Uudised

Selle hooaja kõige magusam võistlus juba 31. juulil

Selle hooaja kõige magusam võistlus – Orkla Eesti Cup 2021 toimub juba sel laupäeval, 31. juulil! Tegemist on kahe võistlusega, kahel erineval väljakul. 

PARK-VÄLJAKU VÕISTLUS

Võistlusklassid WHS HCPI alusel:
Mehed HCPI 0-18 HCP löögimäng, kollased tiid
Mehed HCPI 18,1-36 Stableford punktimäng, kollased tiid
Naised HCPI 0-36 Stableford punktimäng, punased tiid

Osavõtutasu: 45 €
Niitvälja Golfi 2021 hooajalist mänguõigust mitteomavatele mängijatele lisandub võistlustasule green fee vastavalt hinnakirjale. Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli, auhindu ning võistlusjärgset toitlustamist. Osavõtutasu palume kanda AS Eesti Golfikeskus pangakontole EE901010002019833007 või maksta caddiemaster’ile.

Autasustamine:
Autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat, parimat scratch tulemust ühises arvestuses, best Orkla player ning erivõistluste võitjaid.

PAR20-VÄLJAKU VÕISTLUS

Orkla Eesti kutsub kõiki alustavaid golfimängijaid osalema võistlusel Orkla Eesti Cup 2021, mis toimub 31. juulil kell 10:30 PAR20-väljakul. Võistlusel osalemise eelduseks on Rohelise Alguse kursuse läbimine. Aktiivne HCP ega klubisse kuulumine ei ole nõutud. Kui Sul ei ole oma golfivarustust, aitame selle leida. See võistlus on sobiv ka esimese võistluskogemuse saamiseks. Tule julgelt osalema – võistlusel osalemine aitab leida uusi golfisõpru, kogeda põnevust võistlemisel ning ühtlasi arendada oma golfimängu oskusi. Maksimaalne osalejate arv on 24.

PAR20 võistluse osavõtutasu: 30 €
Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golf hooajaline mänguõigus või kandidaatliikme staatus, tuleb lisaks maksta Par20-väljaku green fee.

Autasustamine:
Autasustatakse kolme parimat ja erivõistluste võitjaid.

Lisainfo ja registreerimine kuni 26. juuli kell 23:55:
Park-väljaku võistlus
PAR20-väljaku algajate võistlus