Uudised

Tule Niitvälja Golfi koostööpartneriks

Olles Baltikumi vanim golfiväljak, oleme olnud teerajajaks Eesti golfi arendamisel. Panustame järjepidevalt väljakute kvaliteeti, püüame tagada võimalikult pika golfihooaja ning pakume golfiteenuseid igal tasemel ja eri huvidega mängijatele.  Golfiväljakul on oluline üksteist austada, suhtuda teistesse mängijatesse sõbralikult ning olla eeskujuks noorematele  (järgides golfireegleid ja etiketti). Neid samu reegleid järgime ka oma partnersuhetes. 

Seoses uue hooaja algusega ootame meiega liituma uusi ettevõtteid, kes hindavad samu väärtuseid ning soovivad oma tooteid ja/või teenuseid läbi meie keskuse turundusväljundite golfimängijatele tutvustada.

Väärtused, mida koostööpartneritele pakume:

  • Brändi tuntuse tõstmine
  • Teie teenuste ja toodete tutvustamine
  • Kliendiürituste korraldamine
  • Uute kliendisuhete loomine
  • Personali motivatsioonipaketid (tasuta golfiteenused)

Brändi nähtavust ja toodete/teenuste tutvustamist pakume partneritele läbi rajapartnerluse ja võistluste sponsorluse. Iga koostöö on erinev ning lähtub partneri soovidest ja vajadustest.

Niisiis juhul kui Sinu ettevõttel võiks olla huvi end meie kaudu turundada ning seeläbi ka golfi toetada, siis palun anna endast märku e-postile mailiis@niitvaljagolf.ee.