Uudised

XXI Niitvälja Golfiklubi meistrid on selgunud!

10.-11. augustil toimusid XXI Niitvälja Golfiklubi Meistrivõistlused. Kahepäevasel löögimänguvõistlusel osales kokku 116 klubiliiget, üheksas erinevas võistlusklassis.

Võistluse esimesel päeval tegid kõige parema soorituse meestest Marten Palm ja Markus Varjun, kes jagasid päeva lõppedes esimest kohta tulemusega 71 lööki. Teisel päeval tuli osalejatel võistelda lisaks konkurentidele ka kehvade ilmaoludega. Lõpptulemusena võitis meeste klassi esikoha Markus Varjun (145 lööki, +1), seljatades oma enda venna Mattias Varjuni play-off’is. Eelmise aasta klubi meister Marten Palm pidi sel korral leppima kolmanda kohaga (tulemusega 150 lööki, +6). Naiste parim oli mõlemal päeval Annika Koitmaa, lõpetades võistluse tulemusega 152 lööki (+8). Teine koht läks naiste klassis Kristel Ullale (177 lööki, +33)  ning kolmas Liis Kuulile (179 lööki, +35).

Mid-amatööride meeste klassis võitlesid esikoha eest Taavi Viirpalu ja Gert Holland, kes mõlemad lõpetasid teise päeva tulemusega 156 lööki (+12). Play-off’id selgitasid võitja, kelleks sai Taavi Viirpalu. Kolmas auhinnaline koht läks Rainer Bobergile, tulemusega 162 lööki (+18). Mid-amatööride naiste klassis hoidis esikohta mõlemal päeval Kristel Ulla, mängides välja lõpptulemuse 177 lööki (+33). Auväärilisele teisele kohale tuli Margit Sunni (196 lööki, +52) ning kolmandale Kristel Reimo (202 lööki, +58).

Seenioride klassides teine päev esikohtades muudatusi ei toonud, kõik esimese päeva võidukalt lõpetanud, kaitsesid oma kohta edukalt ka teisel päeval. Meesseenioride 50+ klassi võitjaks tuli Marko Palm (tulemusega 160 lööki, +16), teine koht Hanno Strazds (167 lööki, +23) ning napp kolmas koht läks sama tulemusega Raivo Velsbergile (167 lööki, +23). Naisseenioride 50+ klassis võidutses Marika Makstin (193 lööki, +49), temale järgnesid ühe löögiga naiskapten ja eelmise aasta meister Ulvi Ingver ning Karin Mängel (mõlemal tulemus 194 lööki, +50).

Meesseenioride 65+ klassi esikoht läks Carl Oravale, kes mängis välja tulemuse 176  lööki (+32). Teise auväärilise kohta sai  Mati Hiis (179 lööki, +35) ning kolmanda Enn Einla (185 lööki, +41). Naiste 60+ klassis võidutses Küllike Varik, lõpetades võistluse tulemusega 180 lööki (+36). Tema järel teisel kohal, eelmise aasta meister, Anne Petter (185 lööki, +41) ning kolmandal Kai Thornbech (189 lööki, +45).

Juunioride võistlusklassis kvalifitseerus teisel päeval lõpptulemusele vaid kaks võistlejat, mistõttu anti välja kaks auhinnalist kohta. Esikoha saavutas eelmise aasta juunioride meister Ra Seppel (153 lööki, +9) ning teiseks kukkus esimese päeva liidrina lõpetanud Karl Kreevs, tulemusega 155  lööki (+11).

Palju õnne võitjatele ja suured tänud kõigile osalejatele ning meie vabatahtlikele!

Kõikide võistlustulemustega saab tutvuda siin.

Samuti soovime tänada meie võistluse toetajaid: D’DIFFERENCE, Hestia Hotel Laulasmaa Spa, Rocca al Mare Tennisekeskus, Saku Õlletehas ja Orkla Eesti AS. Aitäh!

Fotod: Mats Soomre, soomre.com.