Uudised

Veel üks võimalus sel hooajal võistelda!

Seoses soojade ilmaoludega, oleme otsustanud korraldada sel hooajal veel ühe golfivõistluse – Movember 2019. Tegemist on individuaalse punktimänguga, mehed ja naised eraldi arvestuses.

Võistluse aeg: laupäev, 23. november 2019. Sõltuvalt osalejate arvust kas ühisstart kell 11:00 või stardid 1. ja 10. tiilt või järjestikused stardid 1. tiilt. Osaleda võivad kõik golfimängijad, kellel on aktiivne händikäp. Maksimaalne osalejate arv 96.

Osavõtutasu: 25 €
Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee. Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli, auhindu ning võistlusjärgset kerget toitlustamist.

Võistluse ajakava:
Alates 10:00 võistlejate registreerimine, range on avatud
11:00 ühisstart Park-väljakul
15:00 soe supp klubihoones, saun
15:40 autasustamine

Tutvu võistlusjuhendiga ning pane end kiirelt kirja! Lisaküsimused on teretulnud info@niitvaljagolf.ee või telefonil +372 678 0454.

PS! Juhul kui õhutemperatuur langeb miinuskraadidesse, siis jääb võistlus ära. Anname sellest teada võistlusele eelneva päeva õhtul läbi Niitvälja Golfi kodulehe ja Facebook’i. Samuti saadame registreerunutele läbi Golfboxi e-kirja.