Uudised

GSK heategevuslik golfivõistlus kogus Niitvälja noortele üle 63 000 euro

GSK Invitational ehk Golfisõprade Klubi heategevuslik golfivõistlus toimus sel aastal üheksandat korda. Laupäeval, 17. juulil toimunud võistlusel osales 162 võistlejat, kes kõik tasusid osalustasu vastavalt oma südametunnistusele. Meil on suur rõõm teatada, et sel aastal kogunes annetusi nii osalustasudest, rajal toimunud erivõistlustelt kui ka oksjonilt kokku üle 63 000 euro! Suured tänud selle rekordilise toetuse eest meie suurtoetajale Jaan Puusaagile, kõigile osalejatele ning loomulikult GSK golfivõistluse korraldajatele!

Võistlus toimus traditsiooniliselt 23 rajal (18 rada Park-väljakul ja 5 rada PAR20-väljakul), kokku Par 92. Palju põnevust pakkus 13. rada, kus olid ootel Autospiriti poolt välja pandud hole-in-one’i eriauhinnad –  4 x sõiduauto FIAT 500. Sel korral kahjuks ühelgi mängijal nii palju õnne polnud ning autod jäid omaniketa. Lisaks toimusid heategevuslikud erivõistlused ka teistel PAR3 radadel, mida viisid läbi InBank’i, Ferroline Grupp’i ja Wine Republic’u esindajad. Hea ja paremaga kostitasid osalejaid oma telkides ka KAWE, Laam Kinnisvara, Eften Capital, Invego ja Bisly.

Auhinnati iga võistlusklassi kolme paremat. Klassi HCP 0-9,4 parimat löögimängu tulemuse saavutanud mängijat autasustati rändkarikaga, mis jäi hoiule Niitvälja Golfiklubisse. Kuna võistlus oli pikk ning tulemused selgusid alles hilisõhtul, siis võrdsete lõpptulemuste korral selgitati võitja kaarditõmbamise teel. Pro’de võistluse kahte parimat auhinnati rahaliste auhindadega.

GSK Invitationali iga võistlusklassi parimad olid:

Mehed: HCP 0-9,4, HCP löögimäng, valged tiid
I koht – Raivo Velsberg (97 lööki)
II koht – Sami Seppänen (97 lööki)
III koht – Aivar Riimets (98 lööki)

Mehed: HCP 9,5-36, HCP löögimäng, kollased tiid
I koht – Raul Niin (81 lööki)
II koht – Jaanus Seppa (90 lööki)
III koht – Taavi Pihlakas (91 lööki)

Naised: HCP 0-36, HCP löögimäng, punased tiid
I koht – Ingrid Jegers (94 lööki)
II koht – Anne Petter (96 lööki)
III koht – Johanna Marie Mägi (97 lööki)

Pro’d: löögimäng, valged tiid
I koht – Cristofer Herman (99 lööki)
II koht – Gert Velsberg (99 lööki)

Erivõistluste parimad:

Pikim avalöök, rada 18
– Mehed HCP 0-9,4: Janno Sild
– Mehed 9,5 – 36: Christopher Pihlakas
– Naised: Johanna Marie Mägi

Lähim lipule, rada 6
– Mehed: Kristjan-Thor Vähi (0,83 m)
– Naised: Marge Linnas (3,92 m)

Palju õnne kõigile võitjatele!

MTÜ Niitvälja Golfiklubi Noortefondi kogunenud annetuste arvelt aitame katta Niitvälja Golfiklubi noorgolfarite treenimise, võistlemise, golfi mängimise ning varustuse soetamisega seotud kulusid. Niitvälja Noortefondi toetuspõhimõtetega saad lähemalt tutvuda meie kodulehel.

Täname veelkord GSK liikmeid selle tänuväärse ürituse korraldamise eest! Aitäh Kaarel Sibul, Tõnu Pärna, Mart Saa, Mark Mägi, Raul Kirjanen, Anders Anderson, Laur Lubja,  Jaanus Kosemaa, Aivar Köök, Marko Viirand, Taavi Pihlakas ja Ain Adamson.

Foto: Mats Soomre, soomre.com