Uudised

Sõbrannad by Mammograaf sari lõpetas oma seitsmenda hooaja

10. oktoobril lõpetas oma seitsmenda hooaja Sõbrannad by Mammograaf sari, mis koosnes ka sellel hooajal kuuest meeleolukast osavõistlusest ja millest võttis osa üle 90 naise. Sarja suurim väärtus on võimalus suhelda heade tuttavatega, tutvuda uute huvitavate inimestega ning kogeda väga erinevaid ja põnevaid mänguvorme. Tänu sarjale lisandub igal aastal meie ridadesse kümneid uusi naisgolfareid.

Kõige populaarsemaks osutus sellel hooaja osavõistlus „Maasikad niidul“,  kus peeti arvestust nii võistkondlikult kui ka individuaalselt. Väga pika traditsiooniga stiilivõistlus kandis seekord nime „Las lehvib sini-must-valge“. Hoolimata selle suve kõige kehvemast ilmast, osales stiilivõistlusel rekordarv osalejaid (50).

Meeleolukal sarja lõpuüritusel Parrot MiniBar’is  jagati auhindu kogu sarja kokkuvõttes erinevate võistlusklasside parimatele. Lisaks maitseelamustele ja naiste meeleolukatele juttudele, andis õhtule maagiat juurde mustkunstnik Richard Samarüütel. Lõpuõhtu fotojäädvustustega saab tutvuda meie Facebooki lehel.

Palju õnne Sõbrannad by Mammograaf edetabeli parimad:

HCP 0-18,4      Võitja Küllike Varik (187 p); II Ulvi Ingver (172 p); III Margit Sunni (118 p)

HCP 18,5-25,4 Võitja Kaire Alros (204 p); II Merit Ots (182 p); III Anne Reet Sibul (177 p)

HCP 25,5-32,4 Võitja Kaire Vibo (182 p); II Heidi Raias (168 p); III Kaja Turmen (164 p)

HCP 32,5 – 53  Võitja Anette Järvpõld (124 p); II Kadri Tillemann (106 p); III Kadri Kuuba (105 p)

Lõpuõhtul arutati loomulikult ka järgmise hooaja tegevusi, sest kõigil on suur soov sarjaga jätkata.  Kapten Ulvi Ingveri sõnul on uueks hooajaks koos juba palju häid mõtteid, aga nendest täpsemalt kuulete kevadel. Nii palju on teada, et stiilivõistluse 2019 teemaks saab olema „Hipid“.

Sõbrannade sarja raames avaneb uuel hooajal igaühel võimalus korraldada oma unelmate võistlus. Sarja korralduskomiteega on juba liitunud Ulvi, Kaja, Merle, Kateriina, Maris, Triinu, Anette, Merit, Aive, Monika, Rita, Seila, Tiina, Brit, Anne, Piret ja Kadi. Korraldustiimi oodatakse alati liikmeid juurde, niisiis kellel huvi, saab endast märku anda merle@niitvaljagolf.ee.

Niitvälja Golfi poolt soovime tänada meie naisklubimängijad, kes on õla alla pannud nii korralduslikule poolele kui ka hoolitsenud rikkalike auhinnalaudade eest. Au ja kiitus teile, selle hooaja korraldajad: Rita Rätsepp, Kai Milvek, Marika Masing, Ulvi Ingver, Anette Järvpõld,  Kristine Ross, Margarita Ross, Merle Eenmaa, Kaja Kiige, Merle Kalvet, Piret Luhakooder, Kaja Turmen, Ōie Aunapu, Britt Perens, Anne Kruusement, Kadi Hōbenik, Merit Ots, Aive Poom, Triinu Jaakson, Monika Ränd ja Maris Toomas.

Samuti soovime siiralt tänada Sõbrannad by Mammograaf hooaja edetabeli  toetajaid: Mammograaf, Avallone, Selver Gurmee, Lumene, Villeroy&Boch, Tipp-Partnerid, Astra, Camillen, Siidisukk, Curaprox, Linea Shop, Olla ehe.

Suur aitäh teile ja kohtumiseni juba varsti!