Uudised

Niitvälja Golfi sünnipäeva pakkumised!

Niitväljal on aastaid tähistatud golfihooaja lõppu, kuid mitte kordagi sünnipäeva. Selle aasta suvel otsustasime me rännata ajalukku ning otsida üles kuupäeva, millal meie keskus on alguse saanud. Niisiis, kui novembri alguses tähistasime Niitvälja Golfi 27. golfihooaja lõppu, siis 16. detsembril tähistame keskuse 30. aastapäeva! 

Sünnipäeva puhul üllatame loomulikult oma armsaid mängijaid ka mitmete SOODUSPAKKUMISTEGA!

ROHELISE ALGUSE PAKETT -50% ehk hinnaga 75 €

Eesti kõige põhjalikum alustajate golfikursus –  Roheline Algus sisaldab nii Green Cardi kursust, jätkukursust (5 jätkutreeningut), mentorringi, tasuta golfivarustust ja harjutuspalle ning kaks kuus tasuta golfimängu PAR20-väljakul. Ühesõnaga kõik, mida üks algaja vajab selleks, et golfimänguga sinasõbraks saada. Rohelise Alguse paketi kohta saad lisaks lugeda siinRohelise Alguse paketid on soodushinnaga müügil vaid 16. detsembril ning ostusoove ootame e-kirjaga info@niitvaljagolf.ee.

OSTA JÄRGMISE HOOAJA MÄNGUÕIGUS JA SAAD KAASA TASUTA ROHELISE ALGUSE PAKETI 

Ostes 16. detsembril järgmise hooaja mänguõiguse, kingime Sulle kaasa ühe Rohelise Alguse paketi kinkekaardi. Ideaalne võimalus jõulude aeg mõnd sõpra või pereliiget üllatada! Mänguõiguse ostusoov tuleb saata e-kirjaga info@niitvaljagolf.ee ja teha vastavas summas ülekanne SA Niitvälja Golfikeskus kontole IBAN: EE691010220200134229. Lisainfot erinevate mänguõiguste ja pakettide ning tasumise kohta leiad siit.

PRO MARK SUURSALU ERATREENINGUD -50%

Meie pro Mark Suursalu pakub sünnipäeval kümnele kiireimale reageerijale – 55 min eratreening hinnaga 20 € (tavahind 40 €) ja viiele kiireimale – rajamängu treening 9 rajal, kahele inimesele hinnaga 50 €  (tavahind 100 €). Rajamängu treening ei sisalda green fee’d. Treeningute päringud ja broneeringud palume saata e-kirjaga mark@niitvaljagolf.ee.

SEMINARIRUUMI JA VIP LOUNGE’I RENDIHIND -50% 

Korralda koosolek, nõupidamine või koolitus väljaspool kontoriruume! Meie Niitväljal pakume midagi enamat kui ruumide renti. Imelised vaated rohelistele golfiväljadele ja põnev lisategevus golfi kujul, muudavad iga koosviibimise meeldejäävaks! Niitvälja sünnipäeval (16.12) on nii seminariruumi kui VIP Lounge’i rendihinnad poole soodsamad. Nt seminariruumi hind terveks päevaks 110 € + km, VIP Lounge (ilma saunata) pooleks päevaks ehk neljaks tunniks hinnaga vaid 75 € + km. Päringuid ja broneeringuid ootame info@niitvaljagolf.ee või telefonitsi +372 678 0454.

Pea meeles, et SÜNNIPÄEVA PAKKUMISED KEHTIVAD VAID 16. DETSEMBRIL! Ostu saab vormistada ka klubimajas kohapeal, kus ootame teid kõiki sel päeval sünnipäevatordi ja kohviga! 

Tere tulemast!

PS! Loe lisa ka Niitvälja Golfi ajaloost ja oluliseimatest daatumitest meie blogi postitusest!