Uudised

Heategevuslik golfivõistlus GSK Invitational 2022 kogus Niitvälja noortefondi rekordilised 100 000 eurot!

GSK Invitational ehk Golfisõprade Klubi heategevuslik golfivõistlus tähistas sel aastal oma juubelit, sest võistlus toimus juba kümnendat korda. Laupäeval, 16. juulil toimunud võistlusel osales 156 võistlejat, kes kõik tasusid osalustasu vastavalt oma südametunnistusele. Meil on suur rõõm teatada, et sel aastal kogunes annetusi nii osalustasudest, rajal toimunud erivõistlustelt kui ka oksjonilt kokku veidi üle 100 000 euro! Siirad tänud selle rekordilise toetuse eest meie suurtoetajale Jan Andresoole, kõigile osalejatele ning loomulikult GSK golfivõistluse korraldajatele!

Võistlus toimus traditsiooniliselt 23 rajal (18 rada Park-väljakul ja 5 rada PAR20-väljakul), kokku Par 92. Palju põnevust pakkus 13. rada, kus olid ootel Autospiriti poolt välja pandud hole-in-one’i eriauhinnad –  sõiduautod. Sel korral kahjuks ühelgi mängijal nii palju õnne polnud ning autod jäid omaniketa. Lisaks toimusid heategevuslikud erivõistlused ka radadel 6 ja 18, mida viisid läbi InBank’i, Ferroline Grupp’i ja Wine Republic’u esindajad. Hea ja paremaga kostitasid osalejaid oma telkides ka KAWE, Laam Kinnisvara, Eften Capital, Invego ja Bisly.

Auhinnati iga võistlusklassi kolme paremat. Klassi HCP 0-9,4 parimat löögimängu tulemuse saavutanud mängijat autasustati rändkarikaga, mis jäi hoiule Niitvälja Golfiklubisse. Kuna võistlus oli pikk ning tulemused selgusid alles hilisõhtul, siis võrdsete lõpptulemuste korral selgitati võitja kaarditõmbamise teel. Pro’de võistluse kahte parimat auhinnati rahaliste auhindadega.

GSK Invitational 2022 iga võistlusklassi parimad olid:

Mehed: HCP 0-9,4, HCP löögimäng, valged tiid
I koht – Rasmus Kivila (94 lööki)
II koht – Janno Sild (98 lööki)
III koht – Kristo Kallavus (99 lööki)

Mehed: HCP 9,5-36, HCP löögimäng, kollased tiid
I koht – Raul Kuuskmäe (89 lööki)
II koht – Priit Helm (90 lööki)
III koht – Atso Matsalu (92 lööki)

Naised: HCP 0-36, HCP löögimäng, punased tiid
I koht – Monika Ränd (91 lööki)
II koht – Katrin Kiisa (91 lööki)
III koht – Ulrica Steen (97 lööki)

Pro’d: löögimäng, valged tiid
I koht – Sander Aadusaar (89 lööki)
II koht – Enrico Villo / Priit Jalasto (96 lööki)

Palju õnne kõigile võitjatele!

Niitvälja Golfiklubi Noortefond by GSK kaasabil toetame neid golfareid, kelle fookus on seatud kõrgete sportlike eesmärkide täitmisele. Noortefondi kogutud vahendite arvelt aitame katta noorgolfarite treenimise, võistlemise, golfi mängimise ning varustuse soetamisega seotud kulusid. Lisaks oleme otsustanud fondist toetada alates sellest aastast ka Eesti golfi üleselt, korraldades koostöös Eesti Golfi Liiduga käesoleva aasta Estonian Junior Touri parimatele mängijatele golfilaagri Hispaanias.

Niitvälja Noortefondi toetuspõhimõtetega saad lähemalt tutvuda meie kodulehel.

Täname veelkord GSK liikmeid selle tänuväärse ürituse korraldamise eest! Aitäh Kaarel Sibul, Tõnu Pärna, Mart Saa, Mark Mägi, Raul Kirjanen, Anders Anderson, Laur Lubja,  Jaanus Kosemaa, Aivar Köök, Marko Viirand, Taavi Pihlakas ja Ain Adamson.

Foto: Tiit Tamme. Fotol GSK liikmed.