Edetabelid

Võistlused

Edetabelid

Niitvälja Karikas

EY NIITVÄLJA TUUR

NIITVÄLJA GOLF EDETABELID 2020

Niitväljal korraldatud võistluste ning võistlussarjade osavõistluste tulemuste põhjal peame Niitvälja Golf 2020 edetabelit meeste ja naiste arvestuses. Edetabeli tulemuste alusel selgitatakse välja parimad meeste, naiste, meeste mid-amatööride, naiste mid-amatööride, meesseeniorite 50+, naisseeniorite 50+, meesseeniorite 60+, naisseeniorite 60+ ning juuniorite klassis. Parimatele väärilised auhinnad. 

Lisaks Niitvälja Golf 2020 üldisele edetabelile peame ka edetabelite arvestust erinevate võistlussarjade osavõistluste alusel.

juhendid

Niitvälja Golf edetabel 2020

Niitväljal korraldatavate võistluste alusel paremusjärjestuse pidamine individuaalsete võistlustulemuste põhjal meeste ja naiste arvestuses.

 • Edetabeli eesmärk: Niitväljal korraldatavate võistluste alusel paremusjärjestuse pidamine individuaalsete võistlustulemuste põhjal meeste ja naiste arvestuses.
 • Edetabeli arvestusse lähevad:  kõik Niitväljal korraldatavad võistlused ning võistlussarjade osavõistlused, mis mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfireeglitele.
 • Registreerimine ja osavõtt: Registreerimine ei ole vajalik. Kõik inimesed saavad automaatselt edetabelisse punkte juhul, kui nad osalevad Niitväljal korraldatud võistlusel või võistlussarjade osavõistlusel.
 • Edetabelit peetakse: meeste ja naiste klassis.
 • Edetabeli punktiarvestus: aluseks on Stablefordi punktiarvestus ilma, et oleks arvesse võetud mängija hcp-d. Punktide arvestamisel eeldame, et kõikide võistlejate EGA exact hcp on o (null).

Löökide arv raja par´i suhtes

Punktid edetabelisse

+2 või rohkem

0

+1 (Bogey)

1

0 (raja Par)

2

-1 (Birdie)

3

-2 (Eagle)

4

-3 (Albatross)

5

Edetabeli võitjaks on kogu hooaja vältel enim punkte kogunud võistleja nii meeste kui ka naiste arvestuses. Võrdse tulemuse korral saab edetabelis parema koha võistleja kellel on magalam HCP. Kui mängijate hcp on võrdne, siis otsustab võitja loterii.

Võistelda võib piiramatu arv võistlusi aga edetabeli punktiarvestusse arvestatakse 10 parima võistluse tulemus.

Näide:

Võistleja 1 (mees) mängib Niitväljal kollastelt igal rajal par-i. Kokku teeb ta 72 lööki. Edetabelisse läheb kirja 36 punkti (iga raja eest 2 punkti).

Võistleja 2 (mees) mängib Niitväljal kollastelt igal rajal bogey (raja par +1 löök). Kokku teeb ta 90 lööki. Edetabelisse läheb kirja 18 punkti (iga raja eest 1 punkt)

 • Punktide arvestus kui mängitakse erinevatel tiidelt.

Punastelt tiidelt on lihtsam mängida kui valgetelt tiidelt. Seda asjaolu punktide arvestamisel aitab tasandada väljaku COURSE SLOPE.

Näide:

Arvestuse aluseks on see, et mängija handicap index = 0 (null).

Võistleja 1 (mees) mängib Niitväljal kollastelt igal rajal par-i. Kokku teeb ta 72 lööki. COURSE SLOPE tabelist kollastelt tiidelt mängiva mehe playing hcp on 0 (null).

Edetabelisse läheb kirja 36 punkti (iga raja eest 2 punkti).

Võistleja 2 (mees) mängib Niitväljal valgetelt igal rajal par-i. Kokku teeb ta 72 lööki. COURSE SLOPE tabelist valgetelt tiidelt mängiva mehe playing hcp on 3.

Edetabelisse läheb kirja 39 punkti (viieteistkümne kergema raja eest 2 punkti, kolme raskema raja eest 3 punkti).

 • Kuidas arvestatakse edetabelisse punkte, kui on tegemist mitmeringilise võistlusega?

Näiteks Niitvälja Karikas, võistlus kolmel päeval (3x18rada). Võistleja saab edetabelisse kolm tulemust. Iga päeva (18 rada) eest kogutud punktid.

 • Kas võistlussarjade osavõistluste tulemuste põhjal saab punkte ka Niitvälja Golfi edetabelisse?

Jah saab. Näiteks Niitvälja Golf Tuur võistlussarja osavõistlus. Kui võistleja mängib võistlussarja osavõistlust, siis läheb selle võistluse tulemus kirja nii võistlussarja enda edetabeli arvestusse kui ka Niitvälja Golfi edetabeli arvestusse.

airBaltic Club - Race to Abu Dhabi 2020

UUS VÕISTLUSSARI - AIRBALTIC CLUB RACE TO ABU DHABI Niitväljal alustab Baltikumi esimene ühine võistlussari airBaltic Club Race to Abu Dhabi, mis mõeldud meestele (HCP 0-17,0), individuaalses arvestuses. Sarja esimene osavõistlus Niitväljal toimub 28. aprillil ning superfinaal 14.-19. detsembril 2020.a. Abu Dhabis.

Tegemist on Baltikumi esimese ühise võistlussarjaga, mis mõeldud sel hooajal meestele (HCP 0-17,0), individuaalses arvestuses. Sarja esimene osavõistlus Niitväljal toimub 28. aprillil. Kokku on 11 osavõistlust. Osavõistluste tulemuste põhjal arvutatakse edetabeli punkte, 11 osavõistlusest läheb arvesse seitsme parima võistluse tulemus. Mängitakse hcp löögimängu kollastelt tiidelt.

Niitvälja Golfi osavõistlused toimuvad Park-väljakul:  28. aprill,  12. mai, 26. mai, 9. juuni, 30. juuni, 7. juuli, 21. juuli, 4. august, 18. august, 1. september ja 15. september.

Võistlussarja superfinaal toimub 14.-19. detsembril 2020 Abu Dhabis. Mängitakse kolmel päeval Abu Dhabi tippväljakutel: Abu Dhabi Golf ClubYas Links Abu Dhabi ja Saadiyat Beach Golf Club. Superfinaalis osaleb kokku üheksa mängijat – kolm parimat Eestist (Niitvälja Golf), kolm Lätist (Jurmala Golf Club) ja kolm Leedust (V Golf Club). Superfinaali tulemusena selgub Baltikumi parim meesgolfar.

Superfinaalis osalemiseks on korraldaja poolt välja pandud tasuta lennupiletid, majutus hotellis The Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa ning kolm green feed Abu Dhabi tippväljakutel (Abu Dhabi Golf Club, Yas Links Abu Dhabi and Saadiyat Beach Golf Club). Edetabeli esimesed kümme kohta on väärikate lisaauhindadega (info lisatakse peatselt).

Osavõtt: osaleda võivad kõik mehed, kellel on aktiivne händikäp. Kui võistleja HCP on suurem kui 17, siis arvutatakse mängutulemus HCP-ga 17.

Märgi kohe osavõistluste toimumise kuupäevad kalendrisse ja pane vaim valmis võistlemaks Abu Dhabis korraldataval finaalvõistlusel. airBaltic Club Race to Abu Dhabi alustab esimese osavõistlusega juba 28. aprillil 2020! Registreerimine avaneb peatselt.

Pildil (ülevalt alla): Abu Dhabi GCSaadiyat Beach GC ja Yas Links Abu Dhabi.

EY Niitvälja Golf Tuur 2019

Aastate jooksul järjest suuremat populaarsust võitnud võistlussari sportlikule tulemusele orienteeritud golfimängijatele.

Aastate jooksul järjest suuremat populaarsust võitnud võistlussari sportlikule tulemusele orienteeritud golfimängijatele. Võistlussari alustab mais ja kestab septembri lõpuni. Iganädalaste osavõistluste tulemuste põhjal peetakse tuuri edetabelit.

Koht ja aeg: Niitvälja Golf, Park-väljak. Neljapäeviti kl 15:00-16:00.

 • Mai: 2; 9; 16; 23; 30
 • Juuni: 6; 13; 20; 27
 • Juuli: 4; 11; 18; 25
 • August: 1; 8; 15; 22; 29
 • September: 5; 12; 19; 26

Osavõtt: Osaleda võivad kõik golfimängijad, kellel on aktiivne händikäp.

Osavõtutasu osavõistlusest: 7€ iga osavõistlus + väljaku green fee vastavalt hinnakirjale juhul, kui võistlejal puudub hooaja mänguõigus, mis lubab broneeritud ajavahemikus startida. Osavõtutasu sisaldab 25 harjutuspalli. Osavõtutasu palume maksta caddiemaster’ile enne mänguringile minekut. Vastasel juhul ei saa me arvestada Sinu tulemust.

Võistlusklassid:  Viis võistlusklassi EGA HCP alusel, individuaalne arvestus.

 • Mehed: HCP 0 –18,4 löögimäng, valged tiid
 • Mehed: HCP 0 –18,4 HCP löögimäng, kollased tiid
 • Mehed: HCP 18,5 – 36,0 punktimäng, kollased tiid
 • Naised: HCP 0 – 36 punktimäng, punased tiid
 • Meesseeniorid: HCP 0 – 36 HCP löögimäng, kollased tiid

Kui võistlusklassis on vähem kui 6 osalejat, on komiteel õigus võistlusklassid liita.

Edetabeli arvestus: Tulemuste põhjal saavad võistlejad punkte EY Niitvälja Golf Tuur 2019 edetabelisse ning Niitvälja Golf 2019 edetabelisse. Hooaja jooksul arvestatakse EY edetabelisse 8 parima osavõistluse punktid. Viimasel osavõistlusel loositakse välja auhindu osavõistlusest osavõtjate vahel ning auhinnatakse iga EY Niitvälja Golf Tuuri Edetabeli võistlusklassi kolme parimat EY poolt.

Erivõistlused: Lähim lipule 2. rajal, ühises arvestuses. Iga osavõistluse erivõistluse võitjat ootab auhind võistlusele järgneval päeval caddiemasteris.

Reeglid: Mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfi reeglitele, Niitvälja Golfi kohalikele reeglitele ning käesoleva võistluse juhendile. Võrdse tulemuse korral võidab osavõistluse võistleja, kellel on madalam HCP. Kui mõlema mängija HCP on võrdne, siis otsustab võitja loterii.

Võistluskomitee: Jaanika Käärst ja Aivar Riimets.

Registreerimine: Juhul kui võistleja soovib, et Niitvälja Golf leiab talle tuurile kaasmängija, tuleb end registreerida võistluspäevale eelneval päeval kella 12:00ks Niitvälja Golfi kodulehel (niitvaljagolf.ee, võistlused) või caddiemasteris. Võistleja, kes soovib startida väljaspool ametlikku stardiaega, võib seda teha, kui samal tiiajal mängib temaga koos veel vähemalt üks EY Niitvälja Golf Tuuri osaleja. Sellisel juhul saab tuurile registreerimise teha vahetult enne rajale minekut caddiemasteris.

Lisainfo: Startijate nimekiri ning võistluse tulemused avaldatakse jooksvalt  Niitvälja Golf kodulehel www.niitvaljagolf.ee , menüüs võistluste all.

HCP muutus ja võistlusklassi vahetus: Mängija, kellel on võimalus osaleda mitmes võistlusklassis, peab enne igat osavõistlust otsutama, millises võistlusklassis ta sellel osavõistlusel mängib. Võistleja, kes mängib HCP löögimangu või punktimängu võistlusklassis, ja kelle HCP muutub EY Niitvälja Tuur 2019 toimumise raames, jääb soovi korral ikkagi sinna gruppi, kus ta alustas Tuuril mängimist. Sellest tuleb informeerida caddiemasterit.

Viimane osavõistlus: 26.09.2019 toimub EY Niitvälja Golf Tuur 2019 viimane osavõistlus, mis on ühisstardiga kell 09:00. Viimasele osavõistlusele registreerimise tähtaeg on 24.09.2019 kell 23:59, peale seda moodustatakse startlist loosi teel. Osavõistlusest saavad osa võtta need mängijad, kes on osalenud vähemalt kolmel EY Niitvälja Golf Tuuril. Võistlus toimub samades klassides nagu osavõistlused. Osavõtutasu 45€ + väljaku green fee vastavalt hinnakirjale juhul, kui võistlejal puudub hooaja mänguõigus. Osavõtutasu sisaldab 25 harjutuspalli ja võistlusjärgset toitlustamist. Viimase osavõistluse iga võistlusklassi võitjat ja runner-up´i autasustatakse EY poolt auhindadega. Erivõistlus toimub 2.rajal. Kokku pääseb viimasele osavõistlusele mängima 96 mängijat.

Juhul, kui loobutakse võistlustel osalemisest peale registreerimistähtaja möödumist, tuleb sellest teada anda e-maili teel aadressile info@niitvaljagolf.ee 24h enne starti. Loobumisest mitteteatamise või võistlusele mitteilmumise korral kohustub võistleja maksma osavõtutasu täissummas.

Niitvälja Nike Noortetuur

Võistlussarja peaeesmärk on julgustada kõiki kuni 18aastaseid noori golfisõpru alaga tõsisemalt tegelema.

Võistlussarja peaeesmärk on julgustada kõiki kuni 18aastaseid noori golfisõpru alaga tõsisemalt tegelema. Võistlussari annab noortele võimaluse võrrelda oma tulemusi teiste mängijate omadega kogu hooaja vältel, lisades nii põnevust ja andes hulga kogemusi. Osavõistluste tulemuste põhjal peetakse noortetuuri edetabelit.

Koht ja aeg: 17. juuni, 8. juuli, 22. juuli, 5. august, 19. august

 • Niitvälja Golf Park-väljak, 18 ja 9 rada. Järjestikused stardid alates 12:00
 • Niitvälja Golf Par 20-väljak , 5 rada. Järjestikused stardid alates 14:00

Osavõtt: Osaleda võivad kõik kuni 21 aastased noored golfarid. Võistlejad määratakse võistluskomitee poolt võistlusklassidesse mänguoskuse põhjal.

Osavõtutasu: 8 €
Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfkäru kasutamist, 25 harjutuspalli, Saku ja Kalevi poolt võistlejatele rajale kaasa jooki ja kommi, võistlusjärgset kerget toitlustamist ning auhindu. Osavõtutasu palume tasuda Caddiemaster´is enne vastava osavõistluse toimumist või Eesti Golikeskus AS arveldusarvele IBAN: EE901010002019833007.

Võistlusklassid:

 • Park-väljak 18 rada, punased tiid**, punktimäng või HCP löögimäng*.
 • Park-väljak 9 rada, punased tiid**, punktimäng.
 • Par 20, 5 rada, punased tiid, löögimäng.
 • Par 20, 5 rada, Nike lastetiid, löögimäng.

* Punktimängu võistlused toimuvad järgmistel osavõistlustel 17.06, 22.07, 19.08.
HCP löögimängu võistlused toimuvad järgmistel osavõistlustel 08.07, 5.08.
** Kui mängija (poisid) HCP on madalam kui 36 ning vanust rohkem kui 12 eluaastat (ka), mängitakse kollastelt tee´delt

Reeglid:

 • Mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfireeglitele, Niitvälja Golfi kohalikele reeglitele ning käesoleva võistluse juhendile.
 • Park-väljaku võrdse tulemuse korral võidab võistleja, kellel on madalam HCP. Kui mõlema mängija HCP on võrdne, siis otsustab võitja loterii.
 • Par 20 väljakul võrdse tulemuse korral otsustab võidu väljaku viimase 3 ja seejärel viimase raja tulemus. Juhul kui ka siis on tulemus võrdne, otsustab võitja loterii.
 • PAR 20 väljakul, löögimängu võistlusel on rajal ette antud maksimum löökide arv 10 lööki. Kui maksimum löökide arv on täis, tuleb pall üles võtta, tulemuskaardile läheb kirja 10 lööki ning mängija suundub järgmisele rajale.

Autasustamine: Igal osavõistlustel autasustatakse võistlusklasside parimaid ja erivõistluste võitjaid.

Registreerimine: Osavõistlustele palume ennast registreerida hiljemalt 2 päev enne osavõistlust. Registreerida on võimalik Niitvälja Golf kodulehel www.niitvaljagolf.ee või Caddiemaster`is. Juhul, kui loobutakse võistlusel osalemisest peale registreerimistähtaja möödumist, tuleb sellest teada anda e-posti aadressile info@niitvaljagolf.ee. Loobumisest
mitteteatamise või võistlusele mitteilmumise korral kohustub võistleja maksma osavõtutasu täissummas.

Stardigrupid: Stardigrupid moodustatakse loosimise teel.

Lisainfo: Osalejate nimekiri, stardijärjestus ning võistlusetulemused avaldatakse Niitvälja Golf kodulehel www.niitvaljagolf.ee, võistluste all.

Võistluskomitee: Anne Metsis, Mari Hütsi, Hanna–Maria Tammo, Merle Eenmaa

Edetabeli arvestus: Kõigi osavõistluste tulemuste põhjal koguvad võistlejad punkte edetabelisse. Edetabelit peetakse järgmistes klassides:

 • Juuniorid poisid ja tüdrukud (18 rada)
 • Juuniorid poisid ja tüdrukud (9 rada)
 • Juuniorid poisid ja tüdrukud (Par 20)
 • Juuniorid poisid ja tüdrukud (Par20) – Nike lastetiid

Sarja kokkuvõtete tegemisel liidetakse 4 parimat üksiketapi punktisummat. Hooaja lõpuks võidab edetabeli mängija, kellel on kõige rohkem punkte.

Punkte jagatakse osavõistluste alusel järgnevalt:

 • I koht 50 punkti
 • II koht 49 punkti
 • III koht 48 punkti jne

Hooaja lõpus saavad võistlusklasside 3 parimat mängijat auhinna. Võrdsete punktide korral võidab rohkematel osavõistlustel osalenud mängija ja sealt edasi rohkem esikohti teeninud mängija.

Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf

Võistlussari säravatele daamidele. Sarja suurim väärtus on võimalus suhelda heade sõbrannadega ja tutvuda uute huvitavate inimestega ning kogeda eri põnevaid mänguvorme superkorraldajatega.

 

Võistlussari säravatele daamidele. Sarja suurim väärtus on võimalus suhelda heade sõbrannadega ja tutvuda uute huvitavate inimestega ning kogeda eri põnevaid mänguvorme superkorraldajatega. Sõbrannade osavõistlused toimuvad kord kuus kolmapäeviti. Osavõistluste tulemuste põhjal koguvad võistlejad punkte sarja koondtabelisse. Võistlussarjas osaleb üle saja sõbranna. 2019. aastal algab sarja seitsmes hooaeg.

Võistlussarja osavõistlused:

22. mai – I osavõistlus „Lihtsuses peitub võlu“. Individuaalvõistlus, punktimäng.
12. juuni – II osavõistlus „Green Ladies“. Paarisvõistlus, punktimäng.
17. juuli – III osavõistlus “Vali paletist õige värv”. Võistkondlik Best ball, punktimäng.
31. juuli – IV osavõistlus “Tiimitöö – mitmekordne rõõm“. Võistkondlik Scramble.
20. august – V osavõistlus Stiilivõistlus “Hipid“. Individuaalvõistlus, punktimäng.
18. september – VI osavõistlus “Täismäng”. Individuaalvõistlus, punktimäng.

Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf

VÕISTLUSJUHEND

Niitvälja Golf 50+ Liiga

Parimas eas mängijatele korraldatakse 50+ võistlussarja juba kolmeteistkümnendat suve! Osalema on oodatud kõik mängijad, kes on võistlussarja alguseks saanud vähemalt 50aastaseks.

Parimas eas mängijatele korraldatakse 50+ võistlussarja juba kolmeteistkümnendat suve! Osalema on oodatud kõik mängijad, kes on võistlussarja alguseks saanud vähemalt 50aastaseks. Osavõistlused toimuvad kord kuus kolmapäeviti. 50+ liiga osavõistluste põhjal peetakse ka liiga edetabelit. Edetabeli võitjale omistatakse liiga kuninga aunimetus.

Osavõistlused:

5. juuni – I osavõistlus, Punktimäng /6 punast, 6 kollast, 6 valget tiid
24. juuli – II osavõistlus, Punktimäng /Seenioride klubidevaheline sõpruskohtumine
7. august – III osavõistlus, HCP löögimäng /“Rein Sibul Memorial“
11. september – IV osavõistlus, Punktimäng /Paarismäng / Greensome
25. september – V osavõistlus, Löögimäng/ kõik rajad par 3.

Osavõtt:

Osaleda võivad kõik golfimängijad, kes võistlussarja alguseks on saanud 50-aastaseks ja kellel on aktiivne händikäp.

Võistlusklassid:

Osavõistlused toimuvad nii individuaalses kui ka võistkondlikus arvestuses. Individuaalsed võistlusklassid EGA HCP alusel on HCP 0-18,4 ja HCP 18,5-42.

Mehed 50+ kollased tiid, Naised 50+ punased tiid, Mehed 65+ sinised tiid, Naised 65+ punased tiid.

Niitvälja Golf 50+ liiga edetabel:

Edetabelisse liidetakse 4 parimat üksiketapi punktisummat. Liiga edetabelit peetakse individuaal arvestuses kahes võistlusklassis. Paarismängude puhul saavad paarilised võrdse arvu punkte. Kui võistleja võistlusklass hooaja jooksul muutub, siis kokkuvõttes arvestatakse tema tulemus selles klassis, millises klassis saavutatuid tulemusi läheb arvesse enim. Kui tulemusi on mõlemas võistlusklassis võrdselt , siis arvestatakse kokkuvõtvaid tulemusi selles klassis, milles võistleja hooaega alustas.

Niitvälja Golf 50+ liiga edetabeli punktid:

INDIVIDUAALSED VÕISTLUSED
I koht 50 punkti
II koht 48 punkti
III koht 46 punkti jne.

PAARIS VÕISTLUSED
I koht mõlemale 25 punkti
II koht mõlemale 23 punkti
III koht mõlemale 21 punkti jne.

Niitvälja Golf edetabeli arvestus:

Tulemuste põhjal saavad võistlejad punkte ka Niitvälja Golfi üldisesse edetabelisse.

NIITVÄLJA GOLF 50+ LIIGA VÕISTLUSJUHEND 2019

Niitvälja Golf Roheline Karikas

Võistlussari on mõeldud alustavatele golfimängijatele. Tule julgelt osalema – võistlusel osalemine aitab leida uusi golfisõpru, saad kogeda võistluspõnevust ja ühtlasi arendada oma golfimänguoskusi.

Võistlussari on mõeldud alustavatele golfimängijatele. Tule julgelt osalema – võistlusel osalemine aitab leida uusi golfisõpru, saad kogeda võistluspõnevust ja ühtlasi arendada oma golfimänguoskusi. Osavõistluste tulemuste põhjal peetakse Rohelise karika võistlussarja edetabelit.

Võistluse koht: Niitvälja Golf, Park-väljak, 1-9 rada.

Võistluse toimumise aeg: 8.07, 22.07, 5.08, 19.08 ja 2.09. Võistluse orieteeruv algus kell 16:00 (v.a. 19.08 kell 15.30 ja 02.09 kell 15.00), järjestikused stardid.

Osavõtt: Võistlussari on mõeldud alustavatele golfimängijatele, hcp 36-54.

Osavõtutasu: 19 €. Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golf hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee.
Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli, auhindu ning võistlusjärgset kerget toitlustamist. Osavõtutasu palume tasuda caddiemaster’ile enne vastava osavõistluse toimumist või Eesti Golfikeskus AS arveldusarvele IBAN: EE901010002019833007.

Mänguvorm, võistlusklassid, mängitavad avalöögialad:

 • Mehed HCP 36-54, punktimäng, 1-9 rada, punasedtiid*
 • Naised HCP 36-54, punktimäng, 1-9 rada, punasedtiid

* kui mängija (mehed) HCP langeb hooaja jooksulmadalamaks kui 36, mängib osaleja  järgmistel osavõistlustel kollastelt tiidelt.

Niitvälja Golf Roheline Karikas edetabel: Edetabelit peetakse võistlustel saadud Stableford punktide alusel. Iga võistluse eest läheb mängijale edetabelisse tema sellel võistlusel saadud Stableford punktide summa. Punktiarvestusse lähevad kolm parimat tulemust. Hooaja lõpuks võidab edetabeli mängija, kellel on kõige rohkem punkte. Hooaja lõpus saavad võistlusklasside 2 parimat individuaalset mängijat auhinna. Võrdsete lõpp-punktide puhul võetakse arvesse parim neljas mänguring, kui see on võrdne, siis viimase võistluse parem
(punkti) tulemus võidab.

Niitvälja Golf edetabeli arvestus: Tulemuste põhjal saavad võistlejad punkte Niitvälja Golf edetabelisse.

Reeglid: Mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfi reeglitele, Niitvälja Golfi kohalikele reeglitele ning käesoleva võistluse juhendile. Mängutempo hoidmiseks on igal rajal ette antud maksimum löökide arv: Par 3-max 9 lööki, Par 4-max 10 lööki ja Par 5-max 11 lööki. Kui maksimum löökide arv on täis, tuleb pall üles võtta, tulemuskaardile märgitakse kriips ning mängija suundub järgmisele rajale.
Võrdse tulemuse korral võidab võistleja, kellel on madalam HCP. Kui mõlema mängija HCP on võrdne, siis otsustab võitja loterii.

Autasustamine: Igal osavõistlusel autasustatakse võistlusklasside kahte parimat ja erivõistluse võitjaid Wilson Staff’i auhindadega.

Registreerimine: Osavõistlustele palume ennast registreerida hiljemalt 2 päev enne osavõistlust. Registreerida on võimalik Niitvälja Golfi kodulehel (niitvaljagolf.ee) või caddiemasteris. Juhul kui loobutakse võistlusel osalemisest peale registreerimistähtaja möödumist, tuleb sellest teada anda e-posti aadressile info@niitvaljagolf.ee. Loobumisest mitteteatamise või võistlusele mitteilmumise korral kohustub võistleja maksma osavõtutasu täissummas.

Stardigrupid: Stardigrupid moodustatakse loosimise teel 1 päev enne võistlust.

Lisainfo: Osalejate nimekiri, stardijärjestus ning võistlustulemused avaldatakse Niitvälja Golfi kodulehel (niitvaljagolf.ee), võistluste all.

Võistluskomitee: Anne Metsis, Jaanika Käärst, Mari Hütsi.