Uudised

Niitvälja Golfi edetabeli parimad 2019

Golfihooaeg on lõppemas ning on aeg rääkida selle aasta edetabeli parimatest.  Niitvälja Golfi üldises edetabelis peame arvestust individuaalsete võistlustulemuste põhjal meeste ja naiste arvestuses.

Edetabeli arvesse lähevad kõik Niitväljal korraldatavad võistlused ning võistlussarjade osavõistlused, mis mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfireeglitele. Arvesse võetakse kõik võistlejad, kes osalevad vähemalt ühel Niitväljal korraldatud võistlusel või võistlussarja osavõistlusel. Võistelda võib piiramatu arv võistlusi, aga edetabeli punktiarvestusse arvestatakse 10 parima võistluse tulemus.

2019. aasta golfihooaja edetabeli võitjad on Niitväljal kõige aktiivsemad võistlejad, kes on osalenud teiste võistluse seas ka tihti EY Niitvälja Golf Tuuril, mis on hea ning mugav võimalus omale punkte teenida.

Iga klassi edetabeli võitja saab auhinnaks 300 eurose Niitvälja Golfi kinkekaardi, mille eest on võimalik soetada järgmiseks aastaks näiteks soodsam mänguõigus või kasutada seda muude golfiteenuste ostul.

Niitvälja Golfi 2019. aasta edetabeli parimad on:

  • MEHED – Rainer Boberg

Rainer osales sel hooajal kokku 19 võistlusel, neist 10 olid EY Niitvälja Golf Tuuri osavõistlused. Kokku kogus ta võisteldes 309 punkti.

  • NAISED – Annika Koitmaa

Annika osales kokku vaid kaheksal võistlusel, aga võistluste suurepäraste tulemustega saavutas ta taas edetabelis esimese koha. Kokku võistlustelt edetabelisse 272 punkti.

  • MID-AMATÖÖR MEHED – Joel Rothberg

Niitvälja Golfiklubi meeskapten Joel osales sel hooajal kokku kümnel edetabeli arvestusse läinud võistlusel ning kogus kokku 297 punkti. Meeste üldarvestuses kolmas koht.

  • MID-AMATÖÖR NAISED – Apawan Chinglek 

Apawan osales sel hooajal Niitväljal 14 võistlusel, olles aktiivne ka EY Niitvälja Golf Tuuril. Punkte kogus ta kokku 229, saavutades sellega edetabeli üldarvestuses teise koha.

  • 50+ MEESSEENIOR – Anti Linhein

Anti võistles sel hooajal lausa 23 võistlusel, nende hulgas 14 EY Niitvälja Golf Tuuri osavõistlust. Kindlasti teeb see temast ühe aktiivseima Niitvälja mängija. Punkte kogus Anti kokku 232.

  • 50+ NAISSEENIOR – Ulvi Ingver

Niitvälja Golfiklubi naiskapten Ulvi on kindlasti aktiivse võistlejana eeskujuks paljudele naistele. Ulvi osales sel hooajal kokku 13 võistlusel ning kogus 165 punkti. Naiste üldarvestuses tugev kolmas koht, Annika Koitmaa ja Apawan Chingleki järel. Ulvi on ka selle hooaja Niitvälja Golfi naiste rajamängu meister.

  • 60+ MEESSEENIOR – Raivo Velsberg

Raivo oli sel hooajal kokku 17 edetabeli arvestusse minevat võistlust ning punkte kogus ta nendega kokku 277. Tabeli üldarvestuses tugev neljas koht.

  • 60+ NAISSEENIOR – Anne Petter

Anne on samuti meie naiste suur eeskuju, tugev võistleja ja pikaaegne Niitvälja mängija. Anne osales sel hooajal kokku 13 võistlusel ning kogus kokku 157 punkti. Üldarvestuses oli Anne neljandal kohal.

  • JUUNIOR – Aksel Seppel

Meie meeste üldedetabeli teine koht ning juuniorite esimene koht läheb sel aastal Akselile. Kokku 15 erinevat võistlust, neist pooled EY Niitvälja Golf Tuuril. Punkte kogus Aksel kokku 301.

Suured õnnesoovid kõigile edetabeli parimatele! Siirad tänud teile aktiivse võistlushooaja eest! Parimate autasustamine toimub 1. novembril hooaja ametlikul lõpetamisel Kultuurikatlas. 

Edetabeli punktiarvestus: aluseks on Stablefordi punktiarvestus ilma, et oleks arvesse võetud mängija hcp-d. Punktide arvestamisel eeldame, et kõikide võistlejate EGA exact hcp on o (null). Edetabeli kohta saab lisa lugeda siit.

Fotod: Mats Soomre ja Kadri Palta