Uudised

Niitvälja Golfi mänguõigused ja paketid 2023

Kas Sinul on uueks hooajaks mänguõigus soetatud? Tutvu Niitvälja Golfi hinnakirjaga ja vali omale sobivaim mänguõigus välja. Lubame, et Niitväljal saad nautida kõige pikemat golfihooaega kvaliteetsetel griinidel!

ESIMESE HOOAJA PAKETT 990 €  – Sulle, kes Sa oled juba kogenud golfar, aga pole varem Niitväljal ühtki mänguõigust ega paketti omanud. Sooja vastuvõtu puhul ei vaja Sa mänguõiguse soetamiseks aktsiat ega selle renti, vaid saad hoopis täismänguõiguse kõige soodsama hinnaga!

PARK-VÄLJAKU MÄNGUÕIGUS AKTSIONÄRILE 890 €  – AS Eesti Golfikeskuse aktsionäridele mõeldud mänguõigus, millel on kõige soodsam hind ning kõige suuremad soodustused.

PARK-VÄLJAKU MÄNGUÕIGUS RENTIJALE 1090 € – Sulle, kes Sa oled aktiivne golfimängija ja omad Niitväljal kontakte, kellelt aktsia rentida. Juhul kui Sul endal kontakte pole, siis vaata meie veebilt rendipakkumisi.

HOOAJAPAKETT 1290 € – Sulle, kes Sa oled aktiivne golfimängija, aga ei soovi aktsia ostu või rendi pärast muretseda. Selle paketi sees on juba aktsiarent Niitvälja Golfilt, Sul jääb vaid üle piiramatult golfimängu nautida!

PAINDLIK PAKETT 940 € – Sulle, kes Sa oled valmis mängima golfi limiteeritud kellaaegadel, on see pakett tõenäoliselt kõige mõistlikum lahendus.

ALUSTAJAPAKETT 890 € – Sulle, kes Sa oled alustav golfimängija ning soovid lisaks rohkele golfimängule osaleda ka alustajate treeningutel. See pakett on iga alustava golfari unistus, sest see sisaldab nii piiramatut mänguõigust meie mõlemal väljakul kui ka kaheksat alustaja treeningut, et enda taset veelgi parandada.

ALUSTAJAPAKETT KAHEKS HOOAJAKS 1490 € ehk 745 € aastas Sulle, kes Sa oled alustav golfimängija ning tunned, et nüüd oleks õige aeg golfimäng tõsisemalt käsile võtta. Pole oluline, kas Sa oled golfi algkursused läbinud Niitväljal või mõnel muul väljakul, sest see pakett on soodsaim võimalus kaks hooaega Niitväljal golfi harrastada. Loomulikult kuuluvad paketti ka alustaja treeningud!

10 KORRA PAKETT 690 € – Sulle, kes Sa soovid sel aastal Park-väljakul vähem mängida. Paketti kuulub 10 Park-väljaku mänguringi (18 rada), mida on võimalik ka poolitada. Lisaks saab paketi omanik mängida piiramatult PAR20-väljakul ning talle kehtivad kõik Niitvälja mängija soodustused.

PAR20-VÄLJAKU MÄNGUÕIGUS 450 € – Sulle, kui Sa oled golfiga alles alustamas ning suurele väljakule ei kipu. 

HOOAJAPAKETT JUUNIORILE 300 € / 500 € – Sulle, kes Sa oled kuni 21-aastane noorgolfar. AS Eesti Golfikeskuse aktsionäri leibkonda kuuluvatele noortele kehtib soodushind 300 €.

Kui Sa pole veel päris kindel, millist mänguõigust või paketti valida, siis loe kindlasti lisaks ka meie blogipostitusi: “Miks tasub olla Niitvälja mängija” ning “Millist mänguõigust valida?”. 

KUIDAS TASUDA?

Mänguõiguse soetamiseks palume tasu kanda SA Niitvälja Golfikeskuse kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida mänguõiguse kasutaja nime ja toote nimetuse, mille eest tasutakse (nt Park-väljaku mänguõigus, hooajapakett jne).

Kui soovid paketi eest tasuda järelmaksuga, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@niitvaljagolf.ee. NB! Järelmaksuga tasumisel kallineb paketi hind 30 euro võrra. Kui oled AS Eesti Golfikeskus aktsionär või kui ühest leibkonnast soetatakse kaks või enam mänguõigust siis 30€ juurde ei lisandu.

NB!  Kõik lisaküsimused on teretulnud e-postile info@niitvaljagolf.ee.

Foto: Robert Lindström