Uudised

Tule golfi mängima! Alustaja golfipakett nüüd soodushinnaga!

Plaanid golfimänguga algust teha? Tule Niitvälja Golfi Green Cardi kursusele! Eesti golfarite poolt kõrgelt hinnatud väljaku kvaliteet, mitmekülgsed harjutustingimused ning lai golfikursuste ja -pakettide valik on teinud Niitväljast Eesti golfi kodu. Niitvälja Golfist leiad ka spetsiaalselt alustajatele mõeldud 5-rajalise PAR20-väljaku, mis on ideaalne teekond alustaja golfarile. Siin ei pea muretsema selle pärast, et alles algajana kellelegi ette jääd ning saad rahulikult ja stressivabalt golfimängu harjutada.

Green Cardi kursused toimuvad Niitväljal 28. aprillist igal nädalavahetusel (reedest pühapäevani). Vali endale sobiv alustaja kursus/pakett ning üks vaba nädalavahetus, millal sulle sobib golfimängu õppimist alustada. Kursuse tunniplaaniga saad tutvuda siin.

Soovitame sul kindlasti lugeda lisaks ka meie blogi postitusi – kuidas registreeruda alustajate golfikursusele ja miks alustada golfimängu õppimist just Niitvälja Golfis. Omapoolseid soovitusi golfiga alustamiseks jagavad meie blogis ka nt Ines ja Reigo Ahven.

NB! Mida varem end kursusele kirja paned ja alustaja golfikursuse soetad, seda soodsama hinna saad! Meie Rohelise Alguse paketile kehtib hetkel soodushind 129 € (tavahind 169€)! 

Lisainfot kursuste ja pakettide kohta ning vastused korduma kippuvatele küsimustele (nagu nt mis aegadel kursused toimuvad, kuidas toimub kursuse eest tasumine, mida selga panna jne)  leiad meie alustajate lehelt. Loomulikult on kõik küsimused alati teretulnud ka e-kirjaga aadressile info@niitvaljagolf.ee ning telefonitsi +372 678 0454.

Alustajate teekonda ehk Rohelist Rada toetab Orkla Eesti.