Uudised

Soodushinnaga mänguõiguse vormistamine

Jäänud on veel neli viimast päeva, millal meie mänguõiguseid ja pakette saab soetada soodushinnaga! Alates 1. jaanuar 2021 on kõikide mänguõiguste ja pakettide hinnad ca 100 euro võrra kallimad.

Selleks, et soodushinnaga mänguõigus soetada, tuleb Sul hiljemalt 1. jaanuariks hinnakirjajärgne mänguõiguse tasu kanda SA Niitvälja Golfikeskus SEB kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida mänguõiguse kasutaja nime ja toote nimetuse, mille eest tasutakse (nt Park-väljaku mänguõigus, hooajapakett jne). Mänguõiguste ja pakettide nimekirja leiad siit.

Juhul kui soovid mänguõiguse eest tasuda järelmaksuga, siis palume Sul teha 1. jaanuariks esimene osamakse suuruses 70 eurot. Selgituses palume ära märkida samuti mänguõiguse kasutaja nime ja toote nimetuse, mille eest tasutakse. Lisaks tuleks saata lepingu sõlmimiseks e-kiri aadressile info@niitvaljagolf.ee. Järelmaksuga tasumisel kallineb mänguõiguse hind 30 euro võrra (v.a juhul kui ühest leibkonnast soetatakse kaks või enam mänguõigust või kui oled golfikeskuse aktsionär).

Kui Sa pole suutnud veel otsustada, millist mänguõigust või paketti omale valida, siis loe meie soovitusi blogipostitusest!