Uudised

Tule Green Cardi kursusele!

Meil on rõõm teatada, et alustame Green Cardi kursustega 15. maist 2020! Hooaja algus on parim aeg golfikursuse soetamiseks, sest nii on Sul piisavalt aega suvel golfimängu harjutada ning lisaks on Sulle garanteeritud ka parim hind! 

Golfimänguga alustades, tuleb kõigepealt läbida Green Cardi kursus. Kursuse kolmel päeval tutvutakse väljaku ja varustusega, õpitakse golfi põhilööke, saadakse ülevaade reeglitest ja etiketist ning koolitus lõpetatakse PAR20-väljakul meeleoluka mänguringiga.

Hetkel on meil alustajatele SOODUSPAKKUMINE: meie kõige populaarsem golfipakett ROHELINE ALGUS on 25% soodsama hinnaga ehk 109 eurot! Paketti kuulub nii Green Cardi kursus, Green Cardi jätkukursus kui ka kaks kuud tasuta golfimängu koos varustusega. See on vaieldamatult soodsaim viis golfiga alustamiseks! Tutvu Rohelise Alguse paketiga lähemalt siin ning juhul kui soovid veenduda, et just Niitvälja Golf on Sulle parim koht alustamiseks, siis vaata siia.

MILLAL ALUSTAJATE GOLFIKURSUSED TOIMUVAD?

Kolmepäevased Green Cardi kursused toimuvad perioodil mai-september, igal nädalavahetusel:

  • reedel kell 17:00-20:00;
  • laupäeval kell 10:00-13:00;
  • pühapäeval kell 10:00-14:30.

Vali endale sobiv nädalavahetus alustamiseks ja registreeri end kursusele. Peale Green Cardi kursuse läbimist on võimalus osaleda viiel jätkukursuse treeningul (neljal swing’i ja ühel lähimängu treeningul).  Kursuste tunniplaaniga saad tutvuda siin.

KUIDAS GOLFIKURSUSELE REGISTREERUDA? 

Kursustele registreerumine käib telefoni või e-posti teel. Vali välja omale sobiv kursuse toimumisaeg ning helista numbril 678 0454 või saada e-kiri info@niitvaljagolf.ee.  Green Cardi kursusele registreerudes, saadame Sulle pakkumise, mis kehtib kaks nädalat. Niipea kui makse on laekunud, kinnitame ka Sinu koha kursusel.

Juhul kui sul on olemas alustajate golfipaketi Roheline Algus kinkekaart, siis palun anna ka sellest meile registreerudes koheselt teada, lisades kinkekaardi number.

Tutvu kindlasti ka meie alustajate lehega, kust leiab lisainfot kursuste kohta ning saab lähemalt tutvuda ka Niitvälja Golfiga.

Telli sooduspakkumine

PS. Vastavalt eriolukorra reeglitele, toimuvad Green Cardi kolmepäevased kursused Niitväljal täielikult vabas õhus, kuni 10-liikmelistes gruppides ning järgides kahemeetrist distantsi.