Miks tasub olla Niitvälja Golfi lojaalne mängija?

Niitvälja Golfi on teretulnud kõik külastajad, nende seas nii green fee- mängijad kui meie oma Niitvälja mängijad ja aktsionärid. Meie Niitväljal väärtustame mängijate lojaalsust ja pühendumust ning pakume lojaalsetele mängijatele alati suuremaid soodustusi. Juhul kui sa oled golfar, kes ei soovi Niitväljal mänguõigust või paketti omada, vaid eelistad mängida aeg-ajalt green fee‘ga, siis soovitame sul kindlasti registreerida end lojaalseks mängijaks.

Liitudes meie lojaalsusprogrammiga saad mitmeid kasulikke soodustusi ja pakkumisi. Lojaalsusprogrammiga liitumine käib kergelt. Tegema ei pea muud, kui ostma ühe green fee ja andma meile oma kontaktandmed. Seejärel oledki Niitvälja Golfi lojaalsusprogrammi liige.

LOJAALSE MÄNGIJA BOONUSED:

  • Lojaalne mängija saab soetada Park-väljaku 18 raja green fee  15% soodsama hinnaga.
  • Soodsam hind kehtib lojaalsele mängijale ka golfiauto rentimisel (-20%).
  • Hooaja vältel teeme oma lojaalsetele mängijatele mitmeid sooduspakette ning eripakkumisi.  Nendega saab tutvuda meie veebil, hinnakirja lehel.

Tutvu kindlasti meie hinnakirjaga ning juhul kui oled mängija, kes satub Niitväljale mängima ca 10 korda aastas, siis tasuks sul kindlasti tutvuda ka meie 10 korra paketiga.  See on ideaalne pakett mängijatele, kelle koduklubiks on mõni teine väljak või kes satub golfiväljakule harva. PS! Selle paketiga tulevad kaasa ka juba Niitvälja mängija soodustused!