8 põhjust, miks paigaldada koju NUBLU suitsu- ja vinguandur

Tavaline suitsu- või vinguandur on kasulik ainult siis, kui keegi on kodus. Mis juhtuks aga siis, kui sind pole kodus ja mõne elektriseadme rikkest, küttesüsteemi veast või kasvõi välgulöögist süttib sinu kodu? NUBLUga ei pea sa sellepärast muretsema, sest NUBLU teeb eriliseks oskus suitsu või vingu levimisel edastada häireteade G4Si juhtimiskeskusesse, kes võtab Sinuga kohe ühendust. NUBLUga ei pea sa oma lähedaste, koduloomade ja vara kaitstuse pärast muretsema ka siis, kui oled ise kodust eemal, mis garanteeribki sulle turvatunde, mida tavalised suitsu- ja vingugaasiandurid ei võimalda.

Järgnevalt toome sinuni kaheksa põhjust, miks sul tasub kaaluda NUBLU paigaldamist oma koju.

1. NUBLU on nii vingu- kui ka suitsuandur
Nii suitsu- kui ka vinguandur on kohustuslikud. Vinguandurit on vaja eelkõige eluruumides, milles asub korstnaga ühendatud gaasiseade, aga lisaks võib vingugaas tekkida ka kaminast või ahiküttest. NUBLU on andur, mis tuvastab nii vingu kui ka suitsu. Nii ei pea sa koju kahte erinevat andurit muretsema.

2. NUBLU märkab ohtu enne, kui see sulle ohtlikuks muutub
Laes avastab NUBLU nii suitsu kui ka vingugaasi kõige kiiremini, sest mõlemad on õhust kergemad. NUBLU tunneb nii suitsu kui ka vingugaasi enne, kui need sulle ohtlikuks saavad ja annab sellest G4Sile märku. Juba vingugaasi väikese kontsentratsiooni korral annab NUBLU sellest sulle SMSi teel teada.

3. NUBLU häiretele reageerivad vajadusel ka vabatahtlikud päästekomandod
Lisaks G4Si patrullidele on häiretele valmis reageerima ka vabatahtlikud päästekomandod, tänu millele jõutakse sinuni peaaegu üle terve Eesti (v.a väiksemad Eesti saared).

4. NUBLU kontrollib üle, kas häire on tegelik
Kui G4S saab NUBLUlt häire, siis helistavad juhtimiskeskuse töötajad alati sulle, et veenduda, kas oht on tegelik. Nii ei saa kunagi juhtuda, et sinu juurde saadetakse päästjad, ilma et oleksid sellest teadlik. Seega kui oled pannkoogid ära kõrvetanud ja NUBLU annab häiret, ei torma päästjad kohe kohale, vaid enne helistatakse. Juhul kui sind ei ole võimalik kätte saada, helistab G4S järgmisele kontaktile – nimekirja soovitatakse panna vähemalt kolm inimest, kellega ohusignaali korral ühendust võetakse.

5. NUBLU kaitseb lisaks sinu varale ka nõrgemaid ja pisemaid
Kui sul on kodus lapsed või lemmikloomad, siis kas oled valmis nende eludega riskima? Tavalisest suitsuandurist on kasu vaid siis, kui juhtud ise kodus olema. Sageli tekivad aga põlengud näiteks elektrilühise tagajärjel, ja kui täiskasvanuid kodus ei ole, pole kasu ka tavalisest suitsuandurist. NUBLU aga annab sulle ohust otsekohe teada ning sa saad oma vara ja lähedasi kaitsta.

6. NUBLU on Telia levi abil mobiilselt ühendatud G4Si ööpäevaringsesse valveteenistusse
Sinu käsutuses on Eesti kõige laiaulatuslikum turvapatrullide võrgustik, lisaks teeb G4S koostööd ka vabatahtlike päästekomandodega. NUBLU vajab G4Sile helistamiseks Telia levi. Kui see peaks mingil põhjusel kaduma, juhtub ainult see, et NUBLUl ei ole võimalik G4Sile helistada, suitsu- ja vingugaasi tuvastab NUBLU igal juhul ning hakkab valju häält tegema.

7. NUBLU kontrollib aku ja seadme korrasolekut regulaarselt ise ning vajadusel tellib automaatselt G4Sist uue aku, mis saadetakse sulle tasuta.
Patarei kontrollimine on tülikas ja sageli unustatakse seda teha. NUBLUga tühja patarei pärast muretsema ei pea ja saad olla kindel, et see on alati töövalmis. NUBLU anduri eluiga on seitse aastat. Seade annab ise oma korrasolekust G4Sile teada ja kui see peaks rikki minema, saadetakse uus seade sulle tasuta.

8. NUBLU tellimine ja hooldus on ülilihtne
Telli NUBLU, kruvi seade lakke ja vajuta üks kord testnuppu – ongi kõik!

PS! Kõik, kes septembris Niitväljal golfi mängivad, saavad NUBLU suitsu- ja vinguanduri teenusega LIITUDA TASUTA! Liitumiseks küsi caddiemaster’ilt personaalne sooduskood ja mine lehele nublu.ee.

NUBLU kuutasu on 5,90 €. Tavapärane liitumistasu on 9,90 €, mida sina tasuma ei pea!

Autor ja foto: G4S