Uudised

Suvelõpu SOODUSPAKKUMISED!

Taasiseseisvumispäeva tuleb golfiga tähistada! Selleks puhuks on meil Sulle mitu sooduspakkumist. Kogenud golfaritele, kes hetkel Niitväljal mänguõigust ei oma, pakume väga soodsat green fee paketti ning mänguõiguse eripakkumist. Super soodne pakkumine on meil ka alustajatele, kellele mõeldud Alustajapakett maksab nüüd vaid 690 eurot!

3 x PARK-VÄLJAKU GREEN FEE  SOODUSHINNAGA 129 €

Viimane suvekuu on käes ning paras aeg veel maksimaalselt oma golfioskusi proovile panna ning mängu nautida. Green fee pakett sisaldab kolme nimelist Park-väljaku 18 raja green fee voucherit, millega saab mängida 2020. aasta lõpuni. 

PS! Pakkumine on nimeline, mis tähendab, et soodushinnaga green fee’d seotakse ühe mängijaga. Teistele mängijatele seda green fee’d edasi anda ega kinkida ei saa. Küll aga lubame me voucherit poolitada, ehk mängida saab ka 2 x 9 rada.

Green fee paketi soetamiseks palun saada meie e-postile info@niitvaljagolf.ee green fee paketi omaniku andmed (nimi, telefon, e-posti aadress, sünnipäev ja hcp). Nii saame nimelised green fee voucherid ära vormistada ning panna Sind caddiemasterisse ootama.

Paketi eest võid tasuda kas caddiemasteris kohapeal või ülekandega. Ülekannet summas 129 €  ootame SA Niitvälja Golfikeskuse kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida “GF PAKETT” ja green fee’de kasutaja nime.

Antud pakkumine kehtib soetamiseks kuni 31. august 2020. 

ALUSTAJAPAKETT ROHELINE RADA SOODUSHINNAGA 690 €

Soeta 2021. aasta hooajaks alustajapakett ning saad selle hooaja lõpuni tasuta mängida! See sooduspakkumine on mõeldud Sulle, kes Sa soovid golfimänguga algust teha. Hetkel ei oma tähtsust, kas Sa oled juba meie Green Cardi kursusel ja jätkutreeningutel käinud või mitte, sest antud pakkumine on igal juhul alustajale parim ja soodsaim! Alustajapakett sisaldab golfi algkursust, jätkutreeninguid, mentorlust ja loomulikult rohkelt golfimängu meie mõlemal väljakul.

Alustajapakett sisaldab:

  • Green Cardi kursust + Green Cardi jätkukursust (juhul kui alustaja pole neid veel läbinud)
  • Piiramatut mänguõigust Park- ja PAR20-väljakul
  • Piiramatut harjutusväljakute kasutust hooajal
  • 1 tasuta mänguring mentoriga (Park-väljakul, 9 rada)
  • 8 hooajaks ettevalmistavat treeningut (talv-kevad 2021)
  • Üks korv tasuta harjutuspalle ühe päeva kohta, 12 kuu jooksul
  • Tasuta varustuse laenutust, 3 esimest kuud
  • Soodustusi Niitvälja Pro Shopis
  • Niitvälja Golfiklubi kandidaatliikme staatust (sh HCP arvestus)
  • Aktsiarenti Niitvälja Golfilt

Alustajapaketi soetamiseks palume tasu kanda SA Niitvälja Golfikeskuse kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida paketi kasutaja nime ja tootenimetuse “Alustajapakett Roheline Rada”.

Kui soovid paketi eest tasuda järelmaksuga, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@niitvaljagolf.ee. NB! Järelmaksuga tasumisel kallineb paketi hind 30 euro võrra. Kui oled AS Eesti Golfikeskus aktsionär või kui ühest leibkonnast soetatakse kaks või enam mänguõigust siis 30€ juurde ei lisandu.

PS! Alustajapaketti saab soetada ka kohe kaheks aastaks. Sellisel juhul on kogu paketi hind 1290 € ehk 645 € aastas ning paketi kehtivuseks on 2022. aasta.

Antud pakkumine kehtib soetamiseks kuni 31. oktoober 2020. 

OSTES 2021. AASTA MÄNGUÕIGUSE NÜÜD, SAAD SELLE AASTA LÕPUNI TASUTA MÄNGIDA!

Alusta järgmist golfihooaega Niitväljal! Ostes järgmise hooaja mänguõiguse nüüd, saad selle hooaja lõpuni tasuta mängida! See sooduspakkumine on mõeldud aktiivsetele golfaritele, kes käesoleval aastal ei omanud Niitväljal ühtki mänguõigust ega paketti. Tule 2021. aasta hooajaks Niitvälja mängijaks ning kasuta meie mängija hüvesid juba sel hooajal!

Sooduspakkumine kehtib järgmistele mänguõigustele ja pakettidele:

ESIMESE HOOAJA PAKETT 690 €  – Sulle, kes Sa pole varem Niitväljal ühtki mänguõigust ega paketti omanud.

PAINDLIK PAKETT 590 € – Sulle, kes Sa oled valmis mängima golfi limiteeritud kellaaegadel.

PARK-VÄLJAKU MÄNGUÕIGUS RENTIJALE 890 € – Sulle, kes Sa oled aktiivne golfimängija ja omad Niitväljal kontakte, kellelt aktsia rentida.

HOOAJAPAKETT 1100 € – Sulle, kes Sa oled aktiivne golfimängija, aga ei soovi aktsiat osta ega rentida.

Mänguõiguse soetamiseks palume tasu kanda SA Niitvälja Golfikeskuse kontole IBAN: EE691010220200134229. Selgituses palume ära märkida mänguõiguse kasutaja nime ja toote nimetuse, mille eest tasutakse (nt Park-väljaku mänguõigus, hooajapakett jne).

Kui soovid paketi eest tasuda järelmaksuga, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@niitvaljagolf.ee. NB! Järelmaksuga tasumisel kallineb paketi hind 30 euro võrra. Kui oled AS Eesti Golfikeskus aktsionär või kui ühest leibkonnast soetatakse kaks või enam mänguõigust siis 30€ juurde ei lisandu.

Antud pakkumine kehtib soetamiseks kuni 31. oktoober 2020.