Uudised

Aasta oodatuim golfisündmus on peagi käes!

Peagi on kätte jõudmas Baltikumi vanim golfiturniir – Niitvälja Karikas! Juba 28. korda toimuv 54-rajaline löögimänguvõistlus toimub sel aastal 3.-5. juulil 2020.

Amatöörklassides on oodatud võistlema kõik golfimängijad, kes omavad WHS HCPI-d. Meeste ja meesseeniorite klassis osalemiseks peab HCPI olema 18 või parem. Naiste ja naisseeniorite klassis osalemiseks peab HCPI olema 28 või parem. Niitvälja Karika tulemused kuuluvad R&A World Amateur Golf Rankingu arvestusse ja annavad WAGR punkte.

Võistlusklassid

Võistlusel saab osaleda maksimaalselt 144 võistlejat. Esmakordselt peame sel aastal eraldi arvestust ka mehed Mid-Am võistlusklassis!

  • Professionaalid – valged tiid.
  • Mehed  –  valged tiid.
  • Mehed Mid-Am – valged tiid.
  • Meesseeniorid – kollased tiid.
  • Naised –  sinised tiid.
  • Naisseeniorid – punased tiid.

Mehed Mid-Am võistlusklassis osalejatele peetakse arvestust ka meeste klassis. Võistluskomitee jätab endale õiguse teha muudatusi võistlusgruppides ning osalejate arvus. Kui võistlusklassis on vähem kui 8 registreerujat, on komiteel õigus võistlusklassid liita või võistlusklass ära jätta.

Osavõtutasu ja registreerumine

Võistluse osavõtutasu on 160 eurot, Niitvälja mängijale kehtib soodushind 100 eurot. Majutusega paketi hinnaks on 260/330 eurot, vastavalt toa eelistusele. Majutust pakub Hestia Hotel Group  ning majutuspakettide kohta leiad lisainfot siit. Kõik võistlejad on oodatud ajavahemikul 29.06-2.07.2020 harjutusringe mängima. Harjutusringi green fee on 45 eurot.

Osavõtutasu saab maksta Niitvälja caddiemasterisse või AS Eesti Golfikeskuse pangaarvele IBAN: EE901010002019833007, selgituseks märkida võistleja nimi ja “Karikas 2020”. Osavõtutasu sisaldab igal võistluspäeval: piiramatut arvu harjutuspalle võistluspäevadel (3.-5.07), võistlemist Niitvälja Karikal, lõunasööke, karastusjooke, puuvilju ja suupisteid rajal, golfikärude kasutamist ning saunade kasutamist.

Registreerumistähtaeg on 29.06.2020 kell 12:00! Registreeru siin. Tutvu ka Niitvälja Karika võistlusjuhendi ning lisainfoga.

Autasustamine

Autasustatakse iga võistlusklassi parimat mängijat ja runner-up ́i. Parima meeste, naiste ning pro klassi tulemuse tegija nimi, graveeritakse Eesti vanimale karikale. Pro klassi võitja saab auhinnaraha 2000 eurot ning runner-up 1000 eurot.

Niitvälja Karika toetajateks on Hestia Hotel Group, Orkla Eesti, Saku Õlletehas, Selver ja Selver Gurmee.