Uudised

Selgusid selle hooaja parimad Sõbrannad!

14. oktoobril kogunesid Niitvälja naised Rotermanni hubases kohvikus Levier, et võtta kokku 2020. aasta Sõbrannade sarja tulemused. Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf sari on populaarne oma harivalt mitmekesiste võistluste ja laheda atmosfääri tõttu. Tänu Sõbrannade sarjale lisandub igal aastal meie ridadesse kümneid uusi naisgolfareid. Sel aastal osales sarjas kokku pea 100 naist!

Sarja lõpuõhtul tegi meie naistekaptaen Karin Mängel põhjaliku ülevaate tervest hooajast. Niitvälja Golfiklubis on kokku pea kakssada naist, vanuseliselt on kõige rohkem 35-49 aastaseid golfidaame. Mängutaseme järgi võrreldes on meie seas kõige enam naisi grupis HCPI 18,5-26,4, sinna kuulub pea 60 naist. Kindlasti ei saa märkimata jätta, et puudu on meil noortest neidudest ja tipptasemel mängijatest.

Lõpuüritusel autasustasime Sõbrannad by Mammograaf üheksanda hooaja parimaid. Palju õnne Sõbrannad by Mammograaf edetabeli parimatele:

Naised  HCPI 0-18,4
I koht – Margit Sunni        176 p.
II koht – Ulvi Ingver          170 p.
III koht – Ingrid Jegers      147 p.

Naised  HCPI 18,5-23,4
I koht – Pille Teearu          157 p.
II koht – Linda Kahro        149 p.
III koht – Pille Remmelgas  130 p.

Naised  HCPI 23,5-31,4
I koht – Kaire Vibo              158 p.
II koht – Katrin Kaare        144 p.
III koht – Janeli Jallai          143 p.

Naised  HCPI 31,5 – 53
I koht – Kadri Tillemann    156 p.
II koht – Ita Gornischeff     130 p.
III koht – Kersti Simon        125 p.

Samuti toimus Sõbrannad by Mammograaf lõpuüritusel Lexus Ladies 2020 edetabeli parima paari autasustamine! Edetabeli kokkuvõtet tehes liitsime mõlema mängija Sõbrannad by Mammograaf edetabeli koondpunktid ning nii selgus Lexus Ladies edetabeli võitja paar. Palju, palju õnne Ulvi Ingver ja Pille Teearu! Auhinnaks mõlemale sõbrannale nädalavahetus Lexusega! Lexus Ladies edetabeliga saate tutvuda siin.

Lisaks edetabelite parimatele, andsime välja ka eriauhinnad enim HCP-d parandanud golfimängijale, kõigil viiel osavõistlusel osalenud golfidaamidele, kõige rohkem par`e teinud golfidaamile, kõige nooremale ja vanemale golfidaamile ning endise kapteni Ulvi Ingveri põneva viktoriini võitjatele.

Meeleoluka õhtu jooksul rõõmustasid naisi helgete muusikaliste paladega meie oma Niitvälja pereliikmed Kristopher ja Greta. Suured tänud noortele ja tuult tiibadesse! Maitseelamuste eest täname Angeelika Kang-Osulat ja kohvik Levieri.

Sõbrannade sari toimib paljuski tänu meie klubiliikmete entusiasmile.  Meie naised on õla alla pannud nii korralduslikule poolele kui ka hoolitsenud rikkalike auhinnalaudade eest. Täname siinkohal kõiki selle hooaja osavõistluste korraldajaid. Suured tänud Rita Rätsepp, Kateriina Nõlve, Anne Kruusement, Ita Gornischeff, Marit Antik, Kersti Simon, Janeli Jallai, Katrin Kiisa, Eike Simmer, Merle Kalvet, Kaja Turmen, Karmen Turk, Kadri Tillemann, Õie Aunapu, Kaja Kiige, Kadri Kuuba, Karin Mängel!

Samuti soovime tänada kõiki meie Sõbrannad by Mammograaf hooaja edetabeli toetajaid! Aitäh, Mammograaf ning Silver Raudsepp ja Raul Siimut,  D’Difference ja Kaja Trumberg, Lexus ja Eneli Jänes, Lartusi ja Karin Mängel, Trev 2 ja Eike Simmer, Selver ja Triin Kaare, Scandinavian Brands – Põhjamaise ilu maaletooja ja Kai-Riin Saluste,  Nike ja Mari Hütsi, Babor, Prike, Lumene ja Neeme Naaris, Park Mini Golf ja Marleen Järvela, Bo Golf, Tormilind ja Kersti Simon, Golflife Shop ja Katrin Tiitus, Orkla Eesti ning Saku Õlletehas.

Fotod: Külli Rummel

Vaata tervet fotogaleriid.