Uudised

Tule Niitvälja Golfiklubi rajamängu meistrivõistlust mängima! Tiitlit kaitsevad Rasmus Kivila jr. ja Kristella Sikk.

Alates 15. juunist alustame Niitvälja Golfiklubi rajamängu meistrivõistlustega mis toimuvad meeste ja naiste klassis ajavahemikul 15.06 – 31.08.2024. Osaleda saavad kõik Niitvälja Golfiklubi liikmed, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI). Selgitatakse Niitvälja Golfiklubi rajamängu meistrid 2024. Tiitlit kaitsevad ehk Niitvälja Golfiklubi rajamängu valitsevad meistrid on Rasmus Kivila jr. ja Kristella Sikk.

Osavõtutasu: 20 € ühekordne tasu kogu võistlussarja eest. Võistlejatel, kellel puudub Niitvälja Golf hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee (vastavalt hinnakirjale). Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli iga võistlusringi kohta. Osavõtutasu palume maksta caddiemasterisse enne mänguringile minekut.

Võistlusklassid ja tiid: Mehed: kollased tiid; Naised: punased tiid. Poolfinaalid ja finaal mängitakse: mehed – valged; naised – sinised tiid.

Mänguvorm: Mehed ja naised põhitabel: Match Play (Rajamäng). Meeste ja naiste põhitabeli esimeses (sõltuvalt osalejate arvust ka teises ringis kaotanud mängijad) ringis kaotanud mängijad jätkavad võistlemist Lucky Loser tabelis, kus mängitakse HCP Rajamängu.

Võistlussüsteem: Igale võistlejale on tagatud vähemalt 2 võistlusringi rajamängu.

Põhitabelis mängivad mehed ja naised rajamängu. Kui põhitabeli võistlusklassis osaleb 32 või rohkem mängijat, siis jätkavad võistlust Lucky Loser tabelis põhitabeli esimeses ja teises ringis kaotuse saanud võistlejad. Kui võistlusklassis osaleb vähem kui 32 mängijat, siis jätkavad võistlust Lucky Loser tabelis põhitabeli esimeses ringis kaotuse saanud võistlejad.

Autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat mängijat. Eriauhinnad Lucky Loser tabelite kahele parimale

Võistlusele registreerumine (mehed).

Võistlusele registreerumine (naised).

VÕISTLUSJUHEND

EELNEVAD VÕITJAD.

Tutvu võistlusjuhendiga ja pane ennast võistlusele kirja! Rohkem infot Rajamängu kohta saad lugeda Niitvälja Golfi blogist.