Park-väljak

Olles Baltikumi vanim golfiväljak, oleme olnud Eestis golfi teerajajaks. Tänasel päeval leiad Niitväljalt 18-rajalise kvaliteetväljaku ning viierajalise pay-and-play väljaku. Tänu meie kõrgele väljaku kvaliteedile, on Eesti golfimängijad valinud meid mitmel järjestikusel aastal Eesti parimaks golfikeskuseks.

Park-väljak

PAR20-väljak

Harjutusalad

Klubihoone

Park-väljak

Park-väljak

Tallinnast ainult 30 kilomeetri kaugusel asuv väljak on kujunenud Eesti golfi sünonüümiks. 18-rajalist Park-väljakut iseloomustab eelkõige kaunis loodus, puhtad metsaalused, rohked veekogud, mis kõik kokku tagavad suurepärase golfielamuse. Meie jaoks on oluline nii väljaku kvaliteet kui ka see, et tippmängijatel oleks võimalus end proovile panna ning klubimängijad saaksid teha stressivaba ja innustava golfiringi.

Väljaku kroonijuveel on 15. rada Par 5, mis lõppeb saaregriinil. Niitvälja on olnud aastaid koduks Eesti meistrivõistlustele ja mitmetele teistele rahvusvahelistele võistlustele ning juba aastast 1993 toimuvale Baltikumi vanimale golfiturniirile Niitvälja Karikas, mille võitjatele jagatakse WAGRi (World Amateur Golf Ranking) edetabeli punkte.

Andrew Marshall / European Tour mängija: “Niitvälja meenutab mulle Inglimaa Woburni Golfiklubi uut Marquessi väljakut, kus korraldati ka British Masters 2015 ja naiste British Open 2016 võistlused. Niivälja Golfi viimased üheksa rada oma kaunite mändidega on nii visuaalselt kui ka mänguliselt heas mõttes tõeliselt erilised.”

Niitvälja Golf on Eesti golfi kodu

Külalismängija info

Niitväljale on kõik külalismängijad alati teretulnud. Loe lähemalt, kuidas tiiaega broneerida, miks tasub end lojaalseks kliendiks registreerida ning missuguseid teenuseid me Niitväljal kohapeal pakume.

Green fee Kasutame dünaamilist hinnastamist. Green fee hind sõltuma sellest, kui varakult broneering tehakse, mis kellajal ja nädalapäeval mängida soovitakse ning  missugune on sel hetkel väljaku täituvus.

Händikäp (HCP) Maksimaalselt 54 (soovituslikult kuni 36).

Dresscode Golfiväljakule sobiv sportlik riietus.

Tiiaegu saab broneerida meie kodulehel klikates nupule “Broneeri aeg“ või läbi caddiemasteri. Juhul kui sa ei saa eelnevalt broneeritud ajal mängima tulla, siis oled kohustatud tühistama oma broneeringu hiljemalt 24h enne oma tiiaja algust.

Liitu lojaalsusprogrammiga ja saa osa erinevatest soodustustest ja pakkumistest. Lisainfo leiad siit.

Klubihoone riietusruumide ja saunade kasutus on golfimängijatele tasuta. Külastajatel on võimalus kasutada lukustatavat riietuskappi ning saunarätikuid. Saunakompleksist leiab soome sauna, aurusauna, külmavee basseini, puhkeruumi ning väliterrassi.

Restorani pakutava toiduvalikuga ning lahtiolekuaegadega on võimalik tutvuda meie veebil.

Pro shop-ist leiab kõik hädavajaliku golfimänguks. Tiid, pallid, kindad, riietus jms.

Varustust on võimalik laenutada klubimajas kohapeal. Varustuse hinnakirja leiad siit.

Golfiautode kasutamiseks soovitame teha caddiemasteris eelbroneering.

Golfikärusid on kohapeal piisavalt, eelbroneering ei ole vajalik.

Range, harjutusväljakud Ideaalsed tingimused treenimiseks, harjutamiseks ning mängueelseks soojenduseks. Harjutusväljakute kasutamine on kõigile golfimängijatele tasuta. Harjutuspalle saab soetada caddiemasterist.

Väljaku heakord Paranda rajal oma löögijäljed, kasutades selleks ettenähtud divot’i-kotte. Väldi harjutuslöögi tegemisel muru kahjustamist. Paranda alati palli maandumisjäljed griinil. Enne bunkrist lahkumist, tasanda kõik jalajäljed, kasutades selleks reha.

Mängutempo (Pace of play) Park-väljakul 18 raja mängimiseks on ette nähtud maksimaalselt 4h ja 28 minutit. Iga raja läbimiseks ettenähtud maksimaalne mänguaeg on toodud tulemuskaardil (Scorecard). Normaalsetes oludes ei tohiks neljakesi mängides raja läbimiseks kuluda aega üle nelja tunni.

Ohutus Iga mängija vastutab selle eest, et löögi sooritamisel oleks tagatud teiste väljakul viibivate inimeste ohutus.

Golfikeskusel on õigus keelduda golfimängimise teenuse osutamisest isikutele sõltumata asjaolust, kas vastav isik on tasunud golfimängu eest (green fee või hooldustasu), kui see isik ei täida kehtestatud golfiväljaku kasutamise korda ja tingimusi. Teenuse eest makstud tasu tagastamisele ei kuulu.

Väljaku info

Kõige olulisem info, mida võiksid Niitväljale mängima tulles Park-väljaku kohta teada.

Arhitekt  Park-väljaku põhiasetuse looja on Rootsi väljakuarhitekt Åke Persson ning 2006. aastal valminud edasiarenduse autor inglane Peter Chamberlain.

CR / SR (Course Rating / Slope Rating)

Griinide muruliik valge kastehein (Creeping Bentgrass ehk Agrostis Solonifera).

Feeride muruliik aasnurmika (Poa Pratensis) ja puhmikulise ning lühivõsundilise punase aruheina (Festuca Rubra Commutata ja Festuca Rubra Trichophylla) segu.

Kohalikud reeglid leiad meie veebilt, infotahvlilt klubihoones ja esimese raja avalöögiala juurest.

Radade joonistega saab tutvuda meie veebil.

Kaugusmärgid radadel  200m valge, 150m kollane, 100m punane. Kõik kaugused on mõõdetud griini keskele.

Rajakohvik asub 9 ja 10 raja vahel. Saadaval kohvi, karastusjoogid, õlu ning kergemad suupisted.

WC-d Park-väljakul 6 ja 7 raja vahel, 9 ja 10 raja vahel ning 13 ja 14 raja vahel.

Golfikeskusel on õigus keelduda golfimängimise teenuse osutamisest isikutele sõltumata asjaolust, kas vastav isik on tasunud golfimängu eest (green fee või hooldustasu), kui see isik ei täida kehtestatud golfiväljaku kasutamise korda ja tingimusi. Teenuse eest makstud tasu tagastamisele ei kuulu.

Kohalikud reeglid

Tutvu Niitvälja Golfi kohalike reeglitega ja naudi mängu!

KOHALIKUD REEGLID

Aut (Reegel 18.2) – Aut (out of bounds) on tähistatud valgete vaiadega ja / või valge joonega ning aiapostidega 4. raja vasakul ja 13. raja paremal ääres. Kui aut on korraga tähistatud nii vaiade kui joonega, määrab piiri joon.

Trahviala (Reegel 17) – trahviala on tähistatud kollaste või punaste tähistega ja/või joonega. Kui trahviala on tähistatud nii tähiste kui joonega, määrab piiri joon.

Palli mängimine väljastpoolt vabastuse ala lipujoonel-tagasi vabastuse korral (kohalik reegel E-12) – Lipujoonel-tagasi (back-on-the-line) vabastuse võtmise korral (reeglid 16.1c(2), 17.1d(2), 19.2b või 19.3b) võib mängija täiendava trahvita mängida palli ka juhul, kui see vabastuse alasse kukutamisel veereb vabastuse alast välja ning jääb seisma kuni 1 kepipikkuse kaugusele kohast, kus pall kukutamisel esmalt maad puudutas. Selliselt täiendava trahvita jätkamine on lubatud isegi juhul, kui pall veereb lähtekohast lipule lähemale. Siiski ei ole selliselt täiendava trahvita jätkamine lubatud, kui pall veereb algsest asukohast või trahviala ületamise kohast lipule lähemale.

Teisaldatav tehislik takistus (Reegel 15.2) – suunaviidad, kaugusmärgid (punane 100m, kollane 150m, sinine 200m – kaugused on mõõdetud griini keskele).

Teisaldamatu tehislik takistus (Reegel 16.1) –  teed, kaevud, pingid, trahviala tähised, sprinklerite kaaned, radade infotahvlid, pallipesumasinad, tiitähised, 15. raja saare puidust piire, tualetid, toidukiosk 10 raja alguses, reklaambännerid ja – lipud.

Remondiala/mängukeeluala (Reegel 16.1) – A) Remondiala (ground under repair) on tähistatud siniste vaiadega ja/või joonega. Kui remondiala on korraga tähistatud nii vaiade kui joonega, määrab piiri joon. B) Mängukeeluala (no-play zone), kus mängimine on keelatud, on tähistatud sini-valgete vaiadega. C) Mängukeelualad on kõik väljakul asuvad sipelgapesad, lillepeenrad ja puidust peenraäärisega multšialad ning tugiteibaga tähistatud istutatud puud.

Kohalike reeglite rikkumine – rajamängus: raja kaotus; löögimängus: kaks lööki

General Play mänguringide kord

Mis on General Play (GP)? Loe lähemalt, kuidas GP mänguringi registreerida ning tulemusi sisestada.

MIS ON GENERAL PLAY (GP)?

General Play on mängija poolt ametlikult registreeritud ning mängitud golfiring, mille alusel arvutatakse mängija Handicap Index (HCPI). 

 • General Play (edaspidi GP) mänguringe saavad teha liikmemaksu tasunud golfiklubide liikmed ja kandidaatliikmed. Golfiklubi kandidaatliikmed saavad võistlustel osaleda ainult sellel väljakul, kus läbiti golfi algkursus (Green Card).
 • GP mänguringe on võimalik Eesti golfiväljakutel teha ajavahemikul 01. aprill – 31. oktoober.
 • Mängija HCP arvestust teostab mängija koduklubi.
 • Esmase WHS händikäpi saab mängija siis, kui ta mängib nõuetekohaselt vähemalt ühe ringi 9-rajalisel golfiväljakul. Mängijale omistatav esmane WHS händikäp on 54.
GP MÄNGURINGI REGISTREERIMINE NING TULEMUSTE SISESTAMINE
 • Mängija on kohustatud selgesõnaliselt teavitama GP mänguringi tegemise soovist märkijat ning seda enne mänguringi alustamist. Märkijaks võib olla isik, kes omab kehtivat Eesti Golfi Liidu  HCP litsentsi.
 • Mänguring peab olema mängitud vastavalt golfireeglitele ja kehtestatud kohalikele reeglitele.
 • GP mänguringi tulemus peab olema sisestatud GolfBoxi mängija poolt ning kinnitatud märkija poolt enne sama päeva keskööd. NB! GolfBoxi on nüüdsest võimalik sisestada ainult GP mänguringide tulemusi.
 • Paberil tulemuskaarte Niitvälja Golfi caddiemaster GP ringide arvestamiseks vastu ei võta. Tulemused tuleb sisestada kas jooksvalt GolfBoxi mobiilirakendust kasutades või siis peale mänguringi GolfBoxi veebirakenduses.
 • TÄHELEPANU! GolfBoxi saab nüüdsest sisestada vaid ringe, mis on kas General Play ringid või Eestist väljaspool peetud võistluste ringid.
Väljaku kasutamise kord

Selleks, et kaitsta meie mängijate heaolu väljakul ning hoida meie väljakut, oleme Niitvälja Golfi territooriumil kehtestanud väljaku kasutamise korra.

Niitvälja Golf on kehtestanud golfikeskuse territooriumil väljaku kasutamise korra, eesmärgiga hoida meie väljakut ning kaitsa meie mängijate heaolu väljakul. Selleks, et kõik mängijad saaksid oma mängust rõõmu tunda ning meie greenkeeping väljakut hooldada ja mängijatele parimat kvaliteeti pakkuda, on igal mängijal kohustus järgida käesolevat väljaku kasutamise korda. Selle täitmata jätmisel teeme mängijatele ametliku hoiatuse ning mitme hoiatuse kogunemisel, võime piirata broneerimisõigusi või rakendada tähtajalise või tähtajatu mängukeelu.

1. Üldised nõuded
 • Niitvälja Golfi väljakud on mängijatele avatud suveperioodil alates kell 7:00 ning talveperioodil alates päikesetõusust. Enne avamisaega 1. tiilt startida ei tohi, sest ees on greenkeeping väljaku hooldustöödega. 10. rajalt on lubatud mängima minna vaid siis, kui selleks on caddiemasterist saadud luba.
 • Niitvälja Golfi külastajalt eeldatakse heaperemehelikku suhtumist inventari, puhtuse hoidmist ja viisakat käitumist Niitvälja Golfi ruumides ning territooriumil. Niitvälja Golfi väljakuid on lubatud kasutada ainult golfi mängimiseks vastavalt käesolevale korrale.
 • Mängija kohustub golfi mängimisel või harjutamisel juhinduma väljakule paigutatud rajatähistest ning infotahvlitele kirjutatud korraldustest. Kui lipud on tõstetud griinidelt talvegriinidele, siis on keelatud griinile mängida. Kui avalöögi alalt on tiiala tähised tõstetud ajutiselt avalöögi ala kõrvale, siis on palli löömine avalöögi alalt keelatud.
 • Väljakul tuleb golfi mängida hoogsas tempos. Iga mängija peaks endale teadvustama, et tema mängutempo mõjutab ka teisi mängijaid (nii temaga samas grupis mängijaid kui ka tagumistes gruppides mängijaid).
 • Rage pallide kasutamine on lubatud ainult Niitvälja Golfi harjutusaladel. Väljakul mängimine range pallidega on rangelt keelatud.
 • Golfikeskuse territooriumil paiknevatest veekogudest (tiigid, kraavid) golfipallide korjamine ei ole lubatud.
 • Iga mängija vastutab selle eest, et löögi sooritamisel oleks tagatud teiste väljakul viibivate inimeste ohutus. Mängija vastutab selle eest, et löögi sooritamise hetkeks on ees liikuv grupp jõudnud löögiulatusest väljas. Kindlasti ei tohi lüüa palli ka siis, kui greenkeeper on rajal väljakut hooldamas. Sellisel juhul tuleb oodata kuni greenkeeper lõpetab oma töö või annab  märku, et temast võib mööduda.
 • Niitvälja Golfi teenuseid tohib kasutada ainult siis, kui teenuse eest on enne teenuse kasutamise alustamist tasutud vastavalt hinnakirjale kinnitatud tasu.
 • Golfiväljakul peaks käituma ja riietuma vastavalt golfietiketile. Kaasmängijate ning teiste väljaku külastajate segamine ja häirimine ei ole lubatud.
 • Niitvälja Golf ei vastuta klientide isikliku vara eest, samuti haigestumiste või õnnetuste eest, mis on põhjustatud liikme enda tegevusest või vääramatu jõu mõjul (force majore).
 • Niitvälja Golfil on õigus salvestada klientide isikuandmeid ja fotot. Turvalisuse ja Väljaku Kasutamise Korra tagamiseks ning Golfikeskuse ja selle klientide vara kaitseks on Niitvälja Golfi siseruumides ja väljakul kasutusel videovalve.
 • Niitvälja Golfi töötajal on õigus klientidelt küsida isiku tuvastamiseks dokumenti.
 • Kliendil on võimalus kasutada riietusruumis olevat kappi. Kapi võti tuleb väljaku territooriumilt lahkudes jätta kapi ette. Kappi avava võtme rikkumisel või kaotamisel tasub klient kahjutasu vastavalt kehtestatud hinnakirjale. Riietusruumide kapid on mõeldud kasutamiseks vaid Niitvälja Golfi lahtiolekuaegadel. Isiklike asjade kappi jätmine väljakul viibimise välisel ajal (päeval või üle öö) on lubatud ainult riietusruumi kapi rentinud mängijatel.
 • Niitvälja Golfi unustatud ja leitud esemeid hoitakse caddiemasteris hooaja lõpuni.
 • Saunades ei ole lubatud kasutada õlisid, mett, soolasid ja muid kehahooldusvahendeid.
 • Golfikeskuse töötajatel on õigus eemaldada golfikeskuse territooriumilt ebakaines olekus või muul viisil golfietiketti rikkuvad mängijad.
 • Golfikeskuse territooriumil on golfi õpetamise õigus vaid neil, kes on selleks sõlminud Niitvälja Golfiga kirjaliku lepingu.
2. Harjutusväljakute nõuded

Harjutusväljakul on klient kohustatud:

 • mitte segama ega häirima oma käitumisega teiste mängijate harjutamist;
 • olema ettevaatlik ja jälgima ohutusnõudeid;
 • parandama murutiil harjutades enda järel löögijäljed;
 • rehitsema harjutusbunkrites treeningu järel oma jäljed;
 • vältima võimalikke murukahjustusi (divoteid) harjutusgriinide vahetus läheduses;
 • mitte sooritama pitching lööke klubihoone esistele griinidele;
 • järgima, et murutii kasutamine on lubatud ainult mängijatele, kelle HCP on maksimaalselt 36.
 • Harjutusalade kasutamiseks (harjutusgreenid, bunkrid klubihoone ümbruses) tuleb soetada päevapilet. Range pallide soetamisega ei kaasne õigust tasuta harjutusalade kasutamiseks. Range pallide ostjal on õigus ostetud range palle lüüa Range`l.
 • Harjutusalade kasutamise tasu ei pea maksma Niitvälja mängijad, aktsionärid, lojaalsusprogrammiga liitunud mängijad ja Park-väljakul green fee`ga või Par20 väljakul päevapiletiga mängivad green fee mängijad.
3. Väljakul mängimise nõuded

Golfiväljaku klient on kohustatud:

 • Enne mänguringile minekut broneerima endale alati tiiaja ning stardiajast kinni pidama. Väljakule on keelatud minna ilma tiiaega broneerimata, s.t väljakul ei tohi olla ühtegi mängijat, kes broneerimissüsteemis ei kajastu. Tiiaega saab broneerida kas Niitvälja Golfi kodulehel või caddiemasteris. Mänguringi aegade broneerimine gruppidele on võimalik ainult caddiemasteri kaudu.
 • Broneerimissüsteemist oma tiiaja tühistama või teavitama esimesel võimalusel caddiemasterit, kui pole võimalik broneeritud tiiaega kasutada. Broneering tuleb tühistada vähemalt 24 tundi enne tiiaja algust.
 • Niitvälja Golfi teavitama kõigist broneeringu muudatustest, s.t juhul kui muutub näiteks mängukaaslase nimi või kui klient ise läheb kellegi teise asemel mängima, siis tuleb antud muudatus teha kas broneerimissüsteemis või teavitades caddiemasterit.
 • Kasutama oma broneerimisõigust vastutustundlikult – nii saavad võimalikult paljud golfi nautida. Broneerimisõiguse pideva väärkasutuse korral on golfikeskusel õigus broneerimisõigusi piirata. Juhul kui mänguaeg on broneeritud vähem kui 4-liikmelisele grupile, on caddiemasteril õigus samale ajale lisada teisi mängijaid ning samuti on caddiemasteril õigus mängijaid kokku tõsta ühte gruppi. Caddiemaster teavitab mängijaid juhul, kui tiiaeg on tõstetud varasemaks või rohkem kui 16 minutit hilisemaks.
 • Lülitama mobiiltelefoni mängimise ajaks välja või seadistama hääletu režiimi peale. Vältima telefonikõnesid, mis segavad kaasmängijaid või takistavad mängutempo hoidmist.
 • Parandama rajal löögijäljed (kasutades selleks ettenähtud divotikotte v.a. tiialalt löödud divotid, mida ei parandata).
 • Asetama tiialal katki löödud tiid selleks ettenähtud urni.
 • Kasutama puidust või muudest looduslikest materjalidest tehtud tiisid (nt. maisist). Ei ole lubatud kasutada plastiktiisid, sest need võivad kahjustada väljaku tehnikat.
 • Parandama palli maandumisjäljed griinil.
 • Rehitsema bunkri pärast lööki ning asetama reha bunkrisse risti mängusuunaga selliselt, et reha ei jääks osaliselt bunkrist välja.
 • Harjutuslöökide tegemisel vältima muru kahjustamist.
 • Vältima käruga griini ja bunkri vahelt läbiliikumist. Vältima käruga tiialale minemist.
 • Vastutama selle eest, et löögi sooritamise hetkeks on ees liikuv grupp jõudnud mängija löögiulatusest välja.
 • Andma alati väljakutöölistele/ greenkeeper´itele eelisõiguse oma töö rajal lõpetada. Greenkeeper annab mängijale esimesel võimalusel märku mängu jätkamiseks.
 • Viima golfikäru pärast mängu lõpetamist selleks ettenähtud kohale.
 • Äikese korral on mängija kohustatud mängu katkestama. Mängu ajutisest katkestamisest annab märku üks pikk sireeniheli. Mängija kohustuseks on mäng viivitamatult katkestada ka siis kui sireeni ei anta. Mängu katkestamisel tuleb märkida pall (näiteks tii või tiidega) ning liikuda väljakul ohutusse kohta (näiteks klubihoonesse). Mängu jätkamist tähistab kaks lühikest sireeniheli.
4. Mängutempo

Golfi tuleb mängida hoogsas tempos. Iga mängija peaks endale teadvustama, et tema mängutempo mõjutab ka teisi temaga samas grupis mängijaid kui ka tagumistes gruppides mängijaid ning nende mängutempot.

 • Mängija peaks oma löögiks varakult valmistuma ja peaks olema valmis mängima kohe, kui tuleb tema kord.
 • Mängija peaks suutma oma löögi sooritada 40 sekundi jooksul hetkest, mil tal on võimalik segamatult mängida. Üldjuhul peaks mängijal olema võimalik löök sooritada kiiremini kui 40 sekundi jooksul.
 • Mängijad peaksid terve mänguringi läbima hoogsas tempos. See sisaldab aega löögiks valmistumisele ja löögi sooritamisele, löökide vahel ühest kohast teise liikumisele ning peale raja lõpetamist järgmise raja tiialale liikumisele.

Niitvälja Park-väljaku 18 raja mängimiseks on ette nähtud maksimaalselt 4h ja 28 minutit. Iga raja läbimiseks ettenähtud maksimaalne mänguaeg on toodud tulemuskaardil (Scorecard).  

Caddiemasteril on õigus tõsta mängijaid kokku ühte gruppi kui grupis on vähem kui neli mängijat. Seda tehakse väljaku efektiivsema kasutamise ja mängutempo hoidmise eesmärgil.

5. Kaaslasega ja/või lemmikloomaga golfiväljakul
 • Väljakule on lubatud mängijal kaasa võtta üks tasuta kaaslane, kes ise golfi ei mängi, aga soovib mängijaga kaasa jalutada. Mängija on kohustatud sellisel juhul oma kaaslase nime lisama tiiaja broneeringusse või teavitama sellest caddiemasterit. Samuti tuleb mängijal endal veenduda ning vastutada terve mänguringi jooksul oma kaaslase ohutuses ning tema heaperemehelikus käitumises.
 • Väljakule on lubatud tulla koos lemmikloomaga juhul, kui lemmikloom ei häiri kaasmängijaid (nii oma grupi kui teisi mängijaid). Lemmikloom peab väljakul viibimise ajal olema rihma otsas ning mängija on kohustatud tema järgi koristama. Lemmikloom ei tohi minna griinile või bunkrisse. Mänguring lemmikloomaga tuleb eelnevalt tiiaja broneeringus või caddiemasteris registreerida. Lemmikloomaga ei ole lubatud siseneda klubihoone riietusruumidesse ega restorani.
 • Väljakule on lubatud tulla koos lapsevankri/-käruga juhul, kui laps ei häiri kaasmängijaid ning mängija ise on veendunud ning valmis vastutama lapse ohutuses. Lapsekäruga liikudes kehtivad samad reeglid nagu golfikäruga. Lapsevankri/-käruga mänguring tuleb eelnevalt tiiaja broneeringus või caddiemasteris registreerida.
6. Niitvälja Golfi õigused korra tagamisel

Niitvälja Golfi töötajatel on õigus keelduda golfimängimise teenuse osutamisest isikutele sõltumata asjaolust, kas vastav isik on tasunud golfimängu eest (green fee või hooldustasu), kui see isik:

 • ei täida kehtestatud golfiväljaku kasutamise korda ja tingimusi;
 • on kasutanud Niitvälja Golfi teenuseid ja ei ole nende teenuste eest maksnud;
 • segab või häirib Niitvälja Golfi kliente ja külastajaid;
 • segab või häirib Niitvälja Golfi töötajaid või koostööpartnereid tööülesannete täitmisel;
 • tekitab oma tegevusega Niitvälja Golfile otsest või kaudset majanduslikku kahju;
 • laimab või halvustab Niitvälja Golfi, selle töötajaid või koostööpartnereid;
 • Niitvälja Golfi esindajatel on kohustus rikkujat teavitada kirjalikult tema rikkumisest ja nõuda koheselt rikkumiste lõpetamist;
 • kui AS Eesti Golfikeskuse juhatus otsustab keelduda golfimängimise teenuse osutamisest, siis ei oma nimetatud isik alates talle vastava otsuse teatavakstegemist õigust mängida golfi Niitvälja golfiväljakutel. Teenuse eest makstud tasu tagastamisele ei kuulu. Golfimängu õiguse peatamiseks peab olema isik rikkunud golfiväljaku korda korduvalt (vähemalt 2 korda). Samuti on isik kohustatud teatavakstegemise hetkest viivitamatult lahkuma Niitvälja Golfi (AS Eesti Golfikeskus) territooriumilt ning tal pole õigust uuesti siseneda Niitvälja Golfi (AS Eesti Golfikeskus) territooriumile ilma AS-i Eesti Golfikeskus juhatuse eelneva kirjaliku nõusolekuta. Isik, kellele on teatavaks tehtud otsus keelduda golfimängimise teenuse osutamisest, võib viibida Niitvälja Golfi (AS Eesti Golfikeskus) territooriumil ilma AS Eesti Golfikeskus juhatuse kirjaliku nõusolekuta üksnes juhul, kui see on vajalik osalemiseks aktsionäride üldkoosolekul või kui nimetatud isik osaleb AS Eesti Golfikeskuse juhtorganite tegevuses.
 • Niitvälja Golfil on õigus keelduda teenuste osutamisest isikutele, kellel on võlgnevus (tasumata arved) Niitvälja Golfi ees.

Golfikeskuse klient kinnitab, et on tutvunud ja nõustub Niitvälja Golfi veebilehel avaldatud „Väljaku kasutamise korraga“ ning kohustub järgima selles kehtestatud nõudeid.

* Niitvälja Golfi ja golfikeskuse all peetakse silmas AS Eesti Golfikeskust, SA Niitvälja Golfikeskust ja MTÜ’d Niitvälja Golfiklubi.

GALERII