Uudised

Uus hooaeg toob T19 Restosse uue peakoka

Niitvälja Golfi 2023. hooaeg toob klubimaja restorani uue peakoka – Maia Smõslova. Maia on töötanud kokana 25 aastat, ligi kaheksa aastat Imre Kose parema käena ning juba 10 aastat on ta Kalamajas, kohvik Sesooni ja Sesoon Cateringi kaasomanik ja peakokk. Lisaks on Maia andnud välja kokaraamatu “Värvid toidus”, mis võitis Aasta kokaraamat 2014 tiitli. Maia toiduvalmistamist kirjeldab kindlasti mängulisus, värvide rohkus, puhtad ja värsked toorained.

Lisaks restorani uuele peakokale, on meil tulemas veel teisigi üllatusi. Klubimaja fuajeesse lisandub uuel hooajal iseteeninduskassa, et varahommikused ja hilisõhtused mängijad saaksid ka väikest kehakinnitust ning sooja jooki. Peale selle, pakub T19 Resto sellest aastast kaasaostmiseks erinevaid maitsvaid tooted, nagu supipõhjad, käsitööleivad, pesto, erinevad kastmed ja palju muud põnevat. Kindlasti leiab ka midagi magusat.

Niisiis tasub kindlasti tulla uue hooaja alguses restorani uudistama! T19 Resto avame 30. aprillil. Iseteeninduskassad nii klubimajas kui rajakohvikus plaanime avada samaaegselt Park-väljakuga. Jälgi meie veebi avalehte, kus teavitame jooksvalt lahtiolekuaegadest ning tutvu ka selle hooaja menüüga!

PS! Meie külaliste lemmik särasilm Silva juba ootab uut hooaega ja on teie jaoks endiselt olemas.

Foto: Tiina Kirss