Uudised

Selgusid Niitvälja Golfi 30. hooaja avavõistluse parimad

Laupäeval, 23. aprillil avasime ametlikult Niitvälja Golfi 30. hooaja! Üritus algas seltskondliku golfivõistlusega, millele järgnes hiljem pidulik õhtusöök. Osalema olid oodatud kõik Niitvälja Golfiklubi liikmed ning kutsetega koostööpartnerid. 

Avavõistlusel osales kokku 108 mängijat, mänguvormiks oli Scramble ning võisteldi kaheliikmelistes võistkondades. Mõlemad mängijad sooritasid avalöögi avalöögialalt ja pärast avalööki valis võistkond oma hinnangul parimas kohas oleva palli. Edasine mäng jätkus selliselt, et mõlemad mängijad mängisid oma palliga mängu raja lõpuni kuni pall augus. Arvesse läks igal rajal parema punktimängu tulemuse mänginud võistkonnaliikme tulemus.

Peale golfivõistlust koguneti klubimajas, et autasustada avavõistluse parimaid, 2021. hooaja klubi parimaid ning nautida head toitu ja seltskonda. Tantsumuusikat tegi Liis Lemsalu Band ning õhtut juhtis Reigo Ahven.

Niitvälja Golf Avavõistlus 2022 parimad võistkonnad olid:

Võitjad: Seila Saks ja Raul Mark (52 punkti)
Runner-up: Sven Jürgenson ja Dennis Kristian Antamo (50 punkti)

Erivõistlused:

Lähim lipule 6. rajal: Janek Reimal (2,80)
Pikim avalöök 18. rajal: Mart Maidessoo ja Pille Teearu

Parim scratch: Ralf Johan Kivi (69 lööki) ja Apawan Chinglek (92 lööki)

Palju õnne parimatele!

Kõiki võistlustulemusi saad vaadata siit.

Täname kõiki võistlejaid ning meie võistluse toetajaid! Auhinnalaua aitasid katta meie koostööpartnerid – golfiväljakud Soomest, võistlejaid kostitas magusaga Orkla Eesti ja janu kustutas nii rajal kui klubimajas Saku. Toitlustust pakkus T19 Resto. Võistluse karikateks olid sel korral kunstnik Elize Hiiopi 3D savivaasid.

Lisaks avavõistluse parimate autasustamisele, jagasime pidulikul õhtusöögil kätte ka 2021. aasta Niitvälja Golfiklubi parimate karikad. Klubi parimad 2021 olid: Mattias Varjun, Liis Kuuli, Marten Palm, Annika Koitmaa, Enn Pääro, Karin Mängel, Ulvi Ingver, Karl Lell, Carl Hellat, Ralf Johan Kivi, Marilee Linnas, Kristella Sikk ja Marcus Latt.

Pildil parim juunior tüdruk – Kristella Sikk.

Parim juunior U16 – Ralf Johan Kivi

Parim 65+ meesseenior – Karl Lell

Parim 60+ naisseenior – Ulvi Ingver

Parim mid-amatöör naine – Annika Koitmaa

Teised klubi parimad, kellel ei olnud võimalik kohapeal viibida, saatsid meile toredad videotervitused. Õnnitlused veelkord kõigile klubi parimatele ning edukat uut golfihooaega!

Fotod: Mats Soomre, soomre.com
30. hooaja avavõistluse ja piduliku õhtusöögi galeriid näed siit (täieneb jooksvalt).