Miks tasub olla Niitvälja mängija?

Niitvälja Golfis mängib hooajalise mänguõigusega 800 aktiivset mängijat. Lisaks meie oma mängijatele, moodustavad olulise osa ka green fee-mängijad (muude väljakute mängijad ja golfituristid). 2019. aastal tehti meie väljakutel kokku üle 35 000 mänguringi.

Kuna huvi golfi mängimise vastu on Niitväljal suur, oleme uuendanud oma kliendigruppide ja soodustuste loogikat. Väärtustame aina enam mängijate lojaalsust ja pühendumust ning pakume suuremaid soodustusi just mänguõigusega Niitvälja mängijatele ja aktsionäridele. Jätkuvalt pakume parimaid tingimusi ja keskkonda alustavale golfihuvilisele.

Alates 2020. aastast jagunevad Niitvälja Golfikeskuse külastajad järgmistesse kliendigruppidesse.

  • Tavamängijad – golfimängijad, kes külastavad Niitvälja Golfikeskust külalisena ega soovi end meie lojaalseks kliendiks registreerida. Neile kehtivad kõik hinnakirjajärgsed tavahinnad. Juhul kui tavamängijatel on kas Club One’i kliendikaart, Estraveli Kuldkaart / Platinum Clubi kaart  või nad tasuvad ostu eest Swedbanki krediitkaardiga, kehtib neile 10% soodustus green fee tavahinnast. 
  • Lojaalsed mängijad – mänguõiguseta klubiliikmed ja lojaalsusprogrammiga liitunud green fee-mängijad. Lojaalseks mängijaks saab registreeruda iga green fee-mängija, andes meile oma  kontaktandmed. Lojaalsed mängijad saavad osta green fee 15% soodsama hinnaga ja golfiauto rentida 20% soodsama hinnaga. Lisaks pakume lojaalsetele mängijatele alati golfikäru tasuta kasutamist. 
  • Niitvälja mängijad – kõik golfimängijad, kel on mõni Niitvälja Golfi mänguõigus või hooajapakett. Samuti kuuluvad sellesse gruppi Rohelisel Rajal alustavad mängijad, trennilapsed ja noored. Iga Niitvälja mängija võib oma flight’i väljakule kaasa võtta kuni kolm soodushinnaga green fee-mängijat (hind 55  eurot mängija kohta). Niitvälja mängijatele kehtivad soodustused nii Niitvälja Pro Shopis  kui ka muude golfiteenuste ostul (nt klubimaja ruumide rent). Soodustuse suurus on 10-25% sõltuvalt teenusest.
  • Aktsionärid – aktsionäri soodustused kehtivad kõigile vähemat 50 AS Eesti Golfikeskuse A-aktsia omanikele. Iga aktsionär võib oma flight’i väljakule kaasa võtta kuni kolm soodushinnaga green fee-mängijat (hind 40 eurot mängija kohta). Aktsionäridele kehtivad soodustused nii Niitvälja Pro Shopis kui ka muude golfiteenuste ostul (nt ruumide rent). Soodustuse suurus on 20-50% sõltuvalt teenusest.

Alates 2020. aasta hooajast kingime igale lojaalsele Niitvälja mängijale ja aktsionärile, kes soetab endale kolmandat või rohkemat aastat järjest Niitvälja mänguõiguse või paketi, TASUTA 25 korvi harjutuspalle kiibile. Juhul kui oled olnud varasematel aastatel mänguõigusega mängija, aga nt eelmisel aastal sul Niitvälja mänguõigust või paketti ei olnud, hakkab lojaalsuse arvestus sinu jaoks pihta taas järgmisest aastast, kui soetad mänguõiguse.

Tutvu uuendatud kliendigruppide hinnakirjaga ja juhul, kui oled veel mänguõiguseta, loe kindlasti lisaks ka meie soovitusi mänguõiguse valikul.  

Autor: Niitvälja Golf
Foto: Mats Soomre, soomre.com