Uudised

Võtsime kasutusele uue tiiaja broneerimissüsteemi

Head mängijad!

Sellest hooajast on Niitvälja Golfis kasutusel uus tiiaja broneerimissüsteem Chronogolf by Lightspeed. Süsteem ise on Eesti mängijatele juba varasemalt tuttav, kuna seda kasutavad ka mitmed teised Eesti väljakud. Niisiis loodame, et üleminek uuele süsteemile on kerge ja sujuv.

Broneerimissüsteemi sisenemine käib endiselt veebi avalehel olevale “Broneeri aeg” nupule vajutades. Selle kaudu jõuad tiiaja broneerimise sisulehele. Sellelt lehelt leiad nii pop-up nupu “Book a Tee-Time, mille kaudu saad minna tiiaega broneerima, kui ka juhendi, mis Sind aja broneerimisel abistab.

Niitvälja mänguõiguse tasunud mängijatele ja aktsionäridele on süsteemis konto juba loodud. Esmakordsel kasutamisel tuleb mängijal konto aktiveerida. Lähiajal peaks kõigile Niitvälja mänguõigusega mängijatele jõudma postkasti e-kiri juhistega konto aktiveerimiseks. Juhul kui konto aktiveerimise kiri ei ole Sinuni jõudnud, siis saad Sa oma konto kiirelt ja kergelt ka ise aktiveerida. Külalismängijad saavad omale konto luua ise tiiaega broneerides.

Uue süsteemi tiiaja broneerimise juhised leiad siit.

Tuletame veelkord meelde ka põhilisemad tiiaja broneerimise reeglid:

  • Niitvälja mänguõigusega mängijad saavad tiiaegu broneerida kuni 7 päeva ette.
  • Iga mängija on kohustatud vajadusel tühistama broneeringu hiljemalt 24h enne tiiaja algust või teavitama sellest kirjalikult esimesel võimalusel caddiemasterit. Kohale mitteilmumisel, või kui broneering tühistatakse vähem kui 24h enne mänguaega, tuleb tasuda 100% green fee maksumusest.
  • Mängija on kohustatud teavitama Niitvälja Golfi kõigist broneeringu muudatustest (nt mängukaaslase nime muudatus).
  • Juhul kui mänguaeg on broneeritud vähem kui 4-liikmelisele grupile, on caddiemasteril õigus samale ajale lisada teisi mängijaid ning samuti on caddiemasteril õigus mängijaid kokku tõsta ühte gruppi. Caddiemaster teavitab mängijaid juhul, kui tiiaeg on tõstetud varasemaks või rohkem kui 16 minutit hilisemaks.

Küsimuste tekkimisel võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega +372 678 0454, info@niitvaljagolf.ee.

Edukat uut golfihooaega!