Toetajad

Meist

Toetajad

Aktsiainfo

Väärtused

Meist » Toetajad
Orkla Eesti

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust – Kalevit ja Põltsamaad.

Orkla Eesti kahes tootmisüksuses, Kalevi tehases Jüris ja Põltsamaa tehases Jõgevamaal valmib ühtekokku enam kui 500 toodet. Kalevi kommid ja šokolaadid ning Põltsamaa mahlad, sinep, köögiviljahoidised ja Felixi ketšup on eestimaalaste lemmikud juba aastakümneid. Lisaks turustab ettevõte Eesti turul mitmeid teiste Orkla kontserni ettevõtete populaarseid tooteid nagu Taffeli snäkid, Grandiosa pitsad, Paulun´si müslid, Abba kalatooted, Ekströms mustikasupp, Anamma taimsed toidud jne.

Külasta Orkla Eesti kodulehte.

Saku

1820. aastal Saku mõisahärra Karl Friedrich Rehbinderi poolt asutatud väikesest pruulikojast alguse saanud Saku Õlletehas on Eesti vanim õlletootja.

Tänaseks on Saku Õlletehas ligi 200-aastase õllepruulimise kogemusega kaasaegne suurettevõte, kus töötab 350 inimest ja mille aastakäive ületab 70 miljonit eurot. Saku Õlletehase tooteportfelli kuuluvad õlu, siider, long drink, vesi, kali ja muud karastusjoogid. 2008. aastast on ettevõtte ainuomanikuks Taani päritolu globaalne õllehiid Carlsberg.

Saku Õlletehase teeb eriliseks asjaolu, et nende juures on võimalik näha toote terviklikku elutsüklit, alates algsest ideest, loomisest, villimisest, pakendamisest, väljaveost kuni turunduse ja müügini välja. Saku Õlletehases toodetakse jooke ka paljude teiste Carlsberg Grupi ettevõtete jaoks ning ollakse tuntud oma paindlikkuse ja toodangu kõrge kvaliteedi poolest.

Külasta Saku kodulehte.

Tallink

AS Tallink Grupp on Läänemere suurimaid ning edukamaid reisilaevafirmasid, mis teenindab miljoneid reisijaid aastas.

Ettevõte pakub Tallinki ja Silja Line’i kaubamärkide all reisijate- ja kaubavedu liinidel Tallinn–Helsingi, Tallinn–Stockholm, Paldiski–Kapellskär, Helsingi–Stockholm, Turu–Stockholm ja Muuga-Vuosaari.

Tallink opereerib ka kolme hotelli Tallinnas (Tallink City Hotel, Tallink Express Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel).

AS Tallink Grupp on noteeritud Nasdaq Tallinna ja Helsingi börsidel.

Club One kaardiomanikud saavad Niitvälja Golfis green fee ostuga kaasa tasuta golfikäru kasutuse ning .

Külasta Tallinki kodulehte.

AS Infortar

Aktsiaselts Infortar on Eesti üks suurimaid investeerimisettevõtteid, mille kolm peamist tegevusvaldkonda on laevandus, energeetika ja kinnisvara.

Vastutustundliku ettevõttena panustab Infortar pidevalt ühiskonda, pikaajalistele partnersuhetele orienteeritud sponsorlusstrateegia hõlmab võrdsetes osades haridust, kultuuri, keskkonnahoidu ning sporti.

Aastatel 2011-2015 korraldas Infortar heategevuslikku turniiri Smile Charity Golf, kus osales umbes 50 sportlast Eestist, Lätist, Soomest ja Rootsist ning mille tulemusena koguti erinevate laste ja noortega seotud projektide toetuseks üle 60 tuhande euro.

Infortar toetab kogu Baltikumi vanimat golfikeskust – Niitvälja Golfi, kellega on mitmeid ühiseid väärtusi just järelkasvu ning kogu spordiala arenguga seonduvalt. Niitvälja Karikas by Infortar on võistlus, kus omavahel saavad kokku professionaalsus, pühendumine ning kvaliteet.

Külasta Infortari kodulehte.

Tradehouse

Tradehouse on juba üle 20 aasta tegutsev Põhja- ja Baltimaade suurim ilutoodete maaletooja ja edasimüüja.

Tradehouse on üle 20 aasta tegutsev Põhja- ja Baltimaade suurim ilutoodete maaletooja ja edasimüüja. Lisaks ilu loomisele annavad nad teadliku panuse ühiskonda, noortesporti ning heategevusse, on aastaid toetanud mitmeid erinevaid algatusi ja kultuuriprojekte. Tradehouse’i südameasjaks on tegutseda vastutustundlikult, hoolida keskkonnast ja toetada aktiivseid eluviise.

  • Ettevõtte on asutatud 2002. aastal
  • valikus on enam kui 800 brändi
  • annavad tööd enam kui 150 inimesele;
  • eelmise aasta müügikäive oli üle 21 miljoni euro
  • kauplused Eestis ja alates kevad 2023 esinduskauplus ka Riias

Golf ja ilu käivad käsikäes. Pretty Curious Golf Tour’i korraldavad nad teist aastat.

Tradehouse’i brändide tootevalikuga saab tutvuda Niitvälja Golfi caddiemasteris!

Külasta Tradehouse’i kodulehte.

Neste

Neste tegevusalaks on vedelkütuste jae- ning hulgimüük.

Neste tegutseb Eestis alates 1989. aastast. Neste Eesti jaamavõrku kuulub 62 automaatjaama üle Eesti, hinnangulise turuosaga 22%. Lisaks automaatjaamadele opereeritakse naftasaaduste terminali Muuga sadamas. Ettevõttel on Eestis 47 töötajat.

Neste Eesti sihiks on pakkuda parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid, mis on keskkonnasäästlikud ja mida on turvaline kasutada. Lisaks soovitakse olla eelistatud tarnija ja koostööpartner ning tegutseda vastutustundlikult nii ühiskonnas kui ka loodusressursside kasutamisel. Neste Eesti juhtimissüsteemid vastavad kvaliteedijuhtimise standardile ISO 9001, keskkonnajuhtimise standardile ISO 14001 ning töötervishoiu ja ohutuse standardile OHSAS 18001.

Külasta Neste kodulehte.

Swedbank

Swedbank on suurim pank Eestis, mille on oma finantspartneriks valinud üle 900 000 era- ning 132 000 ärikliendi.

Swedbank pakub laia valikut finantsteenuseid, nende seas arvelduskontod, hüpoteegid, kindlustus, krediitkaardid, laenud, pensionid ja investeeringud nii eraklientidele kui ka ettevõtetele. Panga eesmärgiks on aidata kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Järgitakse kõigis oma tegevustes kolme põhiväärtust: lihtsus, avatus ja hoolivus.

Swedbankil on suurim pangaesinduste ja sularahaautomaatide võrgustik Eestis – 45 pangaesindust ja ligikaudu 400 pangaautomaati, samuti saavad panga kliendid maapiirkondades sularaha välja võtta 38 poe kassadest. Klientidel on ööpäevaringne ligipääs oma rahaasjadele nii nõustamiskeskuse, internetipanga kui ka mobiiliäpi näol.

Swedbank toetab ja võtab aktiivselt osa erinevatest Eesti ühiskonda edasiviivatest algatustest. Sihiks on finantskirjaoskuse ja ettevõtlikkuse edendamine ning ühiskondlikku osalusse panustamine läbi terve ühiskonna arendamise.

Swedbank Gold ja Platinum kaartidega makstes kehtib green fee’le, golfiautole ja Rohelise Alguse paketile soodushind (-10%).

Külasta Swedbanki kodulehte.

Cramo

Cramo on Eesti suurim ehitusseadmeid ja -masinaid rentiv ettevõte.

Cramo Estonia AS (endise nimega AS Ehitustööriist) asutati septembris 1995. aastal ning on tänaseks kasvanud suurimaks ehitusseadmeid ja -masinaid rentivaks firmaks Eestis. Aastast 2019 kuulub Cramo Estonia Euroopa suuruselt teise ehitusrendi kontserni Boels-Cramo Group.

Cramost saad rentida laia valikut tööriistu, ehitusseadmeid, soojakuid  ja moodulpindasid kvaliteetseimatelt kaubamärkidelt. Seadmeid valides lähtutakse alati parimast kvaliteedist, töökindlusest ja funktsionaalsusest.

Cramo jaoks on oluline olla pidevalt kursis uue tehnoloogia, ohutus- ja keskkonnanõuetega, mis tähendab, et rendivalikut uuendatakse ja täiendatakse pidevalt. Kõik investeeringud seadmetesse tehakse klientide vajadusi silmas pidades.

Rentida on võimalik nii kohapeal kui ka meie iseteeninduskeskkonna www.cramo.ee kaudu rentides.

Külasta Cramo kodulehte.

HARMET

Harmet Modular Houses toodab moodulmaju ehk ruumelemente 1997 aastast alates.

OÜ Harmet moodulmajade s.t ruumelementide tootmine on alguse saanud 1997. aastal. Harmet toodab moodulehitisi, majaelemente, ehitussoojakuid ja erinevaid metallkonstruktsioone. Oma klientidele pakume terviklahendust – alustame projekteerimisest ja lõpetame hoonete paigaldamisega.

Harmetis töötab üle 800 töötaja. Tootmine toimub viies tehases – Tallinnas, Pärnus, Tutermaal, Lieksa Soomes ja Kumnas, Keila külje all. Põhituruks on Skandinaavia, kuhu läheb  üle 90%  toodangust.

Külasta HARMET´i kodulehte.

G4S

Rahvusvahelise kontserni G4S põhitegevusalaks on turvateenuste osutamine.

G4S on Eestis tegutsev kontsernina. G4S Eesti esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Oma hea maine klientide hulgas on G4S pälvinud eelkõige tänu teenuste ja teeninduse kvaliteedile. G4S Eestile on omistatud kvaliteedijuhtimise sertifikaat ISO 9001:2015 ja keskkonnajuhtimise sertifikaat ISO14001:2015. Selle nõudeid järgivad oma tegevuses kõik kontserni ettevõtted.

G4Si tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 580 000 inimese. Sellega on ettevõte suurima töötajate arvuga turvateenuste pakkuja maailmas. Kontserni aktsia on noteeritud Londoni ja Kopenhaageni väärtpaberibörsil ning Kopenhaageni börsi lisanimekirjas.

Külasta G4S kodulehte.

GSK - Golfisõprade Klubi

MTÜ Golfisõprade Klubi (GSK) on väikene sõpruskond, mille ühisnimetajad on golf ja sellega kaasnev tegevus. Koos korraldatakse igal aastal heategevuslikku golfivõistlust GSK Invitational, mille raames kogutud ja annetatud raha läheb Niitvälja noortegolfi toetuseks.

MTÜ Golfisõprade Klubi (GSK) asutati 2000. aasta suvel. Asutajaliikmed olid Niitvälja Golfiklubi liikmed Kaarel Sibul, Tõnu Pärna, Mart Saa ja Mark Mägi. GSK loojate eesmärk oli luua väikene sõpruskond, mille ühisnimetajad on golf ja sellega kaasnev tegevus. Esialgsest koosseisust on tänaseks saanud 12-liikmeline klubi, 12 on ka MTÜ põhikirja järgne maksimaalne liikmete arv. 19 aasta jooksul on klubil välja kujunenud oma traditsioonid, eeskirjad, võistlused ja ühised reisid ning klubi korraldab ka heategevuslikku golfivõistlust GSK Invitational.

GSK Invitational on võistlus, kuhu on kutsutud GSK liikmete sõbrad, äripartnerid, Eesti golfielu edendajad ja eestlastest profimängijad. Võistlus on heategevuslik ja seal kogutud annetatud raha läheb Niitvälja noortegolfi toetuseks.

Ernst & Young

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest.

Ernst & Young’il on pikaajaline kogemus erinevates valdkondades, Baltimaades alustati auditeerimis- ja konsultatsiooniteenuste osutamist 25 aastat tagasi. EY on regiooni suurim ärikonsultatsiooniettevõte, mille Eesti kontoris töötab 120 ja Baltikumi meeskonnas üle 600 kogenud spetsialisti.

EY’l on Big4 audiitorfirmade integreerituim globaalne võrgustik: ettevõtte spetsialistid enam kui 150 riigis on kõigest telefonikõne või e-kirja kaugusel. Üheskoos tuuakse klientideni just neid huvitava valdkonna parimad teadmised kõikjalt maailmast. Oluliseks peetakse koostööd Baltikumi teiste EY kontoritega nii klienditeeninduses kui ka juhtimises, luues oma klientidele rohkem väärtust ja suurendades kindlustunnet.

Eesti teotahtelisi ja silmapistvaid ettevõtjaid tunnustatakse EY Eesti Aasta Ettevõtja konkursil, mis lükati käima juba 2008. aastal ning on eriti tähelepanuväärne seetõttu, et ei valita üksnes numbrite poolest suuremat ja edukamat, vaid hinnatakse inimest, kes seisab ettevõtte edukaks kujunemise loo taga.

Külasta EY kodulehte.

Nike

Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaaja riiete tootja. Nike'i ametlik esindaja Baltimaades on alates 1997. aastast Jalajälg AS, kes tegeleb firma toodete hulgimüügiga ning kellele kuulub ka Nike esinduskaupluste kett.

Nike asutajateks olid legendaarne Ameerika kergejõustikutreener Bill Bowerman ja üks tema kunagistest õpilastest, ettevõtja Phil Knight, kes lõid 1964 aasta firma Blue Ribbon Sports, millest 1971. aastal sündis Nike Inc. Tänapäeval tuntud Nike logo sündis aastal 1972.

Nike missiooniks on inspireerida ja luua uuendusi igale sportlasele maailmas ja sellest mõttest on Nike tegevus kõik need aastad lähtunud. Alates päris algusest on Nike igal aastal toonud tarbijateni uusi ja innovaatilisi tooteid ning innustanud inimesi sportima. Nike tegevuse põhivaldkonnad on jooks, jalgpall, treening, korvpall ja vaba aeg.

Nike on esindatud rohkem kui 160-s riigis. Nike Inc. tooteportfelli kuulub lisaks veel Jordan, Converse, Hurley International, Cole Haan, Nike Golf ja Umbro.

Nike toetab Niitvälja Golfikooli noori ja alustajaid.

Külasta Jalajälg AS kodulehte.

Euronics

Euronics on suurim koduelektroonikat pakkuv poekett Eestis ja Euroopas. Euronicsis on uusimad tehnoloogilised lahendused ja suurim kaubavalik Eestis.

Euronicsi kett asutati 1990. aastal, liites endasse kohe 5 riiki – Saksamaa, Belgia, Hollandi, Hispaania ning Itaalia. Tänu pidevale kasvule on tänaseks Euronicsist saanud Euroopa suurim elektroonikakaupade ostugrupp, ühendades tänaseks 35 riiki ning pakkudes kvaliteettehnikat enam kui 11 000-s kaupluses. Olles orienteerunud just Euroopa turule, pakub Euronics elektroonikakaupu, kodutehnikat, telekommunikatsiooni- ja arvutikaupu enam kui 600 miljonile tarbijale.

Eestis alustas Euronicsi kaubamärk tegutsemist 2003. aastal ning on tänaseks esindatud 19 kauplusega. Lätis on avatud 6 kauplust ning Leedus on samuti 4 Euronicsi kauplust. Baltikumis kokku on Euronicsi kaubamärgi all tegutsevaid kaupluseid 29 ning müügipinda on kokku üle 20 000 m2.

Külasta Euronicsi kodulehte.

Mammograaf

Mitmekülgne radioloogiakliinik, mis teeb koostööd mitmete tervishoiuasutustega nii Eestis kui ka piiri taga ning mida hindavad kõrgelt nii kolleegid kui ka patsiendid.

Mammograafia radioloogiakliinikust saavad nõu ja abi kõik naised, kellel on rindadega seotud kaebusi. Lisaks rinnauuringutele, sh mammograafiale – teostatakse Mammograaf Radioloogiakliinikus ka magnetresonantstomograafia (MRT) uuringuid, röntgenuuringuid ning ultraheliuuringuid.

Kuna tänapäevased ja professionaalsed uuringuvõimalused peavad olema kättesaavad ka Eesti väiksemates keskkondades väljaspool pealinna, siis on Mammograaf Radioloogiakliinikul kaks uuringutreilerit – mammograafia trailer ning magnetresonantstomograafia (MRT) trailer, mis võimaldavad teostada uuringuid üle Eesti, viies haiguste varajase avastamise võimalused nii Lõuna-, Lääne- kui ka Ida-Eesti maakonnakeskustesse.

Mammograaf toetab Niitvälja Golfi naistegolfi võistlussarja Sõbrannad.

Külasta Mammograafi kodulehte.

Nordic Spedition

Nordic Speditioni peamiseks tegevusalaks on rahvusvaheline kaupade transport Euroopa, Baltikumi ja Põhjamaade vahel kõikidel temperatuuridel.

Nordic Spedition on igapäevaselt pühendunud jätkusuutlike logistikalahenduste arendamisele ja pakkumisele. Nende peamiseks tegevusalaks on rahvusvaheline kaupade transport Euroopa, Baltikumi ja Põhjamaade vahel kõikidel temperatuuridel (+18C, +2/+6C, -18C). Omavad rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate- ISO 9001 ja 14001, mis annavad kinnitust nende teenuste kvaliteedi ja usaldusväärsuse kohta.

Külasta Nordic Speditioni kodulehte.

Selver

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte.

Selveri kauplusteketile pandi alus 1995. aastal, mil Tallinnas Lasnamäel avati Punane Selver. Selver alustas üksiku kauplusega, visioon areneda ühtsetel põhimõtetel toimivaks kaupluseketiks kasvas välja igapäevase töö käigus. Aastatel 1998-2001 kujundati Selver ketiks, millel on ühtsed väärtused, arengueesmärgid ning identiteet. 2002. aasta oli Selveri jaoks aktiivse laienemise ja arengu aasta, mil Selver kahekordistas oma kaupluste arvu ning laienes pealinnast väljapoole.

Selveri ketti kuulub hetkel 53 kauplust, neist 22 Tallinna erinevates piirkondades. Iga Selveri nimi viitab enamasti piirkonnale või linnajaole, kus Selver asub.

Selveri missioon ehk peamine eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust. Olulisel kohal on sõbralik õhkkond, kiire ja asjatundlik teenindus, kvaliteetsed kaubad ja Selveri Köögi maitsvaid tooted.

Selveri eripäraks on oma Selveri Köök/ Gurmee Catering, mis pakub laias valikus maitsvaid ja uudseid salateid, kulinaaria- ja pagaritooteid.

Külasta Selveri kodulehte.

Golfifotograaf Mats Soomre

Niitvälja Golfi pikaaegne mängija, juhtimis- ja meeskonnatöö treener ning Belbin Eesti asutaja Mats Soomre alustas golfifotograafiaga 2007. aastal. Tänapäeval on ta hinnatud golfifotograaf, kes tegeleb püsivalt Niitvälja Golfis võistluste jäädvustamisega. 

Niitvälja Golfi pikaaegne mängija, juhtimis- ja meeskonnatöö treener ning Belbin Eesti asutaja Mats Soomre alustas golfifotograafiaga 2007. aastal. Tänapäeval on ta hinnatud golfifotograaf, kes tegeleb püsivalt Niitvälja Golfis võistluste jäädvustamisega.

Tutvu Mats Soomre golfifotograafia lehega ja loe meie blogist lähemalt, kuidas temast hullunud golfifotograaf sai.