Uudised

SEPTEMBRIKUU PAKKUMINE: nutikas suitsu- ja vinguandur NUBLU liitumistasuta

Eestis on suitsuandur olnud kohustuslik juba kümme aastat, igas eluruumis peab olema üks suitsuandur. Kodudes, kus on korstnaga ühendatud gaasiseade, on kohustuslik ka vingugaasiandur. Peatselt lisandub see kohustus ka pliidi, kamina ja ahju omanikele. 

Tavaline suitsu- või vinguandur on kasulik siis, kui keegi on kodus. Mis juhtuks aga siis, kui sind pole kodus ja mõne elektriseadme rikkest, küttesüsteemi veast või kasvõi välgulöögist süttib sinu kodu? NUBLUga ei pea sa sellepärast muretsema, sest NUBLU teeb eriliseks oskus suitsu või vingu levimisel edastada häireteade G4Si juhtimiskeskusesse.

KUIDAS NUBLU TEENUS TÖÖTAB?

Lisaks valjule häiresignaalile saadab NUBLU häireteate G4Si juhtimiskeskusele, kes võtab kliendiga ühendust ja küsib, kas on abi vaja saata. Juhul kui sind kätte ei saada, helistab G4S järgmisele kontaktile ning vajadusel saadab G4S appi oma patrulli või vabatahtlikud päästjad. Niisiis NUBLUga ei pea sa oma lähedaste, koduloomade ja vara kaitstuse pärast muretsema ka siis, kui oled ise kodust eemal, mis garanteeribki sulle turvatunde, mida tavalised suitsu- ja vingugaasiandurid ei võimalda.

NUBLU kasulikkusest ja teenusest saab põhjalikumalt lugeda nii meie blogi postitusest “8 põhjust, miks paigaldada koju NUBLU suitsu- ja vinguandur” kui ka NUBLU enda kodulehelt nublu.ee.

KUIDAS NUBLU TELLIDA?

NUBLU teenuse tellimine on mugav ja kiire. Veebilehel nublu.ee tuleb sisestada aadress, kuhu soovitakse NUBLU paigaldada, valida pakiautomaat, kust soovitakse andur kätte saada, ning paari kliki pärast ongi andur teel.

PALJU NUBLU MAKSAB?

NUBLU tavapärane liitumistasu on 9,90 € ning kuutasu 5,90 €. Kuutasus  sisaldub teenus, seade, SIM-kaart, patarei ja ka uus patarei, kui vana tühjaks saab. G4S monitoorib anduri aku täituvust ja saadab pakiautomaati uue kui aku hakkab tühjenema.

PS! SEPTEMBRIKUU on Niitväljal NUBLU kuu! See tähendab, et kõik kes septembris Niitväljal golfi mängivad, saavad NUBLU suitsu- ja vinguanduri teenusega LIITUDA TASUTA! Liitumiseks küsi caddiemaster’ilt personaalne sooduskood ja mine lehele nublu.ee.