Uudised

Seeniorite ja Mid Am Eesti meistrivõistlustelt võitsid Niitvälja mängijad kokku 8 medalit

Saaremaal toimunud Eesti seeniorite meistrivõistlustel osales kokku 124 võistlejat. Niitvälja Golfiklubist oli kohal 33 mängijat. Eesti meistrivõistluste medalid jagati välja kokku seitsmes võistlusklassis.

?Meistritiitli võitsid Ulvi Ingver, 60+ vanuseklassis ja Rein Viru (pildil), 70+ vanuseklassis.
?Teise koha võitis Anne Petter, 65+ vanuseklassis.
?Kolmanda koha võitsid Pille Teearu, 60+ vanuseklassis ja Küllike Varik, 65+ vanuseklassis.

Seeniorite meistrivõistluste tulemustega saab tutvuda siin.

Pärnu väljakutel selgusid juuli viimasel nädalavahetusel Eesti Mid-amatööride meistrid. Meistrivõistlusel jagati esmakordselt medaleid klubide võistkondlikus arvestuses.

• Mid-amatööride tiitlikaitsja Marten Palm kaitses tiitlit ja tuli Eesti meistriks ka käesoleval aastal.
  • Võistkondade arvestuses võitis esikoha Niitvälja Golfiklubi (team 1) koosseisus Marten Palm, Gert Holland, Mart Maidessoo ja klubi kapten Joel Rothberg). Kolmanda koha võitis Niitvälja Golfiklubi (team 3) koosseisus Anders Anderson, Ahti Meriniit, Ain Adamson ja Enn Pääro.

Mid-Am meistrivõistluste tulemustega saab tutvuda siin.

Palju õnne kõigile meistrivõistluste parimatele ning tänud kõigile tublidele osalejatele!

Fotd: EGL ja Mats Soomre, soomre.com