Miks tasub olla Niitvälja Golfi lojaalne mängija?

Niitvälja Golfi on teretulnud kõik külastajad, nende seas nii green fee- mängijad kui meie oma Niitvälja mängijad ja aktsionärid. Meie Niitväljal väärtustame mängijate lojaalsust ja pühendumust ning pakume lojaalsetele mängijatele alati suuremaid soodustusi. Juhul kui sa oled golfar, kes ei soovi Niitväljal mänguõigust või paketti omada, vaid eelistad mängida aeg-ajalt green fee‘ga, siis soovitame sul kindlasti registreerida end lojaalseks mängijaks.

Liitudes meie lojaalsusprogrammiga saad mitmeid kasulikke soodustusi ja pakkumisi. Alates 01.01.2023 hakkab Niitvälja Golfis kehtima uus lojaalsusprogramm. Senise tasuta liitumise asemel, hakkab lojaalsusprogrammiga liitujatele kehtima hooaja tasu 100 eurot. Tasuline lojaalsus tähendab ka palju suuremaid soodustusi ja boonuseid Niitvälja Golfis. Üheks suurimaks soodustuseks on lojaalse mängija fikseeritud green fee hind. Oleme Niitvälja Golfis kasutusele võtnud dünaamilisele hinnastamisele, mis tähendab, et green fee hind hakkab olema vahemikus 79-119 €.

LOJAALSE MÄNGIJA BOONUSED:

  • Green fee fikseeritud hind 79 € (tavahind kuni 119 €)
  • Golfauto rent 32 € (säästad 20%)
  • Golfikäru rent TASUTA (tavahind 4 €)
  • Harjutusväljakute kasutamine TASUTA (tavahind 20 €)
  • Range’i pallid Niitvälja mängija hinnaga (säästad 30%)

Lojaalsed kliendid saavad hooaja jooksul ka muid sooduspakkumisi. Vaata siit, kuidas saad liituda lojaalsusprogrammiga ning tutvu pakkumistega. 

Hinnakirjaga saad tutvuda siin.

Kohtumiseni Niitväljal!