Uudised

Niitvälja Golf alustab rajamängu (Match Play) võistlusega juba 01. juunil 2022.a.

Kui tavalises löögimängus võistlevad mängijad üksteisega löökide kogutulemuse peale, siis rajamängus võistlevad mängija ja vastane radade võitude, kaotuste ja viikide peale. Tegemist on väga huvitava mänguvormiga, mida kindlasti peaks mängima.

Niitvälja Golfiklubi rajamängu (match play) võistlus toimub meeste ja naiste klassis ajavahemikul 01.06 – 31.08.2022.a.. Osaleda saavad Niitvälja Golfiklubi liikmed, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI).

Meeste klassis selgitatakse välja Niitvälja Golfiklubi rajamängu meister 2022 ning naiste klassis selgub Niitvälja Golfiklubi HCP rajamängu meister 2022. Igale võistlejale on tagatud vähemalt 2 võistlusringi rajamängu.

Kui võistlusklassis osaleb 32 või rohkem mängijat, siis jätkavad võistlust Lucky Loser tabelis põhitabeli esimeses ja teises ringis kaotuse saanud võistlejad. Kui võistlusklassis osaleb vähem kui 32 mängijat, siis jätkavad võistlust Lucky Loser tabelis põhitabeli esimeses ringis kaotuse saanud võistlejad.

Autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat mängijat. Eriauhinnad Lucky Loser tabelite kahele parimale.

Osavõtutasu: 20 € ühekordne tasu kogu võistlussarja eest. Võistlejatel, kellel puudub Niitvälja Golf hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee (vastavalt hinnakirjale). Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli iga võistlusringi kohta.

Rohkem infot Rajamängu kohta saad lugeda Niitvälja Golfi blogist SIIN.

Mehed saavad võistlusele registreeruda SIIN.

Naised saavad võistlusele registreeruda SIIN.

Tutvu võistlusjuhendiga ja pane ennast kindlasti võistlusele kirja!