Uudised

Sooduspiletid Eesti Ekspressi konverentsile “Julgus teha teisiti”

18. aprillil 2019 korraldab Eesti Ekspress Alexela kontserdimajas täiesti teistmoodi ingliskeelse ärikonverentsi, mille läbiv teema on „Julgus teha teisiti”.

Kõnelejate seas astuvad üles maailma tipud, kes toovad külastajateni tõeliselt inspireerivad isiklikud kogemused ja praktilised soovitused, mis aitavad 2019. aastal paremaid investeerimis-, turundus- ja juhtimisotsuseid teha. Kavas ei ole mitte ainult üks tipptegija, vaid kõik on oma ala tipud, kes teevad Keynote ettekanded ja räägivad sisuliselt. See eristabki Eesti Ekspressi konverentsi kõikidest teistest konverentsidest Eestis või isegi Baltikumis.

Saa uusi ideid ja inspiratsiooni! Niitvälja Golfi mängijatele on konverentsi pääse soodushinnaga 385 € + km (tavahind alates 549 € + km).

Kingitusena saad kaasa Ekspress Meedia Kogupaketi aasta tellimuse (väärtus 119.88 €). Kogupakett sisaldab ligipääsu kogu Ekspress Meedia tasulisele sisule. Sisaldab 4 digiajalehte (Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, laupäevaleht LP ja Maaleht) ja 7 digiajakirja (Kroonika, Anne ja Stiil, Eesti Naine, Pere ja Kodu, Tervis Pluss, Maakodu, Oma Maitse).

Soodushinnaga pileti saad soetada endale siit.

Rohkem infot konverentsist: www.ekspress.ee/konverents

Lisaküsimuste korral pöörduge: karin.lillemaa@ekspressmeedia.ee