Uudised

Taasiseseisvumispäeva SOODUSPAKKUMISED

Tänast taasiseseisvumispäeva tuleb golfiga tähistada! Selleks puhuks on meil kõigile Niitvälja sõpradele mitu head pakkumist.

Kõik Niitvälja mängijad, kes omavad sel hooajal mänguõigust, saavad 20. augustil laadida oma range’i pallide magnetkiibile TASUTA 5 x 25 harjutuspalli. Juhul kui Sul veel kiipi pole, siis anname ka selle Sulle -50% soodsama hinnaga ehk 5 euroga. Tule harjutama!

Kui oled alles alustaja, kes on sel hooajal läbinud Green Cardi kursuse ning pole veel suutnud otsustada, mis golfimängust edasi saab, siis Sulle on meil täna väga hea uudis. Pakume kõigile alustaja golfaritele 2020. hooaja alustajapaketti nüüd 690 euroga (tavahind 890 €)! Pakkumise teeb veelgi magusamaks fakt, et mängima saad hakata kohe praegu. Tutvu alustajapaketiga Roheline Rada lähemalt siin.

Meil on sooduspakkumine ka meie lojaalsetele green fee mängijatele. Tule nüüd Niitväljale harjutama, sest pakume Sulle väga soodsat green fee paketti – 3 x Park-väljaku green fee kõigest 129 euro eest! Antud pakett sisaldab kolme nimelist green fee’d (Park-väljak, 18 rada). Iga green fee voucheriga kaasneb ka võimalus kasutada tasuta golfikäru ning korvi harjutuspalle (25 tk). Loe paketi kohta lähemalt siit.

Juhul kui Sa käesoleval aastal ühtki Niitvälja mänguõigust ega paketti ei omanud, aga sooviksid kindlasti järgmisel hooajal aktiivselt Niitväljal mängida, siis Sulle pakume täna meie 2020. aasta mänguõigusi ja pakette väga soodsatel tingimustel. Soeta järgmiseks aastaks mänguõigus ning saad mängima hakata juba praegu. Antud pakkumine kehtib mänguõigustele/ pakettidele: Esimese hooaja pakett, Paindlik pakett, Park-väljaku rentija mänguõigus ning Hooajapakett.  Loe pakkumise kohta lisa siit.

Kuidas sooduspakett soetada?

Mänguõiguse või green fee paketi soetamiseks palume tasu kanda SA Niitvälja Golfikeskuse kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida mänguõiguse/ paketi kasutaja nime ja toote nimetuse, mille eest tasutakse (nt Park-väljaku rentija mänguõigus või GF pakett vm).

Kui soovid mänguõiguse eest tasuda järelmaksuga, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@niitvaljagolf.ee. NB! Järelmaksuga tasumisel kallineb mänguõiguse hind 30 euro võrra. Kui oled AS Eesti Golfikeskus aktsionär või kui ühest leibkonnast soetatakse kaks või enam mänguõigust siis 30€ juurde ei lisandu.

Küsimuste korral kirjuta meile info@niitvaljagolf.ee.

??Rõõmsat taasiseseisvumispäeva!??

Foto: Mats Soomre, soomre.com