Uudised

Tule liitu meie tiimiga!

Tule tööle Niitvälja Golfi ja saa osa erakordsest suvest Eesti golfi kodus! Otsime oma meeskonda uusi caddiemaster’eid, marssaleid ja greenkeeper‘eid. Meie peamine ootus Sinule on see, et Sul oleks tahe teha tööd hästi. Väljaõppe anname kohapeal.

Caddiemaster’ina oled Sa esimene naeratav sõber, keda meie külaline klubimajja sisenedes kohtab. Sa lööd kaasa võistluste ja demoürituste korralduses, oled heaks teejuhiks meie klientidele Pro Shopis sobivate toodete väljavalimisel ning haldad vabas õhus golfiväljaku igapäevaelu.

Vaata caddiemaster’i töökuulutust lähemalt siit.

Marssalina oled meie saadikuks golfiväljakul. Sinu töö on hallata vabas õhus golfiväljaku igapäevaelu ja jälgida, et mängijad käituksid väljakul vastavalt kehtestatud reeglitele. Hoolitsed selle eest, et mängijatel oleks golfiväljakul turvaline ning kõik nende küsimused saaksid kiirelt lahendatud. Panustad golfiväljaku korrasolekusse ning lööd kaasa võistluste ja demoürituste korralduses.

Vaata marssali töökuulutust lähemalt siit.

Iga golfimängija jaoks on ühe golfiväljaku juures kõige olulisem väljaku kvaliteet, milles Niitvälja Golf tahab olla kindlasti parim. Greenkeeper’ina ehk väljaku hooldajana on Sinu igapäevatööks hoolitseda meie väljaku kvaliteedi eest, kasutades selleks erinevat haljastus- ja hooldustehnikat.

Vaata greenkeeper’i töökuulutust lähemalt siit.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV’d hiljemalt 15. veebruariks e-posti aadressile veronika@niitvaljagolf.ee (caddiemaster ja marssal) või kristel@niitvaljagolf.ee (greenkeeper).