Uudised

Rohelise Karika I osavõistluse tulemused

Esmaspäeval, 24. mail sai avapaugu alustajatele mõeldud võistlussari Niitvälja Golf Roheline Karikas by Mandatum Life. Esimesel osavõistlusel osales 34 mängijat (HCPI 36-54), neist 18 meest ja 16 naist. Tore oli tõdeda, et võistlejate seas oli nii värskeid green card’i omanikke kui vähe pikema mängukogemusega golfareid.

Esimest osavõistlust mängiti punktimängu formaadis ning nii mehed kui naised sooritasid avalöögid punastelt tiidelt. Võistluse parimad saavutasid väga häid punktitulemusi.

I koht:

  • Naised: Merle Lang  (23 punkti)
  • Mehed: Jakob Saks (24 punkti)

II koht: 

  • Naised: Kärt Raud (18 punkti)
  • Mehed: Ainar Apse (23 punkti)

III koht: 

  • Naised: Meelike Aav (18 punkti)
  • Mehed: Christopher Kaare (21 punkti)

Kalevi õige magusa erivõistluse, pikim avalöök 1. rajal võitjateks olid Jakob Saks ja Merle Lang.

Palju õnne!

Osavõistluste tulemuste põhjal saavad võistlejad punkte Niitvälja Golfi Roheline Karikas 2021 edetabelisse. Hooaja jooksul arvestame edetabelisse kolme parima osavõistluse punktid. Edetabelit peetakse võistlustel saadud Stableford punktide alusel. Iga võistluse eest läheb mängijale edetabelisse tema sellel võistlusel saadud Stableford punktide summa. Hooaja lõpuks võidab edetabeli mängija, kellel on kõige rohkem punkte.

Järgmine osavõistlus peetakse 21. juunil, mängitakse individuaalset punktimängu – ootame kõiki osalenuid ja samuti uusi alustajaid võistlema!

Täname võistlussarja peatoetajat Mandatum Life’i, kes ise ka igal osavõistlusel kohapeal on ning meie võistlejatele kosutavaid smuutisid pakub! Samuti täname Kalevit magusa ampsu ning erivõistluse auhindade eest!

Fotod: Pille Riin Pettai