Roheline Rada, Eesti parim alustajateekond

Mis on Roheline Rada?

Roheline Rada on Niitvälja Golfi poolt välja arendatud terviklahendus, mis sisaldab golfiga alustamiseks kõike vajalikku alates golfi baasõppest kuni igale mängijale sobiva mänguõiguseni välja.

Millest Roheline Rada koosneb?

Roheline Raja esimene etapp ehk alustajate esimene kokkupuude golfiga on üldjuhul kas golfidemo või green card’i kursus. Kes soovivad golfimängu olemusest aimu saada ühe päevaga on oodatud golfidemole. Põhjalikum viis golfiga tutvumiseks algab green card’i ehk golfi baaskursusel. Selle vältel tutvutakse väljaku ja varustusega, õpitakse golfi põhilööke, saadakse ülevaade reeglitest ja etiketist ning koolitus lõpetatakse meeleoluka mänguringiga PAR20-väljakul. See kõik toimub ühel nädalavahetusel, 10 tunni vältel.

Niitväljal oleme alates 2013. aastast õpetanud uusi mängijaid Rohelisel Rajal, mille kõige populaarsem pakett on Roheline Algus. Rohelise Alguse pakett hõlmab endas nii green card’i kursust kui ka selle jätkukursust. See tähendab, et alustavad mängijad saavad lisaks baaskursusele läbida endale sobivatel aegadel viis  alustaja treeningut ja mänguringi mentoriga. Paketi sisse kuuluvad ka tasuta golfivarustuse laenutus, harjutuspallid ja piiramatu mänguõigus PAR20-väljakul 60 päeva jooksul. Aastast 2022 pakume ka Rohelise Alguse VIP paketti, mis sisaldab lisaks kõigele eelnevale PAR20-väljaku mänguõigust lausa terveks hooajaks.

Peale esmakoolituse läbimist valib suurem osa meie uutest mängijatest jätkamiseks alustajapaketi, mis annab uuele golfisõbrale võimaluse mängida piiramatult golfi nii PAR20- kui Park-väljakul ning lisaks läbida veel kaheksa alustaja treeningut. Alustajapakett on kõige soodsam ja täiuslikum pakett just alustaja golfarile.

Miks me seda teeme?

Teame Niitväljal, mida on vaja selleks, et huvilisest saaks golfimängija. Sellest lähtuvalt oleme välja töötanud Rohelise Raja, et võimalikult palju mängijaid jõuaks ja ka jääks golfi juurde. Suurem hulk golfimängijaid Niitväljal annab meile võimaluse panustada üha rohkem oma golfikeskuse arengusse. Igal aastal jääb Niitväljal alustajatest järgmiseks hooajaks mängima umbes 30% kõigist osalejatest, mis teeb meie Rohelise Raja Eesti parimaks alustajateekonnaks.