Toetajad

Meist

Toetajad

Aktsiainfo

Väärtused

GOLF » Meist » Toetajad
HARMET

Harmet Modular Houses toodab moodulmaju ehk ruumelemente 1997 aastast alates.

OÜ Harmet moodulmajade s.t ruumelementide tootmine on alguse saanud 1997. aastal. Harmet toodab moodulehitisi, majaelemente, ehitussoojakuid ja erinevaid metallkonstruktsioone. Oma klientidele pakume terviklahendust – alustame projekteerimisest ja lõpetame hoonete paigaldamisega.

Harmetis töötab üle 800 töötaja. Tootmine toimub viies tehases – Tallinnas, Pärnus, Tutermaal, Lieksa Soomes ja Kumnas, Keila külje all. Põhituruks on Skandinaavia, kuhu läheb  üle 90%  toodangust.

Külasta HARMET´i kodulehte.

GSK - Golfisõprade Klubi

MTÜ Golfisõprade Klubi (GSK) on väikene sõpruskond, mille ühisnimetajad on golf ja sellega kaasnev tegevus. Koos korraldatakse igal aastal heategevuslikku golfivõistlust GSK Invitational, mille raames kogutud ja annetatud raha läheb Niitvälja noortegolfi toetuseks.

MTÜ Golfisõprade Klubi (GSK) asutati 2000. aasta suvel. Asutajaliikmed olid Niitvälja Golfiklubi liikmed Kaarel Sibul, Tõnu Pärna, Mart Saa ja Mark Mägi. GSK loojate eesmärk oli luua väikene sõpruskond, mille ühisnimetajad on golf ja sellega kaasnev tegevus. Esialgsest koosseisust on tänaseks saanud 12-liikmeline klubi, 12 on ka MTÜ põhikirja järgne maksimaalne liikmete arv. 19 aasta jooksul on klubil välja kujunenud oma traditsioonid, eeskirjad, võistlused ja ühised reisid ning klubi korraldab ka heategevuslikku golfivõistlust GSK Invitational.

GSK Invitational on võistlus, kuhu on kutsutud GSK liikmete sõbrad, äripartnerid, Eesti golfielu edendajad ja eestlastest profimängijad. Võistlus on heategevuslik ja seal kogutud annetatud raha läheb Niitvälja noortegolfi toetuseks.

Cramo

Cramo on Eesti suurim ehitusseadmeid ja -masinaid rentiv ettevõte.

Cramo Estonia AS (endise nimega AS Ehitustööriist) asutati septembris 1995. aastal ning on tänaseks kasvanud suurimaks ehitusseadmeid ja -masinaid rentivaks firmaks Eestis. Alates aastast 2001 kuulub Cramo Estonia AS Soome-Rootsi kontserni Cramo Oyj. Nende pikaajaline kogemus ja toetus võimaldavad  klientidele veelgi paremaid teenuseid pakkuda.

Cramost leiad laia valiku rendiseadmeid ja moodulpindasid premium kaubamärkidelt. Seadmeid valides lähtutakse alati parimast kvaliteedist, töökindlusest ja funktsionaalsusest.

Cramo jaoks on oluline olla pidevalt kursis uue tehnoloogia, ohutus- ja keskkonnanõuetega, mis tähendab, et rendivalikut uuendatakse ja täiendatakse pidevalt. Kõik investeeringud seadmetesse tehakse klientide vajadusi silmas pidades.

Rendipunktidest saab osta ka tööks vajalikke lisatarvikuid, lõikekettaid, liivapaberit jms.

Külasta Cramo kodulehte.

Tallink

AS Tallink Grupp on Läänemere suurimaid ning edukamaid reisilaevafirmasid, mis teenindab aastas üle 9 miljoni reisija.

Ettevõte pakub Tallinki ja Silja Line’i kaubamärkide all reisijate- ja kaubavedu liinidel Tallinn–Helsingi, Tallinn–Stockholm, Paldiski–Kapellskär, Helsingi–Stockholm, Turu–Stockholm / Kapellskär ja Riia–Stockholm.

Tallink opereerib ka nelja hotelli, neist kolm Tallinnas (Tallink City Hotel, Tallink Express Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel) ning üks hotell Riias (Tallink Hotel Rigas).

AS Tallink Grupp on noteeritud Nasdaq OMX Tallinna Börsil.

Club One kaardiomanikele kehtib Niitvälja Golfis green fee hinnale 10% soodustus.

Külasta Tallinki kodulehte.

Orkla Eesti

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust – Kalevit ja Põltsamaad.

Orkla Eesti kahes tootmisüksuses, Kalevi tehases Jüris ja Põltsamaa tehases Jõgevamaal valmib ühtekokku enam kui 500 toodet. Kalevi kommid ja šokolaadid ning Põltsamaa mahlad, sinep, köögiviljahoidised ja Felixi ketšup on eestimaalaste lemmikud juba aastakümneid. Lisaks turustab ettevõte Eesti turul mitmeid teiste Orkla kontserni ettevõtete populaarseid tooteid nagu Taffeli snäkid, Grandiosa pitsad, Paulun´si müslid, Abba kalatooted, Ekströms mustikasupp, Anamma taimsed toidud jne.

Külasta Orkla Eesti kodulehte.

Nike

Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaaja riiete tootja. Nike'i ametlik esindaja Baltimaades on alates 1997. aastast Jalajälg AS, kes tegeleb firma toodete hulgimüügiga ning kellele kuulub ka Nike esinduskaupluste kett.

Nike asutajateks olid legendaarne Ameerika kergejõustikutreener Bill Bowerman ja üks tema kunagistest õpilastest, ettevõtja Phil Knight, kes lõid 1964 aasta firma Blue Ribbon Sports, millest 1971. aastal sündis Nike Inc. Tänapäeval tuntud Nike logo sündis aastal 1972.

Nike missiooniks on inspireerida ja luua uuendusi igale sportlasele maailmas ja sellest mõttest on Nike tegevus kõik need aastad lähtunud. Alates päris algusest on Nike igal aastal toonud tarbijateni uusi ja innovaatilisi tooteid ning innustanud inimesi sportima. Nike tegevuse põhivaldkonnad on jooks, jalgpall, treening, korvpall ja vaba aeg.

Nike on esindatud rohkem kui 160-s riigis. Nike Inc. tooteportfelli kuulub lisaks veel Jordan, Converse, Hurley International, Cole Haan, Nike Golf ja Umbro.

Nike toetab Niitvälja Golfikooli noori ja alustajaid.

Külasta Jalajälg AS kodulehte.

Saku

1820. aastal Saku mõisahärra Karl Friedrich Rehbinderi poolt asutatud väikesest pruulikojast alguse saanud Saku Õlletehas on Eesti vanim õlletootja.

Tänaseks on Saku Õlletehas ligi 200-aastase õllepruulimise kogemusega kaasaegne suurettevõte, kus töötab 350 inimest ja mille aastakäive ületab 70 miljonit eurot. Saku Õlletehase tooteportfelli kuuluvad õlu, siider, long drink, vesi, kali ja muud karastusjoogid. 2008. aastast on ettevõtte ainuomanikuks Taani päritolu globaalne õllehiid Carlsberg.

Saku Õlletehase teeb eriliseks asjaolu, et nende juures on võimalik näha toote terviklikku elutsüklit, alates algsest ideest, loomisest, villimisest, pakendamisest, väljaveost kuni turunduse ja müügini välja. Saku Õlletehases toodetakse jooke ka paljude teiste Carlsberg Grupi ettevõtete jaoks ning ollakse tuntud oma paindlikkuse ja toodangu kõrge kvaliteedi poolest.

Külasta Saku kodulehte.

Selver

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte.

Selveri kauplusteketile pandi alus 1995. aastal, mil Tallinnas Lasnamäel avati Punane Selver. Selver alustas üksiku kauplusega, visioon areneda ühtsetel põhimõtetel toimivaks kaupluseketiks kasvas välja igapäevase töö käigus. Aastatel 1998-2001 kujundati Selver ketiks, millel on ühtsed väärtused, arengueesmärgid ning identiteet. 2002. aasta oli Selveri jaoks aktiivse laienemise ja arengu aasta, mil Selver kahekordistas oma kaupluste arvu ning laienes pealinnast väljapoole.

Selveri ketti kuulub hetkel 53 kauplust, neist 22 Tallinna erinevates piirkondades. Iga Selveri nimi viitab enamasti piirkonnale või linnajaole, kus Selver asub.

Selveri missioon ehk peamine eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust. Olulisel kohal on sõbralik õhkkond, kiire ja asjatundlik teenindus, kvaliteetsed kaubad ja Selveri Köögi maitsvaid tooted.

Selveri eripäraks on oma Selveri Köök/ Gurmee Catering, mis pakub laias valikus maitsvaid ja uudseid salateid, kulinaaria- ja pagaritooteid.

Külasta Selveri kodulehte.

G4S

Rahvusvahelise kontserni G4S põhitegevusalaks on turvateenuste osutamine.

G4S on Eestis tegutsev kontsernina. G4S Eesti esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Oma hea maine klientide hulgas on G4S pälvinud eelkõige tänu teenuste ja teeninduse kvaliteedile. G4S Eestile on omistatud kvaliteedijuhtimise sertifikaat ISO 9001:2015 ja keskkonnajuhtimise sertifikaat ISO14001:2015. Selle nõudeid järgivad oma tegevuses kõik kontserni ettevõtted.

G4Si tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 580 000 inimese. Sellega on ettevõte suurima töötajate arvuga turvateenuste pakkuja maailmas. Kontserni aktsia on noteeritud Londoni ja Kopenhaageni väärtpaberibörsil ning Kopenhaageni börsi lisanimekirjas.

Külasta G4S kodulehte.

Autospirit

Sõiduautode ning kaubikute müük, hooldus ja remont. Autospirit Liising kaubamärki kasutades pakutakse kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.

Autospirit kaubamärki kasutavad Autospirit AS, Ascar Auto AS ning  Autospirit Tartu OÜ.

 • Autospirit AS (Ehitajate tee 122) on Subaru, Fiat ja Chevrolet ametlik esindaja Tallinnas.
 • Autospirit Sõpruse / Ascar Auto AS  (Sõpruse pst 151) on Peugeot ja Opel ametlik esindaja Tallinnas.
 • Autospirit Pärnu / Ascar Auto AS (Tallinna mnt 89a) on Opel sõidukite ametlik müügiesindus Pärnus.
 • Autospirit Tartu OÜ (Ringtee 82) on Nissan, Kia, Mazda, Fiat ja Chevrolet ametlik esindaja Tartus.
 • Ascar Tartu / Ascar Tartu OÜ (Ringtee 32) on Peugeot ametlik esindaja Tartus.

Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeletakse ka kasutatud sõidukite müügiga, Autospirit Liising kaubamärki kasutades pakutakse kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.

Autospiriti eesmärgiks on leida lahendused kõikide klientide soovidele ja vajadustele ning pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust, nii automüügis kui järelteeninduses. Et saavutada mainitud kõrgeid eesmärke peetakse väga oluliseks koondada ettevõttesse parimaid spetsialiste ning teenindajaid.

Külasta Autospiriti kodulehte.

Swedbank

Swedbank on suurim pank Eestis, mille on oma finantspartneriks valinud üle 900 000 era- ning 132 000 ärikliendi.

Swedbank pakub laia valikut finantsteenuseid, nende seas arvelduskontod, hüpoteegid, kindlustus, krediitkaardid, laenud, pensionid ja investeeringud nii eraklientidele kui ka ettevõtetele. Panga eesmärgiks on aidata kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Järgitakse kõigis oma tegevustes kolme põhiväärtust: lihtsus, avatus ja hoolivus.

Swedbankil on suurim pangaesinduste ja sularahaautomaatide võrgustik Eestis – 45 pangaesindust ja ligikaudu 400 pangaautomaati, samuti saavad panga kliendid maapiirkondades sularaha välja võtta 38 poe kassadest. Klientidel on ööpäevaringne ligipääs oma rahaasjadele nii nõustamiskeskuse, internetipanga kui ka mobiiliäpi näol.

Swedbank toetab ja võtab aktiivselt osa erinevatest Eesti ühiskonda edasiviivatest algatustest. Sihiks on finantskirjaoskuse ja ettevõtlikkuse edendamine ning ühiskondlikku osalusse panustamine läbi terve ühiskonna arendamise.

Swedbank Gold ja Platinum kaartidega makstes kehtib green fee’le ja golfiautole soodushind (-20%).

Külasta Swedbanki kodulehte.

Ernst & Young

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest.

Ernst & Young’il on pikaajaline kogemus erinevates valdkondades, Baltimaades alustati auditeerimis- ja konsultatsiooniteenuste osutamist 25 aastat tagasi. EY on regiooni suurim ärikonsultatsiooniettevõte, mille Eesti kontoris töötab 120 ja Baltikumi meeskonnas üle 600 kogenud spetsialisti.

EY’l on Big4 audiitorfirmade integreerituim globaalne võrgustik: ettevõtte spetsialistid enam kui 150 riigis on kõigest telefonikõne või e-kirja kaugusel. Üheskoos tuuakse klientideni just neid huvitava valdkonna parimad teadmised kõikjalt maailmast. Oluliseks peetakse koostööd Baltikumi teiste EY kontoritega nii klienditeeninduses kui ka juhtimises, luues oma klientidele rohkem väärtust ja suurendades kindlustunnet.

Eesti teotahtelisi ja silmapistvaid ettevõtjaid tunnustatakse EY Eesti Aasta Ettevõtja konkursil, mis lükati käima juba 2008. aastal ning on eriti tähelepanuväärne seetõttu, et ei valita üksnes numbrite poolest suuremat ja edukamat, vaid hinnatakse inimest, kes seisab ettevõtte edukaks kujunemise loo taga.

Külasta EY kodulehte.

Hiieko

AS HIIEKO on 1994. aastal loodud erakapitalil põhinev ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatikat projekteeriv, paigaldav ja hooldav firma.

AS Hiieko on professionaalne ja usaldusväärne partner tsiviil – ja tööstusehituses. Esimese ehitusettevõttena Eestis sertifitseeriti 1997. aastal AS Hiieko kvaliteedisüsteem ISO 9002 kvaliteedijuhtimisstandardi alusel. Aastal 2001 sertifitseeriti kvaliteedisüsteem aga ISO 9001 standardi alusel.

Külasta Hiieko kodulehte.

Sportland

Sportland on Baltikumis tegutsev maailma parimaid spordi- ja vabaajakaupu müüv kaupluste kett.

Sportland Eesti AS on Sportland International Groupi ettevõte. Grupp on turuliider spordi- ja vabaaja jaekaubandussektoris Baltikumis,  omades 19 maailma spordi tippbrändi esindusõigusi Baltikumis ning opereerides enam kui 45 000 m² kaubanduspinnal. Sportlandi missiooniks on muuta pakutavate toodete ja teenuste kaudu noorte elu huvitavamaks, paremaks ning emotsionaalsemaks!

Sportlandi brändid: 8848 Altitude, Adidas, CRAFT, Dunlop, Helly Hansen, Lonsdale, Madshus, Maui and Sons, Mizuno, Nike, Roxy, Salomon, Sondico, Speedo, THE NORTH FACE, Timberland, Vans.

Meie Pro Shopis kehtivad Niitvälja mängijatele soodushinnad: Niitvälja mängija -10%, aktsionär -20%.

Külasta Sportlandi kodulehte.

Mandatum Life

Mandatum Life Grupp on üks Soome tunnustatumaid ja parima maksevõimega finantsteenuste pakkujaid, mis kuulub edukasse Sampo Gruppi.

Mandatum Life pakub oma klientidele varahalduse ja investeerimislahendusi, samuti elukindlustust ning vôimalusi pensioni kogumiseks.

Erilist tähelepanu pöörab ettevõte finantsvastutuse teemadele. Finantsvastutuse tuumaks on klientide kindlustusega seotud varade ja investeeringute kestlik ja vastutustundlik haldamine ning hoolikas riskijuhtimine.

Mandatum Life’i tugev maksevõime ja kasumlikkus tähendavad, et Mandatum Life hoolitseb oma klientide investeeringute ning riskide maandamise eest olukorrast või majanduskeskkonnast hoolimata.

Külasta Mandatum Life’i kodulehte.

Hestia Hotel Group

Hestia Hotel Group pakub ainulaadseid hotellilahendusi erinevate eelistustega klientidele, kombineerides need samas ühtsesse perekonnakesksete väärtuste süsteemi.

Keskseks väärtuseks on hoolimine – seda ideed peegeldab samuti kontserni nimi, mille allikaks on Kreeka mütoloogia: Hestia on kõige armastatum ja tuntum iidne südamlikkuse, perekonna ja koduse elu jumalanna. Hoolimata meeleolust või sündmusest on Hestia teie külastuseks valmis. Hestia Hotel Groupil on lahendus kõigi külaliste jaoks – suurepärane juurdepääs üksikreisijatele, soodne töökeskkond äriklientidele, erinevad lahendused rühmadele ja maahotell nõudlikele klientidele.

Hestia Hotel Groupi omanduses on hetkel üheksa hotelli:

 • Hestia Hotel Laulasmaa Spa
 • Hestia Hotel Europa
 • Hestia Hotel Seaport
 • Hestia Hotel Susi
 • Hestia Hotel Ilmarine
 • Hestia Hotel Maestro
 • Hestia Hotel Barons
 • Hestia Hotel Jugend (asub Riias)
 • Hestia Hotel Kentmanni (avatakse detsember 2019)

Külasta Hestia hotellide kodulehte.

Harju Elekter

1968. aastal asutatud Harju Elekter Grupp on juhtiv kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete valmistaja Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud tootja Skandinaavia riikides. 

Kontserni Eestis, Soomes, Rootsis ja Leedus paiknevate elektriseadmete tehaste põhitoodangu moodustavad elektrienergia jaotusseadmed (alajaamad, kaablijaotus- ja liitumiskilbid) ning automaatika- ja juhtimiskeskused energia- ja tööstussektori ning infrastruktuuri tarbeks. Põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning tööstuskinnisvara arendamine ja rentimine. Harju Elektrile kuulub 46 ha ulatuses kinnistuid tööstusparkides Eestis (Keilas, Harkus, Haapsalus), Soomes (Ulvila, Kerava, Kurikka) ja Leedus (Panevežys) ning üle 100 000 m2 tööstuslikku kinnisvara, mida hallatakse ja renditakse kontserni või sellega seotud ettevõtetele.

Harju Elekter Grupis töötab enam kui 800 spetsialisti ning konsolideeritud müügitulu on üle 100 miljoni euro. Harju Elektri aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinna Börsil.

Külasta Harju Elektri kodulehte.

Euronics

Euronics on suurim koduelektroonikat pakkuv poekett Eestis ja Euroopas. Euronicsis on uusimad tehnoloogilised lahendused ja suurim kaubavalik Eestis.

Euronicsi kett asutati 1990. aastal, liites endasse kohe 5 riiki – Saksamaa, Belgia, Hollandi, Hispaania ning Itaalia. Tänu pidevale kasvule on tänaseks Euronicsist saanud Euroopa suurim elektroonikakaupade ostugrupp, ühendades tänaseks 35 riiki ning pakkudes kvaliteettehnikat enam kui 11 000-s kaupluses. Olles orienteerunud just Euroopa turule, pakub Euronics elektroonikakaupu, kodutehnikat, telekommunikatsiooni- ja arvutikaupu enam kui 600 miljonile tarbijale.

Eestis alustas Euronicsi kaubamärk tegutsemist 2003. aastal ning on tänaseks esindatud 19 kauplusega. Lätis on avatud 6 kauplust ning Leedus on samuti 4 Euronicsi kauplust. Baltikumis kokku on Euronicsi kaubamärgi all tegutsevaid kaupluseid 29 ning müügipinda on kokku üle 20 000 m2.

Külasta Euronicsi kodulehte.

Neste

Neste tegevusalaks on vedelkütuste jae- ning hulgimüük.

Neste tegutseb Eestis alates 1989. aastast. Neste Eesti jaamavõrku kuulub 62 automaatjaama üle Eesti, hinnangulise turuosaga 22%. Lisaks automaatjaamadele opereeritakse naftasaaduste terminali Muuga sadamas. Ettevõttel on Eestis 47 töötajat.

Neste Eesti sihiks on pakkuda parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid, mis on keskkonnasäästlikud ja mida on turvaline kasutada. Lisaks soovitakse olla eelistatud tarnija ja koostööpartner ning tegutseda vastutustundlikult nii ühiskonnas kui ka loodusressursside kasutamisel. Neste Eesti juhtimissüsteemid vastavad kvaliteedijuhtimise standardile ISO 9001, keskkonnajuhtimise standardile ISO 14001 ning töötervishoiu ja ohutuse standardile OHSAS 18001.

Külasta Neste kodulehte.

Mammograaf

Mitmekülgne radioloogiakliinik, mis teeb koostööd mitmete tervishoiuasutustega nii Eestis kui ka piiri taga ning mida hindavad kõrgelt nii kolleegid kui ka patsiendid.

Mammograafia radioloogiakliinikust saavad nõu ja abi kõik naised, kellel on rindadega seotud kaebusi. Lisaks rinnauuringutele, sh mammograafiale – teostatakse Mammograaf Radioloogiakliinikus ka magnetresonantstomograafia (MRT) uuringuid, röntgenuuringuid ning ultraheliuuringuid.

Kuna tänapäevased ja professionaalsed uuringuvõimalused peavad olema kättesaavad ka Eesti väiksemates keskkondades väljaspool pealinna, siis on Mammograaf Radioloogiakliinikul kaks uuringutreilerit – mammograafia trailer ning magnetresonantstomograafia (MRT) trailer, mis võimaldavad teostada uuringuid üle Eesti, viies haiguste varajase avastamise võimalused nii Lõuna-, Lääne- kui ka Ida-Eesti maakonnakeskustesse.

Mammograaf toetab Niitvälja Golfi naistegolfi võistlussarja Sõbrannad.

Külasta Mammograafi kodulehte.

D'DIFFERENCE

Eestimaine luksuslik looduskosmeetikasari D'DIFFERENCE põhineb looduslikul toorainel ning ei sisalda sünteetilisi värvaineid, parabeene, silikoone, PEG, SLS ja SLES ühendeid, mineraalõlisid.

D’DIFFERENCE sarja idee pärineb Dr. Ruth Oltjerilt, kes aastaid tagasi, koostöös teiste arstide ja teadlastega, asus otsima lahendusi lamatiste ja põletushaavade ravimisel. Tulemused olid sedavõrd head, et otsustati kogutud teadmisi ja kogemusi rakendada kosmeetikavaldkonnas. Dr. Oltjeri visiooniks oli luua nahahooldussari, mis põhineks võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel, ei sisaldaks sünteetilisi värvaineid ning mis oleks ühtviisi tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil.

D’DIFFERENCE eristub selle poolest, et kasutatakse külmsegamismeetodit. Koostisained segatakse kokku toatemperatuuril, et säiliksid looduslike ainete väärtuslikud omadused. Tehnoloogiliselt ollakse eesrinnas veel selle poolest, et tooted sisaldavad vähe lisaaineid, minimaalselt paksendajaid ja emulgaatoreid. Lugedes koostisainete nimekirja ehk INCI – on kliendile 95% ainetest arusaadavad – õlid, siidiproteiinid, surnumeremineraalid jne.

Valikus on 5 sarja – Natural Beauty, Cell Innovation, White Beauty, Royal Beauty ja For Men.

Niitvälja mängijatele on D’DIFFERENCE sarja tooted caddiemasteris müügil soodushinnaga –   Niitvälja mängija -10% ja aktsionär -20%. 

Külasta D’DIFFERENCE kodulehte.

DHL

DHL on maailma juhtiv logistikaettevõte, kelle missioon on inimesi ühendada, parandades nende elukvaliteeti. Nende laiaulatuslik portfell vastab kõigile logistikanõuetele - alates lihtsatest saadetistest ja transpordist kuni muutuvate lahendusteni kogu tarneahela ulatuses.

DHL on praegu maailma juhtiv logistikaettevõte, kus töötab 380 000 inimest enam kui 220 riigis. DHL aitab piire ületada, uute turgudeni jõuda ja oma ettevõtet kasvatada. Või ka lihtsalt oma lähedastele kirju saata.

Oma suuruse ja olulise rolli tõttu maailmakaubanduses lasub neil eriline vastutus. Seetõttu mängib nende 2020. aasta strateegias võtmerolli ettevõtte vastutus üldises äristrateegias – nn “vastutustundlikult elamine”.  Alates praegusest hetkest kuni 2050. aastani on DHL’i ettevõtte missioon viia oma logistikast tekkivad heitkogused nulli. Nad kehtestavad standardi tuleviku transpordisektori jaoks ning teevad oma osa, et aidata piirata globaalset soojenemist maailmas vähem kui kahe Celsiuse kraadini.

Külasta DHL’i kodulehte.

Estravel

Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo, mis on turismiturul tegutsenud alates 1988. aastast. Estraveli tugevusteks on hea klienditeenindus, ettevõtte kõrge usaldusväärsus ja eeskujulikud tehnoloogilised lahendused.

Estravel pakub parimaid reisilahendusi nii era- kui äriklientidele. Tänu kogenud töötajatele ja suurele partnerite võrgustikule suudavad nad täita ka kõige keerulisemad reisisoovid.

Estravel müüb või vahendab lennupileteid, reisipakette ja hotellimajutust, aga ka laeva- ja rongipileteid, reisikindlustust ning bussi- ja autorendi teenust. Lisaks Eestist väljaminevatele reisidele tegeleb Estravel sissetuleva turismi ja sisereiside vahendamisega, pakkudes nii kohalikele inimestele kui väliskülalistele võimalusi ilusa Eestimaa avastamiseks ja siin puhkamiseks. Lisaks tegelevad nad ka konverentside, seminaride ja ürituste korraldamisega.

Estravelil on kokku kaheksa esindust kuues Eesti linnas, 24/7 töötav Tellimiskeskus, esindus Lätis ning tütarfirmad Leedus, Austraalias, Soomes ning USAs. Estravelis töötab kokku üle 200 inimese, olles nii suurim turismiteenuste vahendamisega tegelev tööandja Eestis. Estravel kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile.

Estraveli Kuldkaardi ja Platinum Club kaardi omanikele kehtib Niitvälja Golfis green fee ja Rohelise Alguse paketi hinnale 10% soodustus.

Külasta Estraveli kodulehte.