Uudised

Ostes 2022. aasta mänguõiguse nüüd, saad selle aasta lõpuni TASUTA mängida!

Alusta järgmist golfihooaega Niitväljal! Ostes järgmise hooaja mänguõiguse nüüd, saad selle hooaja lõpuni tasuta mängida! See sooduspakkumine on mõeldud golfisõpradele, kes käesoleval aastal ei omanud Niitväljal ühtki mänguõigust ega paketti. Tule 2022. aasta hooajaks Niitvälja mängijaks ning kasuta meie mängija hüvesid juba sel hooajal!

Sooduspakkumine kehtib järgmistele mänguõigustele ja pakettidele:

ESIMESE HOOAJA PAKETT 690 €  – Sulle, kes Sa pole varem Niitväljal ühtki mänguõigust ega paketti omanud.

PAINDLIK PAKETT 690 € – Sulle, kes Sa oled valmis mängima golfi limiteeritud kellaaegadel.

ALUSTAJAPAKETT 690 € – Sulle, kes Sa oled alustav golfimängija ning soovid lisaks rohkele golfimängule osaleda ka alustajate treeningutel.

PARK-VÄLJAKU MÄNGUÕIGUS RENTIJALE 940 € – Sulle, kes Sa oled aktiivne golfimängija ja omad Niitväljal kontakte, kellelt aktsia rentida. Kui soetad teist aastat järjest mänguõiguse, hakkab Sulle kehtima lojaalse Niitvälja mängija hind (840 €).

HOOAJAPAKETT 1100 € – Sulle, kes Sa oled aktiivne golfimängija, aga ei soovi aktsiat osta ega rentida.

Mänguõiguse soetamiseks palume tasu kanda SA Niitvälja Golfikeskuse kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida mänguõiguse kasutaja nime ja toote nimetuse, mille eest tasutakse (nt Park-väljaku mänguõigus, hooajapakett jne).

Kui soovid paketi eest tasuda järelmaksuga, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@niitvaljagolf.ee. NB! Järelmaksuga tasumisel kallineb paketi hind 30 euro võrra. Kui oled AS Eesti Golfikeskus aktsionär või kui ühest leibkonnast soetatakse kaks või enam mänguõigust siis 30€ juurde ei lisandu.

PS! Loe kindlasti lisaks meie blogipostitusi: “Miks tasub olla Niitvälja mängija” ning “Millist mänguõigust valida?”.

Lisaküsimused on teretulnud e-postile info@niitvaljagolf.ee.