Aktsiainfo

Meist

Toetajad

Aktsiainfo

Väärtused

Meist » Aktsiainfo

Niitvälja Golf aktsiainfo

Soetades endale AS Eesti Golfikeskus aktsiad, maksad igaaastaselt kõige soodsamat mänguõiguse hinda, hoides aasta lõikes mitteaktsionäriga võrreldes kokku umbes 400-500 eurot. Lisaks kehtivad Sulle mitmed soodustused ja eripakkumised, teiste seas sooduspakkumised meie restoranis ja poes ning piiramatu hulk mänguringe kõikidel väljakutel.

 • AS Eesti Golfikeskus omab A ja B aktsiaid.
 • 50 AS Eesti Golfikeskus A-aktsiat moodustab ühe Park-väljaku mänguõiguse.
 • 50 AS Eesti Golfikeskus B-aktsiat moodustab ühe PAR20 väljaku mänguõiguse.

Mänguõigus, aktsiate rendi- ja müügipakkumised

Niitvälja Golf aktsiad ja aktsionäri mänguõigus

Park-väljaku aktsionäri mänguõigus (50 A aktsiat)

Park-väljaku aktsionäri mänguõiguse omanikul on õigus mängida piiramatu arv golfiringe nii Park- kui ka PAR20-väljakul. Mänguõiguse kasutamiseks tuleb tasuda hinnakirjas kinnitatud aktsionäri Park-väljaku mänguõiguse tasu. Hinnakirjas toodud mänguõiguse tasu tuleb maksta vaid siis, kui soovitakse mänguõigust kasutada golfi mängimiseks.

 • Park-väljaku aktsionäri mänguõiguse omanikule kehtivad hinnakirjas toodud aktsionäri soodustused.
 • Üks mänguõigus annab ühele inimesele õiguse kasutada aktsionäri mänguõigust hinnakirjas toodud soodustustega.
 • Peresiseselt saavad aktsionäri mänguõigust aktsionäridele kehtivate soodustustega kasutada aktsionäri abikaasa või elukaaslane või vanem või laps. Näide: Kui mänguõigus (50 A aktsiat) on Mati Männi nimel, siis seda mänguõigust saab aktsionärina kasutada Mati ise või Mati abikaasa või elukaaslane või Mati vanem (ema või isa) või Mati laps (poeg või tütar).
 • Kui perekonnas on üks mänguõigus, siis aktsionäri soodustusi saab kasutada üks, mitte kõik pereliikmed.
 • Iga aktsionär võib oma flight’i väljakule kaasa võtta kuni kolm soodushinnaga green-fee mängijat (kokku 4 mängijat ühes flight´is). Soodustus kehtib tingimusel, et mängitakse koos ühes flight´is.
 • Aktsionär, kes omab 5 mänguõiguse jagu A aktsiaid (ehk 250 A aktsiat), saab oma flight´i väljakule kaasa võtta ühe tasuta mängija ja kaks soodushinnaga green-fee mängijat (kokku 4 mängijat ühes flight´is). Aktsionär saab tasuta mängija kaasa võtta ainult sel juhul, kui ta on tasunud aktsionäri Park-väljaku aktsionäri mänguõiguse tasu vastavalt hinnakirjale. Soodustus kehtib tingimusel, et mängitakse koos ühes flight´is.
 • Aktsionäri pereboonus. Park-väljaku aktsionäri mänguõiguse tasu maksnud aktsionär võib oma flight’i väljakule kaasa võtta kolm kuni 23-aastast pereliiget (kokku 4 mängijat ühes flight´is). Pereboonus kehtib tingimusel, et mängitakse koos ühes flight´is.
 • Kui aktsionär ei soovi ise golfi mängimiseks mänguõigust kasutada, siis saab ta mänguõiguse välja rentida. Kui aktsionär on mänguõiguse välja rentinud aga soovib ise mängima või harjutama tulla, siis kehtivad temale hinnakirjas toodud aktsionäri soodustused (näiteks soodushinnaga green fee, range pallid jne.).
 • Kui mänguõigus kuulub juriidilisele isikule (ettevõttele), siis aktsionäri mänguõigust saab kasutada juriidilise isiku tegelik kasusaaja ehk ettevõtte eraisikust omanik. Park-väljaku aktsionäri mänguõigust aktsionäridele kehtivate soodustustega saavad kasutada ka ettevõtte eraisikust omaniku abikaasa või elukaaslane või vanem või laps. Aktsionäri mänguõiguse soodustused ei laiene ettevõttes töötavatele isikutele.

PAR20 mänguõigus (50 B aktsiat)

PAR20 väljaku mänguõiguse omanikul on õigus mängida piiramatu arv golfiringe PAR20-väljakul. Mänguõiguse kasutamiseks, tuleb tasuda hooldustasu vastavalt kinnitatud hinnakirjale.

 • PAR20 mänguõiguse omanikule ei kehti hinnakirjas toodud aktsionäri soodustused.

Oluline teada:

 • Väärtpaberite registri pidamise seaduse kohaselt on kõigil Eesti aktsiaseltsidel kohustus registreerida aktsiad Nasdaq CSD Eesti filiaali (edaspidi NCSD Eesti filiaali) peetavas väärtpaberite registris.
 • Selleks, et teha tehinguid aktsiatega tuleb pangas avada väärtpaberikonto.
 • Aktsiatehingu tegemiseks tuleb esitada pangale väärtpaberitehingu korraldus.
Aktsiate rendipakkumised

Siit leiad nimekirja inimestest, kes on otsustanud oma aktsiad käesolevaks hooajaks välja rentida. Palume mänguõiguse rentijal ja rendileandjal omavahel vahendustasu ja -tingimused kokku leppida, samuti teatada e-posti aadressile info@niitvaljagolf.ee kui mänguõigus saab välja renditud.

Ootame rendipakkumisi info@niitvaljagolf.ee

Nimi Rendile anda E-mail Telefon
Toomas Sildmäe Park-väljaku mänguõigused toomas.sildmae@finest.ee 5047321
Hillar Soosalu  Park-väljaku mänguõigused  hillar.soosalu@gmail.com
Harro Rannamets Park-väljaku mänguõigus hrannamets@gmail.com
Riho Sokko Park-väljaku mänguõigus riho@vensen.ee
Aktsiate ostu- ja müügipakkumised

Siit leiad aktsiate ostu ja müügipakkumised. Aktsiate ostu või müügisoovi lisamiseks allolevasse tabelisse palume saata info info@niitvaljagolf.ee. Aktsiatehinguid saab teha ainult pangas avatud väärtpaberikonto kaudu. Selleks tuleb pangale esitada aktsiate ostu/müügitehingu korraldus.

Ost/Müük Mänguõigus Kontakt
Ostan 1A+B Kuldar Kõiv kuldar@estem.ee
Ostan 1A+B Tarmo Leisalu tarmoleisalu@gmail.com  tel. 5011747
Ostan 1A Kaire Vibo kaire.vibo@gmail.com
Müün  7B (1B/2000 €) Alar Kaup alar.kaup@gmail.com
Müün  1B (1900 €) Olavi Mätik olavimatik@gmail.com
Müün 1A+B Harri Ari Kullervo Toivonen tel: 372 5153434
Müün 1B Mart Stöör mart.stoor@gmail.com