Uudised

EY Niitvälja Golf Tuuri finaalvõistlus toimub 30.septembril

Sel hooaja lõpeb meie populaarseim võistlussari EY Niitvälja Golf Tuur 2021 30. septembril peetava finaalvõistlusega. Tegu on täiesti eraldiseisva võistlusega, kus võivad osaleda kõik golfimängijad, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI). Võistluse ühisstart kell 14:00. 

Kokku pääseb viimasele EY Niitvälja Golf Tuuri osavõistlusele ja ühtlasi ka hooaja viimasele tuuri finaalvõistlusele mängima 96 võistlejat. Juhul kui osalemissoove on rohkem kui 96, siis eelistame neid mängijaid, kes on mänginud EY Niitvälja Golf Tuuri hooaja jooksul.

Finaali osavõtutasu: 45 €

Võistlejatel, kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee 59 €. Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli ning võistlusjärgset toitlustust. Osavõtutasu 45 eurot saab maksta caddiemaster’isse või AS Eesti Golfikeskuse pangaarvele IBAN: EE901010002019833007 (SEB), selgituseks märkida võistleja nimi ja “EY Finaal”.

Võistlusklassid:

Viis võistlusklassi WHS HCPI alusel, individuaalne arvestus:

  1. Mehed: HCPI 0 – 18,4 HCP löögimäng, kollased tiid
  2. Mehed: HCPI 18,5 – 36 punktimäng, kollased tiid
  3. Naised: HCPI 0 – 36 punktimäng, punasted tiid
  4. Meesseeniorid: HCPI 0 – 36 HCP löögimäng, kollased tiid

Kui võistlusklassis on vähem kui 6 osalejat, siis on komiteel õigus võistlusklassid liita

Erivõistlused:

  • Lähim lipule 2. rajal, naised ja mehed eraldi arvestuses.
  • Pikim avalöök 18. rajal, naised ja mehed eraldi arvestuses

Autasustamine:

Autasustatakse viimase osavõistluse ja edetabeli iga võistlusklassi võitjat ja runner-up’i ning erivõistluste võitjaid. Lisaks loositakse välja auhindu finaalvõistluse osavõtjate vahel. Auhinnalauda toetab EY Eesti.

Registreerimine:

Viimasele osavõistlusele registreerimise tähtaeg on 29.09.2021 kell 10:00. Juhul kui loobutakse võistlusel osalemisest peale registreerimise tähtaaega, kohustub võistleja maksma osavõtutasu täissummas. Tutvu võistlusjuhendiga ning pane end võistlusele kirja!