Uudised

Niitvälja Golfi uus võistkondlik võistlussari

Juulist alustas Niitväljal uus Võistkondlik võistlussari by Mandatum Life. Kutsume osalema kõiki sõpruskondi ning meeskondasid, kes soovivad osa võtta erinevatest võistkondlikest võistlusvormidest ning panna end meeskonnana proovile. Osaleda võivad kõik golfimängijad, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI).

Ühes võistkonnas võib olla 4-6 inimest. Esimese osavõistluse tarvis on vaja registreerida neli võistkonnaliiget ning võistkonna nimi. Kaks liiget saab lisada vastavalt vajadusele hiljem.

Igal osavõistlusel on erinev mänguvorm:

  • JUULI (1.-31.07): Võistkondlik punktimäng
  • AUGUST (1.-31.08): Võistkondlik HCP löögimäng
  • SEPTEMBER (1.-30.09): Scramble
  • FINAAL 11.10.2020: Scramble

Iga võistkond saab ise valida päeva ja kellaaja, millal osavõistlust mängima läheb (v.a. finaal). Osavõistlust võib mängida piiramatu arv kordi osavõistluseks määratud ajaperioodi jooksul. Arvesse läheb võistkonna poolt mängitud parim tulemus.

Osavõistluste alusel peetakse edetabeli arvestust. Autasustatakse iga osavõistluse parimat võistkonda, finaalvõistluse kolme parimat võistkonda ning edetabeli kahte parimat. Eriauhind ootab ees ka parimat Niitvälja Golfi toetaja võistkonda. Autasustamine toimub 11. oktoobril 2020 superfinaali järgsel pidulikul auhinnatseremoonial.

Osavõtutasu: 20 € võistleja + superfinaal 40 € Niitvälja Golf Scramble 2020 osavõtutasu. Võistleja kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee 49 €.

Üldise võistlusjuhendi leiad siit. 

JUULI OSAVÕISTLUS: VÕISTKONDLIK PUNKTIMÄNG

Neli võistkonna liiget mängivad HCP punktimängu. Mehed kollastelt ja naised punastelt tiidelt. Võistlusring tuleb enne mängu registreerida caddiemasteris ning võistlusringile võib minna ka kahe- või kolmekesi.

Igal rajal läheb arvesse üks (parim) tulemus võistkonna kohta. Võistkonnas võib olla kuni 6 liiget.

Näide:

  • Mängija A, PHCP 0, mängib esimesel rajal 4 lööki s.o. 2 punkti.
  • Mängija B, PHCP 9, mängib esimesel rajal 5 lööki s.o. 1 punkt.
  • Mängija C, PHCP 18, mängib esimesel rajal 6 lööki s.o. 1 punkt.
  • Mängija D, PHCP 36 mängib esimesel rajal 5 lööki s.o. 3 punkti.

Võistkond sai esimese raja eest kirja Mängija D tulemuse, ehk 3 punkti. Nii mängitakse läbi 18 rada.

Võistkondliku punktimängu saab mängida piiramatu arv kordi (lisatasu maksmata) kuni 31. juuli 2020 k.a.

Näide:
Esimesel mänguringil sai võistkond 39 punkti. Kui võistkond soovib tulemust parandada, siis on seda võimalik teha kuni juuli lõpuni. Kui järgmine kord mängitakse välja kehvem tulemus (näiteks 36 punkti), siis jääb kehtima esimese mänguringiga teenitud 39 punkti. Kui järgmine kord mängitakse aga välja parem tulemus (näiteks 41 punkti), siis läheb kirja 39 punkti asemele 41 punkti. Järgmist mänguringi ei pea tingimata mängima samad neli võistkonna liiget. Kuna võistkonnas võib olla kuni 6 mängijat, siis võib järgmise mänguringi tarvis kokku panna teistest võistkonna liikmetest koosneva mängugrupi.

EDETABEL

Osavõistluste alusel peetakse edetabeli arvestust.
1. koht 50 punkti
2. koht 45 punkti
3. koht 42 punkti
4. koht 40 punkti
5. koht 38 punkti
6. koht 36 punkti jne.

Võistkondliku võistlussarja edetabelit saab jälgida siit.

Leia omale võistkonnakaaslased ning tulge mängima!
Registreerimine: info@niitvaljagolf.ee või Niitvälja Golfi kodulehel.

Võistkondliku võistussarja toetaja on Mandatum Life. 

Foto: Mats Soomre, soomre.com