Uudised

XXIX Eesti löögimängu meistrid on Markus Varjun ja Anete Liis Adul

05.-07.08.2022 toimusid Pärnu Bay Golf Linksis XXIX Eesti löögimängu meistrivõistlused golfis. Kolme päeva tulemusena krooniti esmakordselt Eesti meistriks meie enda tänavune klubi meister Markus Varjun ning naistest Anete Liis Adul (Estonian Golf & Country Club). Niitvälja Golfiklubi liikmetest said medalid kaela ka Carl Hellat ja Liis Kuuli!

Markus Varjunile tõi Eesti meistrivõistluste kulla tulemus -12 (65, 72, 67), samuti püstitas ta sellega uue Eesti meistrivõistluste rekordi.  Temast kolme löögiga jäi maha, teise päeva liider ja klubikaaslane, Carl Hellat (69, 66, 72). Kolmas koht läks tulemusega -2 Joonas Turbale (Reval Golf Club).

Naiste klassis võitis teist korda kuldmedali Anete Liis Adul (Estonian Golf & Country Club) tulemusega +3 (72, 73, 74) ja hõbemedal läks sel korral Elizaveta Sofia Reemetile  +7 (77, 73, 73). Niitvälja naisi esindas medalivääriliselt tiitlikaitsja ja Niitvälja Golfiklubi meister Liis Kuuli, kelle tänavune tulemus +27 (84, 81, 78) tõi pronksi. Samuti võitis ta parima mid-amatööri auhinna.

Suured õnnesoovid medaliomanikele ning samuti tervitused kõigile teistele Niitvälja Golfiklubi liikmetele, kes võistlusel osalesid!

Vaata meistrivõistluste kokkuvõtet ja tulemusi siin.

Fotod: Joosep Martinson, Eesti Golfi Liit