Uudised

Alustajapakett nüüd soodsa hinnaga!

Golf on ala, mis nõuab alguses aega ja pühendumist. Vastu aga annab sulle hea enesetunde, muhedad sõbrad ja tegevuse, mis muudab kas või iga nädalavahetuse mõnusaks puhkuseks. Selleks, et alustajana võimalikult mugavalt ja soodsalt golfiga sõprust teha, oleme Niitvälja Golfis loonud spetsiaalse mänguõiguse alustajatele – ALUSTAJAPAKETI. Nüüdsest on alustajapaketi hinnaks 690 eurot ning kui ostad 2022. aasta paketi nüüd, saad selle hooaja lõpuni TASUTA MÄNGIDA!

ALUSTAJAPAKETT ROHELINE RADA

Alustajapakett on mõeldud Sulle, kes Sa oled juba Green Cardi kursused läbinud ning tunned, et golf on ala millega soovid kindlasti ka edasi tegeleda. Alustajapakett sisaldab rohkelt golfimängu meie mõlemal väljakul ning mitmeid lisa boonuseid. Kõik selleks, et Sinu teekond golfariks saamisel oleks lihtne ja soodne.

Pakett sisaldab:

  • Piiramatut mänguõigust Park- ja PAR20-väljakul (hooaeg 2022)
  • Piiramatut harjutusväljakute kasutust hooajal
  • 8 alustaja treeningut (hooaeg 2022)
  • Üks korv tasuta harjutuspalle ühe päeva kohta, 12 kuu jooksul
  • Tasuta varustuse laenutust, 3 esimest kuud
  • Soodustusi Niitvälja Pro Shopis 
  • Niitvälja Golfiklubi kandidaatliikme staatust (sh HCP arvestus)
  • Aktsiarenti Niitvälja Golfilt

Hind: 690 eurot (endine hind 890 eurot) / kuutasu al 71 €

 

KUIDAS PAKETTI SOETADA?

Alustajapaketi soetamiseks palume tasu kanda SA Niitvälja Golfikeskuse kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida paketi kasutaja nime ja tootenimetuse “Alustajapakett Roheline Rada”.

Kui soovid paketi eest tasuda järelmaksuga, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@niitvaljagolf.ee. NB! Järelmaksuga tasumisel kallineb paketi hind 30 euro võrra. Kui oled AS Eesti Golfikeskus aktsionär või kui ühest leibkonnast soetatakse kaks või enam mänguõigust siis 30€ juurde ei lisandu.

Alustajapaketti saab soetada ka kohe kaheks aastaks. Sellisel juhul on kogu paketi hind 1290 € ehk 645 € aastas ning paketi kehtivuseks on 2023. aasta. Ka selle mänguõiguse ostul saad mängima hakata juba kohe ja 2021. aasta lõpuni tasuta!

Antud pakkumine kehtib soetamiseks kuni 31. oktoober 2021. 

PS! Loe kindlasti lisaks meie blogipostitusi: “Miks alustada golfimängu õppimist just Niitväljal”“Miks tasub olla Niitvälja mängija” ning “Mänguõigused ja paketid alustaja golfarile”.

Foto: PAR20-väljak, Georg Svidlov