Uudised

Tulemas on hooaja magusaim võistlus – Orkla Eesti Cup 2022

Selle hooaja kõige magusam võistlus – Orkla Eesti Cup 2022 toimub juba sel laupäeval, 6. augustil! Tegemist on kahe võistlusega, kahel erineval väljakul. 

PARK-VÄLJAKU VÕISTLUS

Võistlusklassid WHS HCPI alusel:

  • Mehed HCPI 0-18 HCP löögimäng, kollased tiid
  • Mehed HCPI 18,1-36 Stableford punktimäng, kollased tiid
  • Naised HCPI 0-36 Stableford punktimäng, punased tiid

Erivõistlused:

  • Rada 18 – Orkla pikim avalöök, mehed/naised eraldi arvestuses
  • Rada 11 – Lähim lipule, mehed/naised eraldi arvestuses
  • Rada 15 – Kalev birdie, kõikidele mängijatele üllatus
  • Rada 6 – Põltsamaa Hole-in-One, HIO saab eriauhinna

Osavõtutasu: 45 €
Niitvälja Golfi 2022 hooajalist mänguõigust mitteomavatele mängijatele lisandub võistlustasule green fee vastavalt hinnakirjale. Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli, auhindu ning võistlusjärgset toitlustamist. Osavõtutasu palume kanda AS Eesti Golfikeskus pangakontole EE901010002019833007 või maksta caddiemaster’ile.

Autasustamine:
Autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat, parimat scratch tulemust ühises arvestuses, best Orkla player ning erivõistluste võitjaid.

PAR20-VÄLJAKU VÕISTLUS

Orkla Eesti kutsub kõiki alustavaid golfimängijaid osalema võistlusel Orkla Eesti Cup 2022, mis toimub 6. augustil kell 10:30 PAR20-väljakul. Võistlusel osalemise eelduseks on Rohelise Alguse kursuse läbimine. Aktiivne HCP ega klubisse kuulumine ei ole nõutud. Kui Sul ei ole oma golfivarustust, aitame selle leida. See võistlus on sobiv ka esimese võistluskogemuse saamiseks. Tule julgelt osalema – võistlusel osalemine aitab leida uusi golfisõpru, kogeda põnevust võistlemisel ning ühtlasi arendada oma golfimängu oskusi. Maksimaalne osalejate arv on 24.

Võistlusklassid:
Mehed/Naised: HCP 37-54 – Löögimäng, punased tiid

PS! Mängutempo hoidmiseks on igal rajal ette antud maksimum löökide arv: Par 3-max 9 lööki, Par 4-max 10 lööki ja Par 5-max 12 lööki. Kui maksimum löökide arv on täis, tuleb pall üles võtta, tulemuskaardile läheb kirja maksimum löökide arv ning mängija suundub järgmisele rajale.

Erivõistlused:

  • Rada 2 – Lähim lipule, naised/mehed eraldi arvestuses.
  • Rada 5 – Pikim avalöök, eraldi arvestuses.

PAR20 võistluse osavõtutasu: 30 €
Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golf hooajaline mänguõigus või kandidaatliikme staatus, tuleb lisaks maksta Par20-väljaku green fee.

Autasustamine:
Autasustatakse kolme parimat ja erivõistluste võitjaid.

Lisainfo ja registreerimine kuni 4. august kell 23:55:
Park-väljaku võistlus
PAR20-väljaku algajate võistlus

NB! Tuletame kõigile võistlejatele meelde, et seoses samal ajal toimuva Ironman Tallinn võistlusega on piiratud parkimist ja autoliiklust nii Tallinnas kui Harjumaa teedel. Palume tutvuda Ironman Tallinn  liikluskorraldusega  ning tulla Niitväljale kohale varakult.

Magusate kohtumisteni!