Uudised

Uued eriolukorra reeglid alates 2. maist

Hea golfisõber!

Eile avaldas Kultuuriministeerium uued spordivaldkonnaga seotud reeglid, mis alates laupäevast, 2. maist leevendavad seniseid piiranguid.

Lubatud on välitingimustes kuni 10-liikmelistes gruppides treeningtegevus. See tähendab, et saame taas golfi mängida neljastes flight’ides. Küll aga kehtib ka neljastes flight’ides endiselt reegel 2+2, seega palun hoiame üksteisest distantsi! Tiiaegu saab broneerida  kuni seitse päeva ette. Alates 01. mai õhtust saame avada broneerimisvõimaluse neljastele gruppidele. Varasemalt pandud tiiajad oleme nihutanud veidi ümber, kuna flight’ide stardiajad on muutunud. Nüüdsest stardiaegade intervall taas kaheksa minutit.

Kuna riietusruumid ja saunad peavad olema endiselt suletud, siis nädalavahetuseks me veel klubimaja ei ava. Esialgu hakkab meie klubimaja caddiemaster  ja pro shop avatud olema vaid teisipäeviti ja reedeti ajavahemikul 10.00-16.00, seda siis alates 5. maist. Klubimaja külastades peab arvestama endiselt 2+2 reegliga! Restorani plaanime avada siis, kui eriolukord on lõppenud ehk mai keskel.

Green Cardi kursustega alustame alates 15. mai. Lastetreeningute osas anname lähipäevil eraldi teada, kuna nende treeningute algusaeg sõltub treeningugrupi suurusest ja vanusest. Kindlasti ei luba me treeningutele haigusnähtudega inimesi ning hakkame seda rangelt kontrollima.

Võistluste korraldamine on endiselt keelatud. See tähendab, et vähemalt kuni eriolukorra lõpuni ei toimu Niitväljal mitte ühtegi võistlust. Kõik Niitvälja Golfi võistlused  ja võistlussarjad on edasi lükatud.

Alates 2. maist on lubatud Niitväljal ka General Play (GP) mänguringid. Täpsed juhised GP mänguringide kohta leiad meie blogi postitusest.

Lõpetuseks paneme kõigile mängijatele südamele, et väga oluline on Niitvälja territooriumil kinni pidada 2+2 reeglist, olgu see siis harjutusväljakul, golfi mängides või klubimajas. Meid käib regulaarselt kontrollimas ka korrakaitseüksus ning seda reeglit rikkudes ootab meid ees trahv või hullemal juhul keskuse sulgemine. Palun järgime reegleid, sest ainult nii saame golfimängu ka edaspidi nautida!