Aut (Reegel 18.2) – Aut (out of bounds) on tähistatud valgete vaiadega ja / või valge joonega ning aiapostidega 4. raja vasakul ääres. Kui aut on korraga tähistatud nii vaiade kui joonega, määrab piiri joon.
Trahviala (Reegel 17) – trahviala on tähistatud kollaste või punaste tähistega ja/või joonega. Kui trahviala on tähistatud nii tähiste kui joonega, määrab piiri joon.
Palli mängimine väljastpoolt vabastuse ala lipujoonel-tagasi vabastuse korral (kohalik reegel E-12) – Lipujoonel-tagasi (back-on-the-line) vabastuse võtmise korral (reeglid 16.1c(2), 17.1d(2), 19.2b või 19.3b) võib mängija täiendava trahvita mängida palli ka juhul, kui see vabastuse alasse kukutamisel veereb vabastuse alast välja ning jääb seisma kuni 1 kepipikkuse kaugusele kohast, kus pall kukutamisel esmalt maad puudutas. Selliselt täiendava trahvita jätkamine on lubatud isegi juhul, kui pall veereb lähtekohast lipule lähemale. Siiski ei ole selliselt täiendava trahvita jätkamine lubatud, kui pall veereb algsest asukohast või trahviala ületamise kohast lipule lähemale.
Teisaldatav tehislik takistus (Reegel 15.2) – suunaviidad, kaugusmärgid (punane 100m, kollane 150m, sinine 200m – kaugused on mõõdetud griini keskele).
Teisaldamatu tehislik takistus (Reegel 16.1) – teed, kaevud, pingid, trahviala tähised, sprinklerite kaaned, radade infotahvlid, pallipesumasinad, tiitähised, 15. raja saare puidust piire, tualetid, toidukiosk 10 raja alguses, reklaambännerid ja – lipud.
Remondiala/mängukeeluala (Reegel 16.1) – A) Remondiala (ground under repair) on tähistatud siniste vaiadega ja/või joonega. Kui remondiala on korraga tähistatud nii vaiade kui joonega, määrab piiri joon. B) Mängukeeluala (no-play zone), kus mängimine on keelatud, on tähistatud sini-valgete vaiadega. C) Mängukeelualad on kõik väljakul asuvad sipelgapesad, lillepeenrad ja puidust peenraäärisega multšialad ning tugiteibaga tähistatud istutatud puud.
Kohalike reeglite rikkumine – rajamängus raja kaotus; löögimängus kaks lööki