Uudised

Uuendused Niitvälja Golfi väljakutel

Oleme sel sügis-talvisel perioodil taas väljakutel väikseid uuendusi teinud. Enamus radu on saanud uued üleminekuteed. Väljaku alumine parkla ja olulise liiklusega teed Park-väljakul on saanud asfaltkatte. Väljakule on rajatud kaks suuremat multšiala (7. ja 17. raja vahel ja 10. raja vasakul metsas ca 60 meetrit griinist) ning nii Park-väljakule kui klubihoone ümbrusesse oleme rajanud veel mitmeid multšisaari.

Multšialal mängitakse palli nii nagu tavaliselt (mingeid erireegleid ei ole). Multšisaared on vastavalt meie väljaku kohalikele reeglitele kuulutatud mängukeelualaks. Kui mängija pall on mängukeelu ala sees või puudutab seda või mängukeelu ala füüsiliselt takistab mängija planeeritavat löögiasendit või planeeritavat svingi, siis mängija peab võtma trahvita vabastuse. Mängukeelualadeks on ka väljakul asuvad sipelgapesad ja lillepeenrad.

Multšiala 7. ja 17. raja vahel (mängid palli nii nagu see on).

Multšisaar 11. raja tiiala kõrval (kohustus võtta trahvita vabastus).

Klubihoone esine range on saanud löögimattide asemele suure kunstmurukattega löögiala. Erinevalt löögimattidest on kunstmurukate vastupidavam ja sellelt on parem golfilööke harjutada. Kunstmuru sisse saab torgata tii, kui on soov tiilt palli lüüa. Mark Suursalu lühike kommentaar peale testimist: “Üllatavalt hea!“.

Oleme uueks hooajaks renoveerinud ja korrastanud ka palju bunkreid. PAR20-väljakul on kõik bunkrid saanud täisrenoveerimise.

Kokkuvõtteks võime julgelt öelda, et meie väljakud on selleks hooajaks taas väga heas korras. Nüüd ootame vaid palju päikest ja plusskraade, et seda kõike teiega jagada!