Uudised

Sõbrapäeva pakkumised ❤️

Tule koos sõbraga Niitväljale mängima, sest meil on sõbrapäeval Sulle mitu suurepärast pakkumist! PS! Pakkumised kehtivad soetamiseks vaid reedel, 14. veebruaril. 

KÕIK 2020. AASTA MÄNGUÕIGUSED SÕBRAHINNAGA ehk -10%

Ostes 14. veebruaril hooaja mänguõiguse või paketi, saad selle 10% soodsama hinnaga. Ideaalne võimalus ka mõni sõber Niitväljale mängima meelitada, sest nii soodsat pakkumist enam selle hooaja mänguõigustele ei tule!

Mänguõiguse ostusoov tuleb saata e-kirjaga info@niitvaljagolf.ee ning samal päeval tuleb teha ka vastavas summas ülekanne SA Niitvälja Golfikeskus kontole IBAN: EE691010220200134229. Juhul kui soovid maksta osamaksetena, siis ootame 14. veebruaril ülekannet summas 100 eurot (selgitusena: “sõbrapäeva pakkumise esimene osamakse”, mängija nimi ja mänguõiguse/paketi nimi).

Lisainfot erinevate mänguõiguste ja pakettide kohta leiad siit.

2 x GREEN FEE hinnaga 99 €

Soovid tulla praeguste ilmadega Niitväljale mängima, aga ei oma mänguõigust? Siis on see pakkumine Sulle!

Niitvälja Golfi väljakud on aastaringselt avatud – vastavalt ilmaoludele saab meie väljakutel mängida kas suve- või talvegriinidega. Siiski, Niitvälja Golfi green fee hind on terve aasta vältel 79 eurot. Sõbrapäeva pakkumisena saad hetkel soetada omale kaks green fee’d hinnaga 99 €.

PS! Soodushinnaga green fee’dega saab mängida kuni 30. aprillini 2020. Anna oma ostusoovist meile teada e-kirjaga info@niitvaljagolf.ee.

ROHELISE ALGUSE PAKETT -25% ehk hinnaga 109 €

Eesti kõige põhjalikum alustajate golfikursus –  Roheline Algus sisaldab nii Green Cardi kursust, jätkukursust (5 jätkutreeningut), mentorringi, tasuta golfivarustust ja harjutuspalle ning kaks kuud tasuta golfimängu PAR20-väljakul. Ühesõnaga kõik, mida üks algaja vajab selleks, et golfimänguga sinasõbraks saada.

Rohelise Alguse paketi kohta saad lisaks lugeda siin.  Rohelise Alguse paketid on soodushinnaga müügil vaid 14. veebruaril ning ostusoove ootame e-kirjaga info@niitvaljagolf.ee.

Pea meeles, et SÕBRAPÄEVA PAKKUMISED KEHTIVAD VAID 14. VEEBRUARIL! Ostu saab vormistada ka klubimajas kohapeal, kus ootame Sind magusa ampsu ja kohviga! 

HEAD SÕBRAPÄEVA!