Aktsiainfo

Meist

Toetajad

Aktsiainfo

Niitvälja Golf aktsiainfo

Soetades endale AS Eesti Golfikeskus aktsiad, maksad igaaastaselt kõige soodsamat mänguõiguse hinda, hoides aasta lõikes mitteaktsionäriga võrreldes kokku umbes 400-500 eurot. Lisaks kehtivad Sulle mitmed soodustused ja eripakkumised, teiste seas sooduspakkumised meie restoranis ja poes ning piiramatu hulk mänguringe kõikidel väljakutel.

  • AS Eesti Golfikeskus omab A ja B aktsiaid.
  • 50 AS Eesti Golfikeskus A-aktsiat moodustab ühe Park-väljaku mänguõiguse.
  • 50 AS Eesti Golfikeskus B-aktsiat moodustab ühe PAR20 väljaku mänguõiguse.

Mänguõigus, aktsiate rendi- ja müügipakkumised

Niitvälja Golf aktsiad ja mänguõigus
  • AS Eesti Golfikeskus omab A ja B aktsiaid.
  • 50 AS Eesti Golfikeskus A-aktsiat moodustab ühe Park-väljaku mänguõiguse.
  • 50 AS Eesti Golfikeskus B-aktsiat moodustab ühe PAR20 väljaku mänguõiguse.

Emiteeritud aktsiate arv kokku:

  • 38 090 A aktsiat / 761 Park-väljaku mänguõigust
  • 38 090 B aktsiat / 761 PAR20 väljaku mänguõigust

Park-väljaku mänguõigus

Park-väljaku mänguõiguse omanikul on õigus mängida piiramatu arv golfiringe nii Park- kui ka PAR20-väljakul. Mänguõiguse kasutamiseks, tuleb tasuda hooldustasu vastavalt kinnitatud hinnakirjale*.

PAR20 mänguõigus

PAR20 väljaku mänguõiguse omanikul on õigus mängida piiramatu arv golfiringe PAR20-väljakul. Mänguõiguse kasutamiseks, tuleb tasuda hooldustasu vastavalt kinnitatud hinnakirjale*.

*Hinnakirjas toodud mänguõiguse aastatasu tuleb maksta vaid siis, kui soovitakse mänguõigust kasutada golfi mängimiseks.

Oluline teada:

  • Väärtpaberite registri pidamise seaduse kohaselt on kõigil Eesti aktsiaseltsidel kohustus registreerida aktsiad Nasdaq CSD Eesti filiaali (edaspidi NCSD Eesti filiaali) peetavas väärtpaberite registris.
  • Selleks, et teha tehinguid aktsiatega tuleb pangas avada väärtpaberikonto.
  • Aktsiatehingu tegemiseks tuleb esitada pangale väärtpaberitehingu korraldus.
Aktsiate rendipakkumised

Siit leiad nimekirja inimestest, kes on otsustanud oma aktsiad käesolevaks hooajaks välja rentida. Palume mänguõiguse rentijal ja rendileandjal omavahel vahendustasu ja -tingimused kokku leppida, samuti teatada e-posti aadressile info@niitvaljagolf.ee kui mänguõigus saab välja renditud.

Nimi Mänguõigused E-mail
Aivar Hanson 2 A-mänguõigust aivar@havera.ee
Ulvi Ingver 5 A-mänguõigust ulvi.ingver@gmail.com
Sulev Kodu 10 A-mänguõigust sulev.kodu@gmail.com
Mati Märtson 2 A-mänguõigust (1 tk/150.- EUR) Mati.Martson@pma.agri.ee
Marit Finnie 1 A-mänguõigus maritfinnie@gmail.com
Kristjan-Thor Vähi 2 A-mänguõigust (1 tk/150.- EUR) kristjan@invego.ee
Brita Binsol 1 A-mänguõigus bbinsol7@gmail.com
Aktsiate müügipakkumised

Siit leiad aktsiate müügipakkumised. Palume ostjal ja müüjal tehingutingimused omavahel kokku leppida. Aktsiate ostmiseks tuleb avada väärtpaberikonto pangas. Kõik aktsiate ostu/müügitehinguid saab teha pangas. Selleks tuleb pangale esitada aktsiate ostu/müügitehingu korraldus.

Nimi

Mänguõigused

Kontakt

Frank Marcus 1A+1B (7500.- EUR) frankievk@gmail.com
Veli-Pekka Holopainen 1A+1B veepee@hot.ee
Alo Ojassalu 1A+1B (6000.- EUR) ojassalu1@gmail.com, 5622600
Mart Stöör 1B mart.stoor@gmail.com
Alar Kaup 7B (1B/2000.- EUR) alar.kaup@gmail.com
Targo Raus 4A (1A/5000.- EUR) +4B (1B/2000.- EUR) targo@targoraus.com
Tiit Arro 4A+4B tiit.arro@gmail.com
Piret Kulo 1A+1B 5045574
Harri Toivonen 1A+1B 5153434
Tõnu Aas 1A+1B tony@online.ee, 5042240
Keith-Neal Saluveer 1B (1000.- EUR) keith-neal.saluveer@corestone.ee
Aivar Paluvee 1A+1B (7000.- EUR) aivar@apfinvest.ee