Uudised

Sõbrannad by Mammograaf sari lõpetas oma kaheksanda hooaja

10. oktoobril kogunesid Niitvälja naised restoranis Cru, et võtta kokku 2019. aasta võistlussarja tulemused. Naistekapten Ulvi Ingver oli ettevalmistanud huvitava statistilise ülevaate meie naisklubiliikmete profiili, mängutaseme, võistlustest osavõtu ning tulemuste kohta. Toimus ka populaarse naistesarja Sõbrannad by Mammograaf kaheksanda hooaja parimate autasustamine.

Sari, millest võttis sel hooajal osa 109 naist, on jätkuvalt huvitav oma harivalt mitmekesiste võistluste ja laheda atmosfääri tõttu. Küllap seetõttu võttiski eelkõige oma klubi naistele mõeldud võistlustest osa 19 naist ka teistest klubidest. Ja otseloomulikult ei saa mainimata jätta ka seda, et tänu sarjale lisandub igal aastal meie ridadesse kümneid uusi naisgolfareid.

Kuna sari toimib meie klubiliikmete entusiasmil, leidlikusel ning naised on õla alla pannud nii korralduslikule poolele kui ka hoolitsenud rikkalike auhinnalaudade eest, siis tänasime viimasel ühisel kogunemisel esimesena just osavõistluste korraldajaid kõva aplausi ja klubisärgiga.

Suured tänud teile Merle Eenmaa, Karin Mängel, Rita Rätsepp, Ulvi Ingver, Seila Saks, Kateriina Nõlve, Anette Järvepõld, Anne Kruusement, Merit Ots, Aive Poom, Monika Ränd , Triinu Jaakson, Maris Toomas,  Merle Kalvet, Kaja Turmen, Karmen Turk, Kadri Tillemann, Kadi Hõbenik, Kadri Kuuba.

Rohkelt auhindu jagati kogu sarja kokkuvõttes edetabeli erinevate võistlusklasside parimatele ning eriauhinnad said enim HCP-d parandanud golfimängijad.

Palju õnne Sõbrannad by Mammograaf edetabeli parimatele:

Naised HCP 0-18,4
I koht: Ulvi Ingver    199 p.
II koht: Anne Petter    180 p.
III koht: Linda Kahro  177 p.

Naised HCP 18,5-23,4
I koht: Pille Teearu    194 p.
II koht: Anu Leisalu    184 p.
III koht: Merle Kalvet    159 p.

Naised HCP 23,5-31,4
I koht: Kristine Ross   181 p.
II koht: Anu Joon    169 p.
III koht: Kaja Kiige   163 p.

Naised HCP 31,5 – 53
I koht: Jaana Helm  207 p.
II koht: Anne-Mari Vunder  192 p.
III koht: Anne Kruusement   168 p.

Meeleoluka õhtu jooksul esinenud mustkunstniku Richard Samarüütli osavate “pettuste” tuules, otsustasid naised juurutada golfimängu parandavaid trikke. Ühiselt leiti, et treenimisest ja harjutamisest efektiivsemat moodust ei ole välja mõeldud ning asuti komplekteerima talviseid treeninggruppe. Siinjuures kutsume ka sellel konkreetsel õhtul mitte osalenud klubiliikmeid oma treeningsoovidest teada andma.

Suured tänud Sõbrannad by Mammograaf hooaja edetabeli toetajatele ilusate auhindade eest! Aitäh Mammograaf – Silver Raudsepp ja Raul Siimut, I.L.U. – Hanna Loodmaa ja Inga Berkovitch, Selver Gurmee – Triin Kaare, Linea Shop – Piret Laes, Scandinavian Brands –  Kai-Riin Saluste , Marat – Maris Toomas, Olla – Imbi Pärs, GoldEst Trade – Katrin Kiisa, Cru – Anneli Raba.

Hooaja viimase kohtumise fotojäädvustusi näeb siit!

Sõbrannade sarjaga jätkame taas juba 2020. aasta maikuus!

Kohtumiseni!