Uudised

Niitvälja Golfiklubi rajamängu meistrivõistlused 2023 by Euronics

Alates 19. juunist alustame Niitvälja Golfiklubi rajamängu meistrivõistlustega. Kui tavalises löögimängus võistlevad mängijad üksteisega löökide kogutulemuse peale, siis rajamängus võistlevad mängija ja vastane radade võitude, kaotuste ja viikide peale. Tegemist on väga huvitava mänguvormiga, mida kindlasti peaks mängima. 

Niitvälja Golfiklubi rajamängu (match play) meistrivõistlused toimuvad meeste ja naiste klassis ajavahemikul 19.06 – 31.08.2023. Osaleda saavad kõik Niitvälja Golfiklubi liikmed, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI). Võistluste lõpus selguvad Niitvälja Golfiklubi rajamängu meistrid 2023.

Osavõtutasu: 20 € ühekordne tasu kogu võistlussarja eest. Võistlejatel, kellel puudub Niitvälja Golf hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee (vastavalt hinnakirjale). Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli iga võistlusringi kohta. Osavõtutasu palume maksta caddiemasterisse enne mänguringile minekut.

Võistlusklassid ja tiid:

  • Mehed: kollased tiid
  • Naised: punased tiid
  • Poolfinaalid ja finaal mängitakse: mehed – valged; naised – sinised tiid.

Mänguvorm:

  • Mehed ja naised põhitabel: Match Play (Rajamäng)
  • Meeste ja naiste põhitabeli esimeses (sõltuvalt osalejate arvust ka teises ringis kaotanud mängijad) ringis kaotanud mängijad jätkavad võistlemist Lucky Loser tabelis, kus mängitakse HCP Rajamängu. 

Võistlussüsteem: Igale võistlejale on tagatud vähemalt 2 võistlusringi rajamängu.

  1. Põhitabelis mängivad mehed ja naised rajamängu.
  2. Kui põhitabeli võistlusklassis osaleb 32 või rohkem mängijat, siis jätkavad võistlust Lucky Loser tabelis põhitabeli esimeses ja teises ringis kaotuse saanud võistlejad. Kui võistlusklassis osaleb vähem kui 32 mängijat, siis jätkavad võistlust Lucky Loser tabelis põhitabeli esimeses ringis kaotuse saanud võistlejad.

Autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat mängijat. Eriauhinnad Lucky Loser tabelite kahele parimale. Auhinnalauda toetab Euronics.

Meeste klassi lisainfo ja võistlusele registreerimine.

Naiste klassi lisainfo ja võistlusele registreerimine.

Tutvu võistlusjuhendiga ja pane ennast võistlusele kirja! Registreerimise tähtaeg on 15.06.2023 kell 23:55

Rohkem infot Rajamängu kohta saad lugeda Niitvälja Golfi blogist.

Foto: Mats Soomre, soomre.com