broneerimise juhistega ning lugeda, mida teha siis, kui oled unustanud salasõna.

Tiiaegade broneerimissüsteemis jagunevad mängijad kahte gruppi:

 1. Niitvälja mänguõigusega mängijad ja aktsionärid – Members. Niitvälja mänguõigusega mängijatel on võimalik süsteemis näha, kes ja millal mängib, et soovi korral ennast sõprade flight’i juurde lisada. Külalismängijad seda infot ei näe.
 2. Külalismängijad (green fee mängijad) – Visitors.

Konto loomine/aktiveerimine broneerimissüsteemis.

 • Niitvälja mänguõiguse tasunud mängijatele ja aktsionäridele on süsteemis konto juba loodud. Esmakordsel kasutamisel tuleb mängijal konto aktiveerida. Mänguõigusega mängijatele on saadetud e-kiri juhistega konto aktiveerimiseks. Kui konto aktiveerimise kiri ei ole Sinuni jõudnud, siis vajuta Book a Tee-Time vidinale, seejärel Members, seejärel Read the instructions for Members, sisesta e-posti aadress küsitud väljale ja vajuta Send nuppu.
 • Koheselt peaks tulema sisestatud aadressile e-kiri. Vajuta kirjas viidatud lingile ja määra endale salasõna (vähemalt 12 tähemärki). Kui salasõna on määratud, saab kohe broneerimissüsteemi kasutama hakata.
 • Külalismängijad (green fee mängijad) saavad konto luua tiiaega broneerides.

Tiiaja broneerimine (Niitvälja mängijad).

 • Tiiaegu saab broneerida kuni 7 päeva ette.
 • Sisse logimisel vali Members ja logi sisse. Kui soovid näha, kes millal mängib, siis vajuta Book on Tee Sheet. Vali soovitud mänguaeg ja vajuta Continue. Tutvu broneerimistingimustega ja kui oled seda teinud, lisa linnuke kastikesse ning vajuta Confirm Reservation.
 • Kui soovid mänguaja broneerida sõbrale, kellel puudub Niitvälja mänguõigus, siis vali mängukaaslase staatuseks (Players Type) Visitor Green fee. Seda saab teha sel hetkel, kui valid mitmekesi mängida soovid. Seejärel sisestad mängukaaslase nime. Kui otsingu tulemusena mängukaaslase nimi välja ei tule, siis vajuta Invite a Friend, sisesta kaaslase nimi ja e-posti aadress ning vajuta Add.

Tiiaja broneerimine (Külalismängijad).

 • Tiiaja broneerimine on lihtne ja võtab aega vaid mõne minuti. Vajuta Book a Tee-Time nupule. Vali mänguaeg, väljak ja vajuta Continue. Seejärel vali mängijate arv, vajuta Continue. Vali kellaaeg, millal mängida soovid. Kuna Niitvälja Golf kasutab dünaamilise hinnastamise mudelit, siis on ka päevasiseselt võimalik leida erineva hinnaga mänguaegu. Vali sobiv mänguaeg sobiva green fee hinnaga. Vajuta Login & Continue. Logi sisse ja kinnita broneering. Kui salasõna puudub, siis vajuta Sign up, täida küsitud väljad (nimi ja e-posti aadress), määra endale salasõna ja vajuta Sign up ning kinnita broneering.

Kui oled unustanud salasõna.

 • Kui salasõna on ununenud, siis vajuta Book a Tee-Time vidinale, seejärel Forgot password?, sisesta enda e-posti aadress küsitud väljale ja vajuta Reset password nupule.
 • Koheselt peaks tulema sisestatud aadressile e-kiri. Vajuta kirjas viidatud lingile ja määra endale uus salasõna (vähemalt 12 tähemärki). Kui salasõna on määratud, saab kohe broneerimissüsteemi kasutama hakata.

Tiiaja muutmine ja tühistamine.

 • Mängija on kohustatud vajadusel tühistama broneeringu hiljemalt 24h enne tiiaja algust või teavitama sellest kirjalikult esimesel võimalusel caddiemasterit. Kohale mitteilmumisel, või kui broneering tühistatakse vähem kui 24h enne mänguaega, tuleb tasuda 100% green fee maksumusest.
 • Mängija on kohustatud teavitama Niitvälja Golfi kõigist broneeringu muudatustest (nt mängukaaslase nime muudatus).
 • Juhul kui mänguaeg on broneeritud vähem kui 4-liikmelisele grupile, on caddiemasteril õigus samale ajale lisada teisi mängijaid ning samuti on caddiemasteril õigus mängijaid kokku tõsta ühte gruppi. Caddiemaster teavitab mängijaid juhul, kui tiiaeg on tõstetud varasemaks või rohkem kui 16 minutit hilisemaks.
 • Golfikeskusel on õigus keelduda golfimängimise teenuse osutamisest isikutele sõltumata asjaolust, kas vastav isik on tasunud golfimängu eest (green fee või mänguõigus), kui see isik ei täida kehtestatud golfiväljaku kasutamise korda ja tingimusi. Teenuse eest makstud tasu tagastamisele ei kuulu.

Küsimuste tekkimisel võta ühendust meie klienditeenindusega +372 6780454, info@niitvaljagolf.ee

Külalismängija info

Niitväljale on kõik külalismängijad alati teretulnud. Tutvu enne väljakule tulekut mängimisega seotud infoga

Green fee Kasutame dünaamilist hinnastamist. Green fee hind sõltub sellest, kui varakult broneering tehakse, mis kellajal ja nädalapäeval mängida soovitakse ning  missugune on sel hetkel väljaku täituvus.

Händikäp (HCP) Maksimaalselt 54 (soovituslikult kuni 36).

Dresscode Golfiväljakule sobiv sportlik riietus.

Tiiaegu saab broneerida meie kodulehel klikates nupule “Broneeri aeg“ või läbi caddiemasteri. Juhul kui sa ei saa eelnevalt broneeritud ajal mängima tulla, siis oled kohustatud tühistama oma broneeringu hiljemalt 24h enne oma tiiaja algust.

Liitu lojaalsusprogrammiga ja saa osa erinevatest soodustustest ja pakkumistest. Lisainfo leiad siit.

Klubihoone riietusruumide ja saunade kasutus on golfimängijatele tasuta. Külastajatel on võimalus kasutada lukustatavat riietuskappi ning saunarätikuid. Saunakompleksist leiab soome sauna, aurusauna, külmavee basseini, puhkeruumi ning väliterrassi.

Restorani pakutava toiduvalikuga ning lahtiolekuaegadega on võimalik tutvuda meie veebil.

Pro shop-ist leiab kõik hädavajaliku golfimänguks. Tiid, pallid, kindad, riietus jms.

Varustust on võimalik laenutada klubimajas kohapeal. Varustuse hinnakirja leiad siit.

Golfiautode kasutamiseks soovitame teha caddiemasteris eelbroneering.

Golfikärusid on kohapeal piisavalt, eelbroneering ei ole vajalik.

Range, harjutusväljakud Ideaalsed tingimused treenimiseks, harjutamiseks ning mängueelseks soojenduseks. Harjutusväljakute kasutamine on kõigile golfimängijatele tasuta. Harjutuspalle saab soetada caddiemasterist.

Väljaku heakord Paranda rajal oma löögijäljed, kasutades selleks ettenähtud divot’i-kotte. Väldi harjutuslöögi tegemisel muru kahjustamist. Paranda alati palli maandumisjäljed griinil. Enne bunkrist lahkumist, tasanda kõik jalajäljed, kasutades selleks reha.

Mängutempo (Pace of play) Park-väljakul 18 raja mängimiseks on ette nähtud maksimaalselt 4h ja 28 minutit. Iga raja läbimiseks ettenähtud maksimaalne mänguaeg on toodud tulemuskaardil (Scorecard). Normaalsetes oludes ei tohiks neljakesi mängides raja läbimiseks kuluda aega üle nelja tunni.

Ohutus Iga mängija vastutab selle eest, et löögi sooritamisel oleks tagatud teiste väljakul viibivate inimeste ohutus.

Golfikeskusel on õigus keelduda golfimängimise teenuse osutamisest isikutele sõltumata asjaolust, kas vastav isik on tasunud golfimängu eest (green fee või hooldustasu), kui see isik ei täida kehtestatud golfiväljaku kasutamise korda ja tingimusi. Teenuse eest makstud tasu tagastamisele ei kuulu.

Niitvälja mängija ja aktsionäri boonused

Lisaks hinnakirjas toodud soodustustele tutvu kindlasti ka Niitvälja mängijate boonustega milleks on bereboonus, tasuta harjutuspallid, külalise green fee soodushind ja soodustused teistel golfiväljakutel.

Kuna huvi golfi mängimise vastu on Niitväljal suur, väärtustame aina enam mängijate lojaalsust ja pühendumust ning pakume suuremaid soodustusi just mänguõigusega Niitvälja mängijatele ja aktsionäridele.

Niitvälja mängija boonustega saab tutvuda siin.

Loe kindlasti lisaks ka meie blogipostitusi: “Miks tasub olla Niitvälja mängija” ning “Miks tasub olla Niitvälja Golfi aktsionär?”.

Green fee eest tasumine

Green fee tasumise võimalused ja pangarekvisiidid ülekandega tasumisel.

Niitvälja Golfi mänguõiguse või paketi puudumisel saab green fee eest tasuda krediitkaardiga tee-aega broneerides.

Pangarekvisiidid ülekandega tasumiseks:

 • Makse saaja:  SA Niitvälja Golfikeskus
 • Saaja pangakonto (IBAN): EE691010220200134229

Lisainfo: info@niitvaljagolf.ee.